Боливия - Боливия
02:00
Блуминг Санта Крус
Олуейс Реди Ла Пас
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 3.44 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 1.26 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.98 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.65 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.03.2025 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Крус де ла Сиера, а гостите от Ла Пас. Разстоянието между двата града е 547.0 км. Мачът ще се играе на стадион Рамон Тауичи Агилера, който има капацитет от 33 000 места. Размерите на терена са 104 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рамон Тауичи Агилера. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Блуминг Санта Крус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2025 | Боливия | Блуминг Санта Крус | 6 - 0 | Хорхе Вилстерман | 1.66 | 3.72 | 4.05 |
| 27.02.2025 | Боливия | Хорхе Вилстерман | 0 - 1 | Блуминг Санта Крус | - | - | - |
| 23.02.2025 | Боливия | Роял Пари СК | 0 - 1 | Блуминг Санта Крус | 3.22 | 3.24 | 2.02 |
| 19.02.2025 | Боливия | Блуминг Санта Крус | 2 - 2 | Роял Пари СК | 1.58 | 3.87 | 4.65 |
| 14.02.2025 | Копа Либ. Квал. | Ел Национал Кито | 2 - 1 | Блуминг Санта Крус | 1.30 | 5.26 | 8.69 |
| 07.02.2025 | Копа Либ. Квал. | Блуминг Санта Крус | 3 - 2 | Ел Национал Кито | 2.54 | 3.13 | 2.74 |
| 27.01.2025 | Приятелски срещи | Блуминг Санта Крус | 1 - 4 | Дъ Стронгест | 2.48 | 3.50 | 2.37 |
| 21.12.2024 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 4 - 1 | Дъ Стронгест | 2.89 | 3.40 | 2.14 |
| 17.12.2024 | Примера Дивисион | Г. В. Сан Хосе | 6 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.44 | 4.28 | 5.84 |
| 15.12.2024 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 1 | Гуабира Монтеро | 1.71 | 3.70 | 4.09 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Олуейс Реди Ла Пас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2025 | Боливия | Олуейс Реди | 5 - 0 | Гуабира Монтеро | 1.16 | 6.67 | 11.36 |
| 26.02.2025 | Боливия | Гуабира Монтеро | 1 - 3 | Олуейс Реди | - | - | - |
| 21.02.2025 | Боливия | Т. Реал Оруро | 1 - 5 | Олуейс Реди | - | - | - |
| 18.02.2025 | Боливия | Олуейс Реди | 1 - 1 | Т. Реал Оруро | - | - | - |
| 02.02.2025 | Приятелски срещи | Деп. Гарсиласо | 1 - 2 | Олуейс Реди | - | - | - |
| 26.01.2025 | Приятелски срещи | Сиенсиано | 0 - 0 | Олуейс Реди | - | - | - |
| 21.12.2024 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 2 - 3 | Аурора Кочабамба | 1.95 | 3.64 | 3.23 |
| 18.12.2024 | Примера Дивисион | Инд. Петролеро | 3 - 7 | Олуейс Реди | 2.15 | 3.12 | 3.09 |
| 14.12.2024 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 5 - 2 | Реал Санта Крус | 1.05 | 10.83 | 21.64 |
| 11.12.2024 | Примера Дивисион | Ориенте Петролеро | 2 - 1 | Олуейс Реди | 2.02 | 3.38 | 3.18 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2024 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 1 | Олуейс Реди | 2.36 | 2.96 | 2.87 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 1 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.24 | 5.29 | 10.38 |
| 07.12.2023 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 2 - 1 | Олуейс Реди | 2.35 | 3.46 | 2.62 |
| 18.08.2023 | Купа на Лигата | Блуминг Санта Крус | 2 - 1 | Олуейс Реди | 2.03 | 3.48 | 3.15 |
| 25.06.2023 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 2 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.23 | 5.83 | 10.11 |
| 25.04.2023 | Купа на Лигата | Олуейс Реди | 1 - 1 | Блуминг Санта Крус | 1.13 | 7.57 | 15.17 |
| 15.08.2022 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 5 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.14 | 7.39 | 14.13 |
| 15.05.2022 | Примера Дивисион | Олуейс Реди | 3 - 0 | Блуминг Санта Крус | 1.23 | 5.55 | 10.65 |
| 02.04.2022 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 0 | Олуейс Реди | 2.51 | 3.39 | 2.42 |
| 01.12.2021 | Примера Дивисион | Блуминг Санта Крус | 1 - 2 | Олуейс Реди | 5.11 | 4.13 | 1.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Блуминг Санта Крус имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 3.44 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.26 | 1.26 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.98 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.65 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.59 | 2.23 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.03.2025 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра