Ирландия - Висша Дивизия (2017)
21:45
Бохемианс
Шамрок Роувърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.75 | 3.40 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.33 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дъблин, а гостите от Талат. Разстоянието между двата града е 8.7 км. Мачът ще се играе на стадион Дейлимаунт Парк, който има капацитет от 4 300 места. Размерите на терена са 114 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Дейлимаунт Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бохемианс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Висша Дивизия | Дери Сити | 2 - 0 | Бохемианс | 1.57 | 3.72 | 5.37 |
| 28.04.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 2 - 0 | Фин Харпс | 2.19 | 3.11 | 3.17 |
| 21.04.2017 | Висша Дивизия | Дъндолк | 2 - 0 | Бохемианс | 1.23 | 5.38 | 10.60 |
| 17.04.2017 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 3 - 1 | Бохемианс | 1.33 | 4.22 | 8.59 |
| 14.04.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 2 | Корк Сити | 8.26 | 4.41 | 1.34 |
| 08.04.2017 | Висша Дивизия | Слиго Роувърс | 2 - 0 | Бохемианс | 2.01 | 3.13 | 3.64 |
| 04.04.2017 | Купа на Лигата | Бохемианс | 1 - 0 | Кабинтили | 1.79 | 3.47 | 4.00 |
| 31.03.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 4 | Сейнт Патрикс | 2.86 | 3.05 | 2.41 |
| 25.03.2017 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | Бохемианс | 2.61 | 3.07 | 2.62 |
| 17.03.2017 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 1 | Голуей Юнайтед | 2.23 | 3.15 | 3.07 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Шамрок Роувърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Дъндолк | 3.49 | 3.24 | 1.98 |
| 02.05.2017 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун | 1.27 | 4.95 | 9.93 |
| 28.04.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Лимерик | 2.00 | 3.41 | 3.36 |
| 21.04.2017 | Висша Дивизия | Брей Уондърърс | 4 - 2 | Шамрок Роувърс | 2.76 | 3.18 | 2.40 |
| 17.04.2017 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 3 - 1 | Бохемианс | 1.33 | 4.22 | 8.59 |
| 14.04.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 0 | Слиго Роувърс | 1.57 | 3.68 | 5.48 |
| 07.04.2017 | Висша Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 2 - 1 | Шамрок Роувърс | 5.65 | 3.56 | 1.58 |
| 31.03.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 3 - 2 | Фин Харпс | 1.35 | 4.25 | 8.60 |
| 25.03.2017 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.61 | 3.15 | 2.02 |
| 17.03.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 2 | Корк Сити | 3.56 | 3.17 | 2.02 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Купа на Лигата | Шамрок Роувърс | 3 - 1 | Бохемианс | 1.33 | 4.22 | 8.59 |
| 03.03.2017 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | Бохемианс | 1.50 | 3.74 | 6.30 |
| 07.10.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 0 | Шамрок Роувърс | 3.27 | 3.13 | 2.15 |
| 15.07.2016 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 3 - 1 | Бохемианс | 1.89 | 3.25 | 3.85 |
| 15.04.2016 | Висша Дивизия | Бохемианс | 0 - 4 | Шамрок Роувърс | 3.18 | 3.05 | 2.17 |
| 05.09.2015 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 1 - 1 | Бохемианс | 1.41 | 4.03 | 7.38 |
| 12.06.2015 | Висша Дивизия | Бохемианс | 3 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.94 | 3.19 | 1.90 |
| 27.03.2015 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 0 - 0 | Бохемианс | 1.69 | 3.46 | 4.71 |
| 23.09.2014 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 1 | Шамрок Роувърс | 3.41 | 3.20 | 2.03 |
| 04.08.2014 | Купа на Лигата | Бохемианс | 0 - 2 | Шамрок Роувърс | 3.05 | 3.10 | 2.21 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бохемианс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Дивизия класиране към 12.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Корк Сити | 12 | +28 | 36 |
| 2 | Брей Уондърърс | 12 | +6 | 22 |
| 3 | Дъндолк | 12 | +8 | 21 |
| 4 | Дери Сити | 12 | +6 | 19 |
| 5 | Лимерик | 12 | +2 | 16 |
| 6 | Шамрок Роувърс | 12 | -2 | 16 |
| 7 | Дрогеда Юнайтед | 12 | -8 | 14 |
| 8 | Слиго Роувърс | 12 | -5 | 13 |
| 9 | Бохемианс | 12 | -11 | 13 |
| 10 | Фин Харпс | 12 | -11 | 11 |
| 11 | Голуей Юнайтед | 12 | -6 | 10 |
| 12 | Сейнт Патрикс | 12 | -7 | 10 |
Хронология в първенството
| Бохемианс | |
| Шамрок Роувърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бохемианс | Бохемианс | Шамрок Роувърс | Шамрок Роувърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Корк Сити | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 2 | Брей Уондърърс | 3 - 2 | 3 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 3 | Дъндолк | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Дери Сити | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | |||
| 5 | Лимерик | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Шамрок Роувърс | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Дрогеда Юнайтед | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Слиго Роувърс | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Бохемианс | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 10 | Фин Харпс | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 11 | Голуей Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Сейнт Патрикс | 0 - 4 | 0 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Бохемианс | Шамрок Роувърс | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 13 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 7 | 3 |
Форма в шампионата
| Бохемианс | Шамрок Роувърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 7 |
5
1 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 3 |
1
0 4 |
Голове в шампионата
| Бохемианс | Шамрок Роувърс | |
|
Вкарани
Получени |
10
21 |
17
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
13 |
7
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.75 | 3.40 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.33 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
