Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
19:15
Билбао Атлетик
Реал Авилес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.00 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Билбао, а гостите от Авилес.
Разстоянието между двата града е 244.5 км.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Билбао Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 1 |
Билбао Атлетик |
1.84 |
3.17 |
3.95 |
| 18.08.2026 |
Приятелски срещи |
Ларедо |
0 - 3 |
Билбао Атлетик |
- |
- |
- |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Баракалдо |
3 - 1 |
Билбао Атлетик |
- |
- |
- |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Билбао Атлетик |
2 - 0 |
Културал Леонеса |
2.84 |
3.41 |
2.12 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Сестао Ривър Клуб |
0 - 1 |
Билбао Атлетик |
2.85 |
3.22 |
2.22 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бургос |
1 - 1 |
Билбао Атлетик |
1.49 |
3.80 |
5.64 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 0 |
Билбао Атлетик |
1.33 |
4.13 |
8.63 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
2 - 1 |
Гуадалахара |
2.56 |
3.02 |
2.55 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
4 - 0 |
Билбао Атлетик |
1.93 |
3.12 |
3.59 |
| 03.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
2 - 2 |
Оуренсе |
1.84 |
3.38 |
3.64 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
Реал Авилес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
0 - 1 |
Понтеведра |
2.59 |
3.00 |
2.54 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Авилес |
4 - 2 |
Спортинг Хихон Б |
- |
- |
- |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Расинг Ферол |
1 - 1 |
Реал Авилес |
2.06 |
3.24 |
3.13 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Марино де Луанко |
1 - 0 |
Реал Авилес |
3.56 |
3.22 |
1.92 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
2 - 2 |
Реал Авилес |
1.71 |
3.43 |
4.19 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
1 - 4 |
Баракалдо |
2.60 |
3.14 |
2.48 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
3 - 1 |
Реал Авилес |
1.77 |
3.36 |
4.10 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
2 - 2 |
Гуадалахара |
1.98 |
3.24 |
3.38 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
2 - 2 |
Реал Авилес |
1.80 |
3.32 |
3.96 |
| 18.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
1 - 1 |
Уни. Саламанка |
2.37 |
3.16 |
2.72 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.01.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
0 - 2 |
Реал Авилес |
1.92 |
3.13 |
3.74 |
| 28.09.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Реал Авилес |
3 - 2 |
Билбао Атлетик |
3.29 |
2.97 |
2.15 |
| 26.08.2023 |
Приятелски срещи |
Реал Авилес |
1 - 2 |
Билбао Атлетик |
1.93 |
3.30 |
3.54 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Билбао Атлетик имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Унион |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Луго |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
УД Логронес |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Касереньо |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Мерида АД |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Понтеведра |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Понферадина |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Билбао Атлетик |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Расинг Ферол |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Самора |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Баракалдо |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Културал Леонеса |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Естремадура |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Депортиво Фабрил |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Мирандес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Реал Авилес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
УД Оуренсе |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кория |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Билбао Атлетик |
|
| Реал Авилес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Билбао Атлетик |
Реал Авилес |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.00 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака