Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
понеделник, 17 август, 2026
19:00
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.16 |
3.01 |
3.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.31 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.27 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.23 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.76 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Биркиркара, а гостите от Гзира.
Разстоянието между двата града е 3.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Инфети Граунд,
който има капацитет от
2 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Инфети Граунд.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Биркиркара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
1 - 1 |
Балзан |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
2 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.23 |
3.23 |
2.78 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
0 - 0 |
Биркиркара |
3.30 |
3.31 |
1.96 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
0 - 0 |
Биркиркара |
2.63 |
3.06 |
2.48 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 0 |
Биркиркара |
2.39 |
2.85 |
2.90 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 0 |
Забар Св.Патрик |
2.45 |
3.06 |
2.64 |
| 04.04.2026 |
Купа на Малта |
Валета |
3 - 1 |
Биркиркара |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
2 - 2 |
Флориана |
5.52 |
3.46 |
1.56 |
| 08.03.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
3 - 0 |
Биркиркара |
1.38 |
4.02 |
7.32 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Гзира Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.05.2026 |
Купа на Малта |
Валета |
2 - 1 |
Гзира Юнайтед |
- |
- |
- |
| 30.04.2026 |
Група за Титлата |
Гзира Юнайтед |
0 - 1 |
Флориана |
4.14 |
3.27 |
1.76 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Гзира Юнайтед |
0 - 0 |
Нашар Лайънс |
2.05 |
3.18 |
3.14 |
| 19.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
2 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.62 |
3.55 |
4.65 |
| 15.04.2026 |
Група за Титлата |
Хамрун Спартанс |
0 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.29 |
4.75 |
7.85 |
| 12.04.2026 |
Група за Титлата |
Валета |
2 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.63 |
3.43 |
4.79 |
| 04.04.2026 |
Купа на Малта |
Гзира Юнайтед |
1 - 1 |
Нашар Лайънс |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Премиер Лига |
Слима Уондърърс |
2 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.77 |
3.25 |
4.14 |
| 07.03.2026 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
1 - 0 |
Хибърниънс |
2.52 |
3.17 |
2.48 |
| 03.03.2026 |
Купа на Малта |
Гзира Юнайтед |
2 - 1 |
Моста ФК |
1.66 |
3.91 |
3.96 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.01.2026 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
2 - 0 |
Биркиркара |
2.90 |
3.29 |
2.15 |
| 23.08.2025 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
0 - 0 |
Гзира Юнайтед |
1.95 |
3.16 |
3.41 |
| 18.01.2025 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
2 - 2 |
Гзира Юнайтед |
2.05 |
3.10 |
3.22 |
| 26.10.2024 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
0 - 1 |
Биркиркара |
2.86 |
2.87 |
2.37 |
| 30.07.2024 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
1 - 1 |
Гзира Юнайтед |
- |
- |
- |
| 20.04.2024 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
0 - 0 |
Биркиркара |
2.50 |
2.89 |
2.70 |
| 16.12.2023 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
3 - 2 |
Гзира Юнайтед |
2.01 |
3.20 |
3.32 |
| 23.06.2023 |
Приятелски срещи |
Гзира Юнайтед |
4 - 0 |
Биркиркара |
2.67 |
3.18 |
2.44 |
| 08.04.2023 |
Премиер Лига |
Гзира Юнайтед |
1 - 3 |
Биркиркара |
2.26 |
3.02 |
2.83 |
| 12.11.2022 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 1 |
Гзира Юнайтед |
2.18 |
3.10 |
2.91 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Биркиркара имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 17.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Флориана |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Валета |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 3 |
Хибърниънс |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Балзан |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 4 |
Марсашлок |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Забар Сейнт Патрик |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 7 |
Слима Уондърърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 8 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 9 |
Биркиркара |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Гзира Юнайтед |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Моста ФК |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Хамрун Спартанс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Биркиркара |
Гзира Юнайтед |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.16 |
3.01 |
3.16 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.31 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.27 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.23 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
4.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.76 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
17.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите