Израел - Лига Леумит (2026 - 2027)
15:00
Бней Йехуда
Макаби Назарет
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Тел Авив, а гостите от Назарет. Разстоянието между двата града е 84.6 км. Мачът ще се играе на стадион Блумфийлд, който има капацитет от 14 413 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Блумфийлд. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Бней Йехуда - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Лига Леумит | МС Ашдод | 3 - 1 | Бней Йехуда | 2.21 | 3.25 | 2.70 |
| 28.10.2026 | Купа на Израел | Бней Йехуда | 2 - 2 | МС Ашдод | - | - | - |
| 23.10.2026 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 5 - 1 | Кирят Ям | 1.68 | 3.77 | 3.94 |
| 19.10.2026 | Лига Леумит | Апоел Раанана | 1 - 1 | Бней Йехуда | 4.23 | 3.78 | 1.64 |
| 09.10.2026 | Лига Леумит | Кфар Касем | 0 - 1 | Бней Йехуда | 5.77 | 4.28 | 1.42 |
| 01.10.2026 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 2 - 1 | Макаби Кирят Гат | 1.29 | 4.86 | 7.72 |
| 28.09.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Саба | 1 - 2 | Бней Йехуда | 4.96 | 4.04 | 1.51 |
| 17.09.2026 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 1 - 1 | Макаби Херцлия | 1.54 | 3.80 | 5.11 |
| 10.09.2026 | Лига Леумит | Ирони Модиин | 2 - 4 | Бней Йехуда | 4.38 | 3.63 | 1.65 |
| 07.09.2026 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 0 - 0 | Апоел Ришон Лецион | - | - | - |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Макаби Назарет - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 3 - 2 | Кфар Касем | 2.59 | 3.29 | 2.28 |
| 23.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Кирят Гат | 2 - 2 | Макаби Назарет | 1.84 | 3.37 | 3.44 |
| 16.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 0 - 4 | Апоел Кфар Саба | 2.39 | 3.39 | 2.53 |
| 09.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 1 - 2 | Макаби Назарет | 1.82 | 3.37 | 3.74 |
| 01.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 1 - 2 | Ирони Модиин | 2.19 | 3.40 | 2.77 |
| 24.09.2026 | Лига Леумит | Апоел Ришон Лецион | 1 - 0 | Макаби Назарет | 1.70 | 3.67 | 4.00 |
| 17.09.2026 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 1 - 0 | Апоел Акре | 1.78 | 3.50 | 3.79 |
| 10.09.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 3 - 3 | Макаби Назарет | 1.79 | 3.62 | 3.65 |
| 06.09.2026 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 1 - 2 | Макаби Б. Рейне | 3.19 | 3.29 | 2.03 |
| 30.08.2026 | Лига Леумит | Макаби Яфа | 1 - 2 | Макаби Назарет | 1.84 | 3.48 | 3.57 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2023 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 2 - 2 | Бней Йехуда | 2.87 | 2.98 | 2.31 |
| 16.12.2022 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 1 - 1 | Макаби Назарет | 2.29 | 2.89 | 3.00 |
| 07.03.2022 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 0 - 0 | Бней Йехуда | 2.78 | 2.61 | 2.73 |
| 03.12.2021 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 0 - 0 | Макаби Назарет | 1.89 | 3.03 | 4.13 |
| 18.05.2015 | Група за Промоция | Бней Йехуда | 5 - 1 | Макаби Назарет | 1.39 | 4.15 | 6.45 |
| 02.02.2015 | Лига Леумит | Макаби Назарет | 1 - 6 | Бней Йехуда | 3.92 | 3.18 | 1.83 |
| 17.10.2014 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 4 - 0 | Макаби Назарет | 1.76 | 3.26 | 4.14 |
| 09.01.2010 | Висша Лига | Макаби Назарет | 2 - 2 | Бней Йехуда | 4.32 | 3.36 | 1.72 |
| 31.08.2009 | Висша Лига | Бней Йехуда | 2 - 0 | Макаби Назарет | 1.57 | 3.45 | 5.47 |
| 24.04.2004 | Висша Лига | Бней Йехуда | 0 - 2 | Макаби Назарет | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бней Йехуда имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Леумит класиране към 06.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | МС Ашдод | 12 | +17 | 31 |
| 2 | Бней Йехуда | 12 | +15 | 27 |
| 3 | Апоел Кфар Шалем | 12 | +9 | 26 |
| 4 | Апоел Раанана | 12 | +9 | 22 |
| 5 | Апоел Ришон Лецион | 12 | +6 | 22 |
| 6 | Апоел Афула | 12 | +4 | 21 |
| 7 | Кирят Ям | 12 | +6 | 19 |
| 8 | Макаби Бней Рейне | 12 | +6 | 18 |
| 9 | Апоел Кфар Саба | 12 | -4 | 15 |
| 10 | Макаби Назарет | 12 | -6 | 14 |
| 11 | Кфар Касем | 12 | 0 | 13 |
| 12 | Макаби Кирят Гат | 12 | -3 | 11 |
| 13 | Ирони Модиин | 12 | -9 | 11 |
| 14 | Макаби Херцлия | 12 | -5 | 10 |
| 15 | Макаби Яфа | 12 | -17 | 9 |
| 16 | Апоел Акре | 12 | -28 | 2 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Бней Йехуда | |
| Макаби Назарет | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бней Йехуда | Бней Йехуда | Макаби Назарет | Макаби Назарет | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | МС Ашдод | 3 - 1 | ||||||
| 2 | Бней Йехуда | - | - | - | ||||
| 3 | Апоел Кфар Шалем | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 4 | Апоел Раанана | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Апоел Ришон Лецион | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Апоел Афула | 0 - 1 | ||||||
| 7 | Кирят Ям | 5 - 1 | 5 - 1 | |||||
| 8 | Макаби Бней Рейне | 1 - 4 | 1 - 2 | |||||
| 9 | Апоел Кфар Саба | 1 - 2 | 0 - 4 | |||||
| 10 | Макаби Назарет | - | - | - | ||||
| 11 | Кфар Касем | 0 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 12 | Макаби Кирят Гат | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Ирони Модиин | 2 - 4 | 1 - 2 | |||||
| 14 | Макаби Херцлия | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 15 | Макаби Яфа | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 16 | Апоел Акре | 0 - 3 | 1 - 0 | |||||
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Бней Йехуда | Макаби Назарет | |
| Победи | 8 | 4 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 1 | 6 |
| Вкарани Голове | 27 | 15 |
| Получени Голове | 12 | 21 |
| Средно Вкарани | 2.25 | 1.25 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.75 |
| Мачове Вкарал | 92% | 67% |
| Мачове Получил | 75% | 92% |
| Гол/Гол | 75% | 58% |
| Над 1.5 | 83% | 75% |
| Над 2.5 | 67% | 67% |
| Над 3.5 | 42% | 33% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 2 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 0 | 2 |
| Вкарани Голове | 11 | 9 |
| Получени Голове | 4 | 10 |
| Средно Вкарани | 2.20 | 1.50 |
| Средно Получени | 0.80 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 80% | 67% |
| Мачове Получил | 80% | 100% |
| Гол/Гол | 80% | 67% |
| Над 1.5 | 80% | 83% |
| Над 2.5 | 60% | 67% |
| Над 3.5 | 40% | 33% |
Отговорна Игра