Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
3.50 |
1.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Болу, а гостите от Бодрум.
Разстоянието между двата града е 547.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Болу Ататюрк,
който има капацитет от
8 881 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Болу Ататюрк.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Болуспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
1 - 2 |
Болуспор |
1.46 |
4.15 |
5.57 |
| 27.10.2026 |
Купа на Турция |
Болуспор |
1 - 1 |
Кършияка |
- |
- |
- |
| 23.10.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 3 |
Ванспор |
3.98 |
3.58 |
1.75 |
| 18.10.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
1 - 0 |
Болуспор |
1.17 |
6.24 |
12.13 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 1 |
Анталияспор |
5.05 |
3.98 |
1.53 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 1 |
Болуспор |
1.21 |
5.63 |
10.37 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 1 |
Пендикспор |
6.99 |
4.53 |
1.35 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
6 - 0 |
Болуспор |
1.24 |
5.15 |
10.06 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 2 |
Кечиоренгуджу |
5.06 |
4.06 |
1.51 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Мугласпор |
2 - 0 |
Болуспор |
1.51 |
3.83 |
5.37 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Бодрум - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
1 - 1 |
Юмраниеспор |
2.19 |
3.18 |
3.01 |
| 25.10.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
1 - 2 |
Бодрум |
1.83 |
3.37 |
3.82 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
2 - 1 |
Бандърмаспор |
2.51 |
3.17 |
2.56 |
| 13.10.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 4 |
Бодрум |
1.98 |
3.24 |
3.44 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
0 - 2 |
Кечиоренгуджу |
2.58 |
3.38 |
2.37 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Бодрум |
1.92 |
3.26 |
3.63 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
4 - 0 |
Батман Петрол. |
2.47 |
3.15 |
2.62 |
| 07.09.2026 |
Първа Лига |
Мардин 1969 Спор |
1 - 0 |
Бодрум |
1.76 |
3.40 |
4.10 |
| 03.09.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
0 - 0 |
Есенлер Ерок. |
2.57 |
3.12 |
2.54 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
0 - 0 |
Бодрум |
2.22 |
3.27 |
2.87 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.03.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
2 - 0 |
Болуспор |
1.69 |
3.63 |
4.11 |
| 02.11.2025 |
Първа Лига |
Болуспор |
3 - 0 |
Бодрум |
3.54 |
3.37 |
1.89 |
| 16.05.2024 |
Плейофи |
Бодрум |
2 - 0 |
Болуспор |
1.73 |
3.33 |
4.58 |
| 17.03.2024 |
Първа Лига |
Бодрум |
1 - 1 |
Болуспор |
1.68 |
3.38 |
4.76 |
| 28.10.2023 |
Първа Лига |
Болуспор |
2 - 1 |
Бодрум |
3.25 |
3.18 |
2.10 |
| 07.04.2023 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 4 |
Бодрум |
2.62 |
3.11 |
2.50 |
| 05.11.2022 |
Първа Лига |
Бодрум |
1 - 0 |
Болуспор |
1.88 |
3.30 |
3.78 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Болуспор имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бурсаспор |
13 |
10 |
1 |
2 |
29 |
11 |
+18 |
31 |
| 2 |
Кайзериспор |
13 |
9 |
3 |
1 |
32 |
9 |
+23 |
30 |
| 3 |
Ъгдър |
13 |
8 |
3 |
2 |
18 |
10 |
+8 |
27 |
| 4 |
Мардин 1969 Спор |
13 |
7 |
3 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
24 |
| 5 |
Батман Петролспор |
13 |
7 |
2 |
4 |
26 |
23 |
+3 |
23 |
| 6 |
Кечиоренгуджу |
13 |
5 |
5 |
3 |
25 |
18 |
+7 |
20 |
| 7 |
Анталияспор |
13 |
6 |
1 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 8 |
Бодрум |
13 |
4 |
6 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
18 |
| 9 |
Мугласпор |
13 |
4 |
6 |
3 |
18 |
20 |
-2 |
18 |
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
13 |
4 |
4 |
5 |
16 |
16 |
0 |
16 |
| 11 |
Саръйер |
13 |
4 |
4 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
16 |
| 12 |
Есенлер Ерокспор |
13 |
3 |
6 |
4 |
15 |
18 |
-3 |
15 |
| 13 |
Ванспор |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
15 |
| 14 |
Бандърмаспор |
13 |
3 |
5 |
5 |
17 |
13 |
+4 |
14 |
| 15 |
Юмраниеспор |
12 |
3 |
5 |
4 |
14 |
11 |
+3 |
14 |
| 16 |
Пендикспор |
13 |
3 |
5 |
5 |
15 |
23 |
-8 |
14 |
| 17 |
Маниса ФК |
13 |
3 |
4 |
6 |
21 |
23 |
-2 |
13 |
| 18 |
Сивасспор |
13 |
2 |
7 |
4 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 19 |
Истанбулспор |
13 |
1 |
2 |
10 |
10 |
33 |
-23 |
5 |
| 20 |
Болуспор |
12 |
1 |
1 |
10 |
5 |
26 |
-21 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Болуспор |
|
| Бодрум |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Болуспор |
Болуспор |
|
Бодрум |
Бодрум |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бурсаспор |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Кайзериспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Ъгдър |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Мардин 1969 Спор |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Батман Петролспор |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 6 |
Кечиоренгуджу |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Анталияспор |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Бодрум |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Мугласпор |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Саръйер |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 12 |
Есенлер Ерокспор |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 13 |
Ванспор |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 14 |
Бандърмаспор |
|
6 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 15 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Пендикспор |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Маниса ФК |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 18 |
Сивасспор |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Истанбулспор |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 20 |
Болуспор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Болуспор |
Бодрум |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
1 |
6 |
| Загуби |
10 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
16 |
| Получени Голове |
26 |
12 |
| Средно Вкарани |
0.42 |
1.23 |
| Средно Получени |
2.17 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
33% |
54% |
| Мачове Получил |
100% |
69% |
| Гол/Гол |
33% |
46% |
| Над 1.5 |
83% |
69% |
| Над 2.5 |
50% |
38% |
| Над 3.5 |
8% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
5 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
9 |
| Получени Голове |
12 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
83% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.33 |
3.50 |
1.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака