Боливия - Примера Дивисион (2017 - Клаусура)
01:30
Блуминг Санта Крус
Гуабира Монтеро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.12.2016 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Крус де ла Сиера, а гостите от Монтеро. Разстоянието между двата града е 50.3 км. Мачът ще се играе на стадион Рамон Тауичи Агилера, който има капацитет от 33 000 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рамон Тауичи Агилера. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Блуминг Санта Крус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Примера Дивисион | Сан Хосе Оруро | 1 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.59 | 3.73 | 4.82 |
| 05.12.2016 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 0 - 0 | Спорт Бойс Уорнес | 2.07 | 3.27 | 3.14 |
| 01.12.2016 | Примера Дивисион | Хорхе Вилстерман | 1 - 2 | Блуминг Санта Крус | 1.44 | 3.98 | 6.22 |
| 27.11.2016 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 2 - 1 | Блуминг Санта Крус | 1.51 | 3.99 | 5.02 |
| 24.11.2016 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 0 - 0 | Дъ Стронгест | 2.27 | 3.20 | 2.80 |
| 19.11.2016 | Примера Дивисион | Университарио Сукре | 2 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.68 | 3.57 | 4.33 |
| 02.11.2016 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 3 - 0 | Ориенте Петролеро | 2.69 | 3.14 | 2.41 |
| 30.10.2016 | Примера Дивисион | Петролеро Якуиба | 0 - 0 | Блуминг Санта Крус | 2.15 | 3.22 | 3.04 |
| 27.10.2016 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 3 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.29 | 4.88 | 7.95 |
| 22.10.2016 | Примера Дивисион | Реал Потоси | 5 - 1 | Блуминг Санта Крус | 1.44 | 4.09 | 5.82 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
Гуабира Монтеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 2 - 2 | Хорхе Вилстерман | 2.30 | 3.21 | 2.78 |
| 04.12.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 2 | Ориенте Петролеро | 3.18 | 3.28 | 2.04 |
| 01.12.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 3 | Дъ Стронгест | 3.47 | 3.41 | 1.88 |
| 27.11.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 2 | Боливар Ла Пас | 3.10 | 3.37 | 2.05 |
| 23.11.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 1 - 0 | Петролеро Якуиба | 2.02 | 3.32 | 3.22 |
| 19.11.2016 | Примера Дивисион | Сан Хосе Оруро | 3 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.39 | 4.07 | 6.86 |
| 04.11.2016 | Примера Дивисион | Реал Потоси | 3 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.29 | 4.73 | 8.30 |
| 01.11.2016 | Примера Дивисион | Насионал Потоси | 2 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.23 | 5.29 | 10.18 |
| 23.10.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 0 | Университарио Сукре | 1.95 | 3.45 | 3.26 |
| 21.10.2016 | Примера Дивисион | Спорт Бойс Уорнес | 1 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.46 | 3.92 | 5.84 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 4 | Блуминг Санта Крус | 2.28 | 3.34 | 2.72 |
| 06.04.2014 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 0 | Блуминг Санта Крус | 2.15 | 3.30 | 2.80 |
| 27.01.2014 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.57 | 3.64 | 5.06 |
| 03.11.2013 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 1 | Блуминг Санта Крус | 2.29 | 3.17 | 2.79 |
| 12.08.2013 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.71 | 3.52 | 4.18 |
| 12.04.2012 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 0 | Блуминг Санта Крус | 3.89 | 3.42 | 1.81 |
| 09.02.2012 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 2 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.87 | 3.35 | 3.67 |
| 24.10.2011 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 2 | Блуминг Санта Крус | 2.15 | 3.25 | 2.90 |
| 29.08.2011 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 3 | Гуабира Монтеро | 1.27 | 4.68 | 9.00 |
| 20.05.2011 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 4 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.37 | 4.03 | 7.17 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Блуминг Санта Крус имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 12.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Боливар Ла Пас | 20 | +23 | 46 |
| 2 | Дъ Стронгест Ла Пас | 19 | +22 | 42 |
| 3 | Ориенте Петролеро | 20 | -2 | 33 |
| 4 | Хорхе Вилстерман | 20 | -4 | 26 |
| 5 | Насионал Потоси | 19 | 0 | 25 |
| 6 | Реал Потоси | 19 | -2 | 25 |
| 7 | Университарио Сукре | 20 | -8 | 24 |
| 8 | Блуминг Санта Крус | 19 | -1 | 23 |
| 9 | Сан Хосе Оруро | 20 | -8 | 23 |
| 10 | Петролеро Якуиба | 19 | 0 | 20 |
| 11 | Спорт Бойс Уорнес | 20 | -6 | 20 |
| 12 | Гуабира Монтеро | 19 | -14 | 17 |
Хронология в първенството
| Блуминг Санта Крус | |
| Гуабира Монтеро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Блуминг Санта Крус | Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | Гуабира Монтеро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Боливар Ла Пас | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 2 | Дъ Стронгест Ла Пас | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Ориенте Петролеро | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Хорхе Вилстерман | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Насионал Потоси | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Реал Потоси | 5 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 7 | Университарио Сукре | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | |||
| 8 | Блуминг Санта Крус | - | - | - | 0 - 4 | |||
| 9 | Сан Хосе Оруро | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 5 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Петролеро Якуиба | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Спорт Бойс Уорнес | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Гуабира Монтеро | 0 - 4 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 23 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 12 |
| Точки | 13 | 1 |
Форма в шампионата
| Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 8 |
5
2 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 2 |
0
1 8 |
Голове в шампионата
| Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | |
|
Вкарани
Получени |
20
21 |
22
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
4 |
4
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.12.2016 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
