Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
17:30
Бокели Котор
Рудар Плевля
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.26 | 3.03 | 2.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.32 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.51 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.79 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.59 | 2.23 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Котор, а гостите от Плевля. Разстоянието между двата града е 115.0 км. Мачът ще се играе на стадион Под Врмцем, който има капацитет от 5 000 места. Снимки от Google карта стадион Под Врмцем. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бокели Котор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 0 | Бокели Котор | 2.08 | 2.93 | 3.50 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 1 - 3 | Бокели Котор | 4.80 | 3.00 | 1.75 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 1 | Ловчен Цетине | 2.33 | 2.80 | 3.08 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 2 | Бокели Котор | 1.19 | 5.42 | 12.00 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 0 | Титоград Подг. | 3.78 | 3.25 | 1.85 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 0 | Титоград Подг. | 3.50 | 3.40 | 1.91 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 2 - 0 | Бокели Котор | 2.05 | 3.20 | 3.11 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 2 - 1 | Йединство Биело Поле | 1.45 | 4.07 | 6.00 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Петровац | 1 - 1 | Бокели Котор | 1.99 | 3.01 | 3.49 |
| 21.02.2017 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 1 | Искра Даниловград | 2.23 | 2.98 | 3.00 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Рудар Плевля - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа Черна Гора | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Рудар Плевля | 2.58 | 3.05 | 2.47 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Ловчен Цетине | 2.12 | 2.79 | 3.61 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 2 | Рудар Плевля | 1.85 | 3.07 | 4.02 |
| 12.04.2017 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.20 | 2.97 | 3.09 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 0 - 1 | Титоград Подг. | 2.43 | 2.86 | 2.86 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 0 | Рудар Плевля | 2.22 | 2.79 | 3.39 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Дечич Тузи | 1.76 | 3.17 | 4.38 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 3 - 2 | Петровац | 1.36 | 4.27 | 6.81 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Рудар Плевля | 3.69 | 3.12 | 1.88 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 2.93 | 3.25 | 2.20 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Бокели Котор | 1.74 | 3.30 | 4.21 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 1 - 1 | Бокели Котор | 1.77 | 3.23 | 4.07 |
| 24.08.2016 | Първа Лига | Бокели Котор | 2 - 1 | Рудар Плевля | 3.94 | 3.32 | 1.78 |
| 07.05.2016 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 0 | Рудар Плевля | - | - | - |
| 27.04.2016 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 2 - 0 | Бокели Котор | 1.58 | 3.69 | 4.75 |
| 13.04.2016 | Купа Черна Гора | Бокели Котор | 0 - 1 | Рудар Плевля | 2.88 | 2.96 | 2.32 |
| 09.03.2016 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 1 | Рудар Плевля | 3.47 | 3.16 | 1.98 |
| 06.10.2015 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Бокели Котор | 1.36 | 3.99 | 7.99 |
| 04.04.2015 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 0 | Рудар Плевля | 5.99 | 4.04 | 1.42 |
| 22.11.2014 | Първа Лига | Бокели Котор | 1 - 5 | Рудар Плевля | 3.93 | 3.51 | 1.73 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бокели Котор имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 27 | +26 | 51 |
| 2 | Титоград Подгорица | 27 | +15 | 47 |
| 3 | Дечич Тузи | 27 | 0 | 45 |
| 4 | Сутиеска Никшич | 27 | +12 | 42 |
| 5 | Зета Голубовци | 27 | +9 | 39 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 27 | +4 | 38 |
| 7 | Петровац | 27 | -7 | 36 |
| 8 | Искра Даниловград | 27 | -9 | 36 |
| 9 | Рудар Плевля | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Ловчен Цетине | 27 | -9 | 28 |
| 11 | Бокели Котор | 27 | -8 | 27 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 27 | -36 | 11 |
Хронология в първенството
| Бокели Котор | |
| Рудар Плевля | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бокели Котор | Бокели Котор | Рудар Плевля | Рудар Плевля | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 2 | Титоград Подгорица | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Дечич Тузи | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Сутиеска Никшич | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Зета Голубовци | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Петровац | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Искра Даниловград | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Рудар Плевля | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | - | - | - | |
| 10 | Ловчен Цетине | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Бокели Котор | - | - | - | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Бокели Котор | Рудар Плевля | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 27 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 17 | 8 |
Форма в шампионата
| Бокели Котор | Рудар Плевля | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
9 12 |
9
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 4 |
2
2 9 |
Голове в шампионата
| Бокели Котор | Рудар Плевля | |
|
Вкарани
Получени |
22
30 |
28
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
10 |
10
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.26 | 3.03 | 2.13 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.32 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.51 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.79 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.59 | 2.23 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.01 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
