Ирландия - Висша Дивизия (2026)
петък, 15 май, 2026
21:45
Бохемианс
Дрогеда Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
4.10 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дъблин, а гостите от Дрогеда.
Разстоянието между двата града е 43.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Дейлимаунт Парк,
който има капацитет от
4 300 места.
Размерите на терена са 114 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Дейлимаунт Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бохемианс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 3 |
Бохемианс |
2.55 |
3.32 |
2.47 |
| 04.05.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
2 - 2 |
Шелбърн |
2.00 |
3.22 |
3.49 |
| 01.05.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Дери Сити |
1.87 |
3.25 |
3.95 |
| 24.04.2026 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
3 - 1 |
Бохемианс |
2.15 |
3.05 |
3.27 |
| 17.04.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Бохемианс |
2.26 |
2.88 |
3.25 |
| 10.04.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 2 |
Слиго Роувърс |
1.32 |
4.58 |
8.13 |
| 06.04.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Уотърфорд |
1.29 |
4.90 |
8.48 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
0 - 0 |
Бохемианс |
3.91 |
3.25 |
1.86 |
| 20.03.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 1 |
Дъндолк |
1.65 |
3.53 |
4.79 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Шелбърн |
0 - 0 |
Бохемианс |
2.41 |
2.90 |
2.98 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Дрогеда Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 0 |
Дери Сити |
3.18 |
3.15 |
2.14 |
| 04.05.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
4 - 1 |
Дрогеда Юнайтед |
1.46 |
3.94 |
6.31 |
| 01.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.86 |
3.40 |
3.78 |
| 24.04.2026 |
Висша Дивизия |
Шелбърн |
3 - 4 |
Дрогеда Юнайтед |
1.64 |
3.50 |
4.92 |
| 17.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 3 |
Сейнт Патрикс |
4.12 |
3.18 |
1.85 |
| 06.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 3 |
Голуей Юнайтед |
2.50 |
3.01 |
2.73 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
0 - 0 |
Бохемианс |
3.91 |
3.25 |
1.86 |
| 20.03.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
2 - 2 |
Дрогеда Юнайтед |
1.56 |
3.67 |
5.46 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
0 - 0 |
Шамрок Роувърс |
3.70 |
3.27 |
1.91 |
| 13.03.2026 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
4 - 1 |
Дрогеда Юнайтед |
1.69 |
3.41 |
4.72 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
0 - 0 |
Бохемианс |
3.91 |
3.25 |
1.86 |
| 09.01.2026 |
Приятелски срещи |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 1 |
Бохемианс |
- |
- |
- |
| 01.11.2025 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 4 |
Бохемианс |
3.33 |
3.26 |
2.04 |
| 01.08.2025 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
0 - 1 |
Дрогеда Юнайтед |
1.49 |
4.07 |
5.68 |
| 23.05.2025 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 0 |
Бохемианс |
2.78 |
3.08 |
2.42 |
| 03.03.2025 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
0 - 1 |
Дрогеда Юнайтед |
1.75 |
3.27 |
4.51 |
| 28.01.2025 |
Приятелски срещи |
Бохемианс |
4 - 2 |
Дрогеда Юнайтед |
1.97 |
3.80 |
3.05 |
| 20.09.2024 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
0 - 1 |
Дрогеда Юнайтед |
1.80 |
3.52 |
3.97 |
| 02.08.2024 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 2 |
Бохемианс |
2.96 |
3.39 |
2.16 |
| 19.04.2024 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 0 |
Дрогеда Юнайтед |
1.88 |
3.30 |
3.82 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Бохемианс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Висша Дивизия класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
16 |
10 |
4 |
2 |
27 |
13 |
+14 |
34 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
16 |
9 |
4 |
3 |
31 |
15 |
+16 |
31 |
| 3 |
Бохемианс |
16 |
6 |
7 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
25 |
| 4 |
Дъндолк |
16 |
5 |
7 |
4 |
27 |
26 |
+1 |
22 |
| 5 |
Дери Сити |
16 |
4 |
7 |
5 |
19 |
19 |
0 |
19 |
| 6 |
Дрогеда Юнайтед |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
24 |
-5 |
19 |
| 7 |
Шелбърн |
15 |
4 |
6 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
18 |
| 8 |
Голуей Юнайтед |
15 |
4 |
5 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 9 |
Слиго Роувърс |
16 |
4 |
4 |
8 |
11 |
19 |
-8 |
16 |
| 10 |
Уотърфорд |
15 |
0 |
6 |
9 |
13 |
32 |
-19 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Бохемианс |
|
| Дрогеда Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Бохемианс |
Бохемианс |
|
Дрогеда Юнайтед |
Дрогеда Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
3 - 2 |
2 - 1 |
3 - 2 |
|
0 - 0 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
0 - 0 |
3 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 3 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Бохемианс |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Дъндолк |
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Дери Сити |
1 - 1 |
0 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Дрогеда Юнайтед |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Шелбърн |
2 - 2 |
0 - 0 |
2 - 2 |
|
1 - 2 |
3 - 4 |
3 - 4 |
| 8 |
Голуей Юнайтед |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
2 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Слиго Роувърс |
1 - 2 |
0 - 4 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Уотърфорд |
1 - 1 |
0 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Бохемианс |
Дрогеда Юнайтед |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
7 |
4 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
21 |
19 |
| Получени Голове |
15 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.27 |
| Средно Получени |
0.94 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
81% |
87% |
| Мачове Получил |
56% |
60% |
| Гол/Гол |
56% |
60% |
| Над 1.5 |
62% |
67% |
| Над 2.5 |
44% |
53% |
| Над 3.5 |
31% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
11 |
| Получени Голове |
9 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.57 |
| Средно Получени |
1.12 |
2.29 |
| Мачове Вкарал |
88% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
86% |
| Гол/Гол |
75% |
86% |
| Над 1.5 |
75% |
86% |
| Над 2.5 |
38% |
71% |
| Над 3.5 |
25% |
57% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
4.10 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
4.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака