Боливия - Примера Дивисион (2017 - Апертура)
02:30
Блуминг Санта Крус
Гуабира Монтеро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.75 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.25 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2017 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Крус де ла Сиера, а гостите от Монтеро. Разстоянието между двата града е 50.3 км. Мачът ще се играе на стадион Рамон Тауичи Агилера, който има капацитет от 33 000 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рамон Тауичи Агилера. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Блуминг Санта Крус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2017 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 0 - 3 | Ориенте Петролеро | 2.37 | 3.24 | 2.68 |
| 23.04.2017 | Примера Дивисион | Спорт Бойс Уорнес | 3 - 4 | Блуминг Санта Крус | 2.67 | 3.33 | 2.32 |
| 14.04.2017 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 6 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.30 | 4.59 | 8.19 |
| 09.04.2017 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 3 - 1 | Реал Потоси | 1.32 | 4.74 | 7.37 |
| 31.03.2017 | Примера Дивисион | Петролеро Якуиба | 2 - 4 | Блуминг Санта Крус | 2.23 | 3.19 | 2.90 |
| 16.03.2017 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 3 - 3 | Сан Хосе Оруро | 1.37 | 4.10 | 7.54 |
| 13.03.2017 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 2 - 3 | Блуминг Санта Крус | 2.06 | 3.37 | 3.30 |
| 05.03.2017 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 0 - 3 | Боливар Ла Пас | 2.07 | 3.30 | 3.08 |
| 23.02.2017 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 2 - 0 | Насионал Потоси | 1.64 | 3.78 | 4.29 |
| 19.02.2017 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 3 - 2 | Хорхе Вилстерман | 1.94 | 3.31 | 3.42 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Гуабира Монтеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 2 - 1 | Боливар Ла Пас | 3.11 | 3.45 | 2.02 |
| 23.04.2017 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 3 - 3 | Гуабира Монтеро | 1.22 | 5.69 | 9.18 |
| 16.04.2017 | Примера Дивисион | Реал Потоси | 2 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.40 | 4.33 | 6.25 |
| 09.04.2017 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 5 - 1 | Петролеро Якуиба | 1.55 | 3.78 | 5.13 |
| 01.04.2017 | Примера Дивисион | Сан Хосе Оруро | 4 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.39 | 4.32 | 6.44 |
| 18.03.2017 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 3 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.81 | 3.49 | 3.65 |
| 12.03.2017 | Примера Дивисион | Боливар Ла Пас | 2 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.20 | 5.56 | 10.78 |
| 04.03.2017 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 1 | Насионал Потоси | 1.54 | 3.78 | 5.09 |
| 25.02.2017 | Примера Дивисион | Хорхе Вилстерман | 2 - 3 | Гуабира Монтеро | 1.42 | 4.29 | 5.88 |
| 18.02.2017 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 5 - 1 | Университарио Сукре | 1.69 | 3.61 | 4.32 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 2 - 0 | Блуминг Санта Крус | 2.19 | 3.37 | 2.81 |
| 12.12.2016 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 3 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.38 | 4.20 | 6.73 |
| 17.10.2016 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 4 | Блуминг Санта Крус | 2.28 | 3.34 | 2.72 |
| 06.04.2014 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 0 | Блуминг Санта Крус | 2.15 | 3.30 | 2.80 |
| 27.01.2014 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.57 | 3.64 | 5.06 |
| 03.11.2013 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 1 | Блуминг Санта Крус | 2.29 | 3.17 | 2.79 |
| 12.08.2013 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.71 | 3.52 | 4.18 |
| 12.04.2012 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 0 | Блуминг Санта Крус | 3.89 | 3.42 | 1.81 |
| 09.02.2012 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 2 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.87 | 3.35 | 3.67 |
| 24.10.2011 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 0 - 2 | Блуминг Санта Крус | 2.15 | 3.25 | 2.90 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Блуминг Санта Крус имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 08.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Боливар Ла Пас | 14 | +23 | 28 |
| 2 | Дъ Стронгест Ла Пас | 12 | +14 | 25 |
| 3 | Гуабира Монтеро | 13 | +7 | 23 |
| 4 | Ориенте Петролеро | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Блуминг Санта Крус | 13 | -5 | 22 |
| 6 | Сан Хосе Оруро | 13 | +1 | 18 |
| 7 | Реал Потоси | 14 | -8 | 18 |
| 8 | Насионал Потоси | 13 | 0 | 17 |
| 9 | Спорт Бойс Уорнес | 13 | -2 | 17 |
| 10 | Хорхе Вилстерман | 14 | -9 | 14 |
| 11 | Университарио Сукре | 12 | -13 | 10 |
| 12 | Петролеро Якуиба | 13 | -15 | 10 |
Хронология в първенството
| Блуминг Санта Крус | |
| Гуабира Монтеро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Блуминг Санта Крус | Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | Гуабира Монтеро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Боливар Ла Пас | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Дъ Стронгест Ла Пас | 6 - 0 | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 3 | Гуабира Монтеро | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Ориенте Петролеро | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Блуминг Санта Крус | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 6 | Сан Хосе Оруро | 3 - 3 | 3 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 7 | Реал Потоси | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 8 | Насионал Потоси | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 9 | Спорт Бойс Уорнес | 1 - 3 | 3 - 4 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Хорхе Вилстерман | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 11 | Университарио Сукре | 4 - 2 | 4 - 2 | 5 - 1 | ||||
| 12 | Петролеро Якуиба | 2 - 4 | 5 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 22 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 13 | 5 |
Форма в шампионата
| Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 5 |
7
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 3 |
1
2 4 |
Голове в шампионата
| Блуминг Санта Крус | Гуабира Монтеро | |
|
Вкарани
Получени |
27
32 |
28
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
17 |
8
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.75 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.25 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2017 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
