Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
събота, 22 август, 2026
19:30
Биркиркара
Хамрун Спартанс
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Хамрун Спартанс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.72 |
3.11 |
1.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
1.30 |
1.23 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.72 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.64 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Биркиркара, а гостите от Хамрун.
Разстоянието между двата града е 2.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Инфети Граунд,
който има капацитет от
2 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Инфети Граунд.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Биркиркара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
4 - 0 |
Гзира Юнайтед |
2.16 |
3.01 |
3.16 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
1 - 1 |
Балзан |
- |
- |
- |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Биркиркара |
2 - 3 |
Слима Уондърърс |
2.23 |
3.23 |
2.78 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 1 |
Моста ФК |
2.07 |
3.36 |
3.06 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Таршин Рейнбоус |
0 - 0 |
Биркиркара |
3.30 |
3.31 |
1.96 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хибърниънс |
0 - 0 |
Биркиркара |
2.63 |
3.06 |
2.48 |
| 14.04.2026 |
Група за Изпадане |
Слима Уондърърс |
1 - 0 |
Биркиркара |
2.39 |
2.85 |
2.90 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Биркиркара |
1 - 0 |
Забар Св.Патрик |
2.45 |
3.06 |
2.64 |
| 04.04.2026 |
Купа на Малта |
Валета |
3 - 1 |
Биркиркара |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
2 - 2 |
Флориана |
5.52 |
3.46 |
1.56 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.17 |
5.81 |
12.36 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Хамрун Спартанс |
1 - 2 |
Рунавик |
1.66 |
3.75 |
4.67 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Рунавик |
1 - 1 |
Хамрун Спартанс |
2.19 |
3.34 |
3.02 |
| 15.05.2026 |
Финален рунд |
Валета |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
3.71 |
3.18 |
1.89 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Марсашлок |
1.83 |
3.34 |
3.58 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Валета |
2 - 1 |
Хамрун Спартанс |
4.12 |
3.11 |
1.82 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Флориана |
1 - 4 |
Хамрун Спартанс |
4.39 |
3.07 |
1.77 |
| 19.04.2026 |
Група за Титлата |
Хамрун Спартанс |
3 - 0 |
Нашар Лайънс |
1.32 |
4.57 |
7.32 |
| 15.04.2026 |
Група за Титлата |
Хамрун Спартанс |
0 - 1 |
Гзира Юнайтед |
1.29 |
4.75 |
7.85 |
| 11.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
3 - 2 |
Хамрун Спартанс |
4.77 |
3.45 |
1.63 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
3 - 0 |
Биркиркара |
1.38 |
4.02 |
7.32 |
| 21.12.2025 |
Група за Титлата |
Хамрун Спартанс |
6 - 1 |
Биркиркара |
1.65 |
3.30 |
4.73 |
| 01.11.2025 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
3.75 |
3.00 |
1.91 |
| 10.05.2025 |
Финален рунд |
Биркиркара |
0 - 1 |
Хамрун Спартанс |
3.21 |
2.99 |
2.10 |
| 05.04.2025 |
Група за Титлата |
Биркиркара |
0 - 1 |
Хамрун Спартанс |
3.28 |
3.07 |
2.01 |
| 01.02.2025 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 0 |
Биркиркара |
1.95 |
3.08 |
3.58 |
| 23.11.2024 |
Група за Титлата |
Биркиркара |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
2.73 |
3.10 |
2.32 |
| 19.10.2024 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
3 - 2 |
Хамрун Спартанс |
3.04 |
2.86 |
2.24 |
| 07.04.2024 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
2 - 0 |
Биркиркара |
1.63 |
3.63 |
4.46 |
| 30.03.2024 |
Купа на Малта |
Биркиркара |
2 - 2 |
Хамрун Спартанс |
4.07 |
3.31 |
1.76 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Биркиркара имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Флориана |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
6 |
| 2 |
Марсашлок |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 3 |
Биркиркара |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 4 |
Валета |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 5 |
Моста ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Хибърниънс |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Балзан |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 9 |
Хамрун Спартанс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 10 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 11 |
Гзира Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 11 |
Слима Уондърърс |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Биркиркара |
|
| Хамрун Спартанс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Биркиркара |
Биркиркара |
|
Хамрун Спартанс |
Хамрун Спартанс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Флориана |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Марсашлок |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Биркиркара |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Валета |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Моста ФК |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 6 |
Хибърниънс |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Балзан |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Забар Сейнт Патрик |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Хамрун Спартанс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Гзира Юнайтед |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Биркиркара |
Хамрун Спартанс |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.72 |
3.11 |
1.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
1.30 |
1.23 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.72 |
1.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.64 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Хамрун Спартанс