Япония - Джей2 Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
08:00
Блаублиц Акита
Теспа Гунма
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.30 |
4.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.24 |
1.77 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
2.90 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.80 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.18 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Акита, а гостите от Маебаши.
Разстоянието между двата града е 381.9 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Блаублиц Акита - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги СК |
0 - 0 |
Блаублиц Акита |
2.75 |
2.96 |
2.51 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
0 - 1 |
Сагамихара |
2.13 |
3.10 |
3.26 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 3 |
Блаублиц Акита |
2.03 |
3.12 |
3.51 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
2 - 0 |
Монтедио Ямагата |
2.04 |
3.04 |
3.59 |
| 26.04.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
1 - 0 |
Блаублиц Акита |
2.55 |
2.80 |
2.86 |
| 19.04.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 3 |
Йокохама ФК |
2.56 |
2.98 |
2.69 |
| 12.04.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
0 - 1 |
Шонан Белмар |
2.78 |
3.06 |
2.41 |
| 04.04.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 2 |
Блаублиц Акита |
2.17 |
3.10 |
3.17 |
| 29.03.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
0 - 0 |
Вегалта Сендай |
2.99 |
2.99 |
2.30 |
| 21.03.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 0 |
Ванрауре Х. |
2.20 |
2.96 |
3.21 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Теспа Гунма - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 0 |
Точиги Сити |
2.62 |
3.43 |
2.34 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Теспа Гунма |
1.81 |
3.48 |
3.86 |
| 03.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 1 |
Теспа Гунма |
1.70 |
3.52 |
4.47 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 3 |
Вегалта Сендай |
5.11 |
3.85 |
1.55 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
3 - 1 |
Йокохама ФК |
4.87 |
3.69 |
1.61 |
| 18.04.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 2 |
Теспа Гунма |
1.48 |
3.78 |
6.24 |
| 12.04.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги СК |
5 - 1 |
Теспа Гунма |
2.08 |
3.15 |
3.26 |
| 04.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
2 - 2 |
Теспа Гунма |
1.42 |
4.04 |
6.70 |
| 28.03.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 3 |
Точиги СК |
2.36 |
3.11 |
2.84 |
| 20.03.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 2 |
Шонан Белмар |
4.74 |
3.62 |
1.63 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.02.2026 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
3 - 2 |
Блаублиц Акита |
3.83 |
3.42 |
1.82 |
| 01.09.2024 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 0 |
Блаублиц Акита |
4.10 |
3.07 |
1.91 |
| 26.05.2024 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 1 |
Теспа Гунма |
1.67 |
3.29 |
5.18 |
| 29.07.2023 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
0 - 0 |
Теспа Гунма |
2.17 |
2.87 |
3.55 |
| 18.02.2023 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 0 |
Блаублиц Акита |
2.77 |
2.85 |
2.66 |
| 18.09.2022 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
0 - 1 |
Теспа Гунма |
2.53 |
2.74 |
3.11 |
| 24.04.2022 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 1 |
Блаублиц Акита |
2.76 |
2.62 |
2.79 |
| 04.09.2021 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 0 |
Теспа Гунма |
2.11 |
2.99 |
3.65 |
| 28.02.2021 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
2 - 1 |
Блаублиц Акита |
2.84 |
3.08 |
2.48 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Блаублиц Акита имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
16 |
10 |
5 |
1 |
30 |
12 |
+18 |
40 |
| 2 |
Шонан Белмар |
16 |
8 |
4 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
31 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
16 |
9 |
2 |
5 |
19 |
13 |
+6 |
29 |
| 4 |
Сагамихара |
16 |
7 |
4 |
5 |
28 |
25 |
+3 |
27 |
| 5 |
Йокохама ФК |
16 |
6 |
3 |
7 |
30 |
27 |
+3 |
23 |
| 6 |
Теспа Гунма |
16 |
5 |
4 |
7 |
18 |
31 |
-13 |
20 |
| 7 |
Монтедио Ямагата |
16 |
5 |
2 |
9 |
17 |
21 |
-4 |
19 |
| 8 |
Точиги Сити |
16 |
4 |
4 |
8 |
17 |
32 |
-15 |
18 |
| 9 |
Точиги СК |
16 |
4 |
4 |
8 |
23 |
27 |
-4 |
17 |
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
16 |
4 |
4 |
8 |
14 |
18 |
-4 |
16 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
16 |
10 |
1 |
5 |
19 |
11 |
+8 |
32 |
| 2 |
Иваки |
16 |
7 |
4 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
28 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
16 |
8 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
28 |
| 4 |
Омия Ардижа |
16 |
8 |
2 |
6 |
35 |
26 |
+9 |
27 |
| 5 |
Гифу |
16 |
8 |
2 |
6 |
22 |
22 |
0 |
27 |
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
16 |
5 |
8 |
3 |
18 |
17 |
+1 |
26 |
| 7 |
Мацумото Ямага |
16 |
6 |
4 |
6 |
27 |
17 |
+10 |
23 |
| 8 |
Джубило Ивата |
16 |
4 |
6 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
22 |
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
16 |
4 |
3 |
9 |
25 |
35 |
-10 |
16 |
| 10 |
Нагано Парсейро |
16 |
2 |
4 |
10 |
13 |
32 |
-19 |
11 |
|
| 1 |
Каталер Тояма |
16 |
10 |
4 |
2 |
34 |
17 |
+17 |
37 |
| 2 |
Кочи Юнайтед |
16 |
8 |
4 |
4 |
23 |
18 |
+5 |
30 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
16 |
7 |
5 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
29 |
| 4 |
Токушима Вортис |
16 |
9 |
1 |
6 |
33 |
19 |
+14 |
28 |
| 5 |
Ехиме ФК |
16 |
7 |
3 |
6 |
23 |
16 |
+7 |
25 |
| 6 |
Звейген Канадзава |
16 |
4 |
6 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
22 |
| 7 |
Имабари |
16 |
5 |
3 |
8 |
12 |
15 |
-3 |
19 |
| 8 |
Нара Клуб |
16 |
4 |
4 |
8 |
19 |
31 |
-12 |
18 |
| 9 |
Осака |
16 |
3 |
6 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
17 |
| 10 |
Каматамаре Сануки |
16 |
4 |
2 |
10 |
10 |
29 |
-19 |
15 |
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
16 |
14 |
1 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
43 |
| 2 |
Саган Тошу |
16 |
8 |
4 |
4 |
21 |
11 |
+10 |
30 |
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
16 |
6 |
5 |
5 |
16 |
13 |
+3 |
27 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
16 |
7 |
3 |
6 |
22 |
20 |
+2 |
26 |
| 5 |
Роасо Кумамото |
16 |
8 |
1 |
7 |
18 |
17 |
+1 |
25 |
| 6 |
Гайнаре Тотори |
16 |
5 |
4 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
22 |
| 7 |
Оита Тринита |
16 |
6 |
2 |
8 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 8 |
Рейлак Шига |
16 |
5 |
1 |
10 |
12 |
26 |
-14 |
16 |
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
16 |
4 |
3 |
9 |
16 |
26 |
-10 |
15 |
| 10 |
Рюкю |
16 |
2 |
6 |
8 |
10 |
20 |
-10 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Блаублиц Акита |
|
| Теспа Гунма |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Блаублиц Акита |
Блаублиц Акита |
|
Теспа Гунма |
Теспа Гунма |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
0 - 0 |
1 - 3 |
0 - 0 |
|
1 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Шонан Белмар |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
|
|
| 4 |
Сагамихара |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 5 |
Йокохама ФК |
1 - 3 |
1 - 2 |
1 - 3 |
|
3 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Теспа Гунма |
|
3 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Монтедио Ямагата |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Точиги Сити |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Точиги СК |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 3 |
5 - 1 |
5 - 1 |
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Иваки |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Консадол Сапоро |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Гифу |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Мацумото Ямага |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Джубило Ивата |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Нагано Парсейро |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Кочи Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Токушима Вортис |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ехиме ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Звейген Канадзава |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Имабари |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Нара Клуб |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Каматамаре Сануки |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Саган Тошу |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Роасо Кумамото |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Гайнаре Тотори |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Оита Тринита |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Рейлак Шига |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Рюкю |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Блаублиц Акита |
Теспа Гунма |
| Победи |
9 |
5 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
19 |
18 |
| Получени Голове |
13 |
31 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
1.12 |
| Средно Получени |
0.81 |
1.94 |
| Мачове Вкарал |
69% |
69% |
| Мачове Получил |
56% |
88% |
| Гол/Гол |
38% |
62% |
| Над 1.5 |
50% |
81% |
| Над 2.5 |
38% |
62% |
| Над 3.5 |
19% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
9 |
| Получени Голове |
5 |
18 |
| Средно Вкарани |
0.86 |
1.12 |
| Средно Получени |
0.71 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
57% |
75% |
| Мачове Получил |
43% |
88% |
| Гол/Гол |
14% |
62% |
| Над 1.5 |
43% |
88% |
| Над 2.5 |
14% |
75% |
| Над 3.5 |
14% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.30 |
4.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.24 |
1.77 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
2.90 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.80 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.18 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака