Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
12:00
Болуспор
Ескишехирспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.20 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Болу, а гостите от Ескишехир. Разстоянието между двата града е 140.9 км. Мачът ще се играе на стадион Болу Ататюрк, който има капацитет от 8 881 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Болу Ататюрк. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Болуспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 3 - 0 | Болуспор | 2.44 | 3.14 | 2.71 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 0 | Юмраниеспор | 1.89 | 3.35 | 3.82 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 2 - 2 | Болуспор | 4.23 | 3.61 | 1.67 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 2 | Елязъгспор | 1.65 | 3.49 | 4.97 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 3 - 1 | Болуспор | 1.78 | 3.39 | 4.13 |
| 17.01.2017 | Купа на Турция | Болуспор | 0 - 0 | Кайзериспор | 2.35 | 3.21 | 2.88 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 2 | Болуспор | 3.54 | 3.23 | 1.96 |
| 27.12.2016 | Купа на Турция | Бешикташ | 2 - 0 | Болуспор | 1.20 | 6.00 | 15.00 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 5 | Йени Малатияспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 20.12.2016 | Купа на Турция | Болуспор | 1 - 1 | Бешикташ | 8.17 | 4.67 | 1.33 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ескишехирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.53 | 3.63 | 5.87 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 3.23 | 3.23 | 2.13 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
| 30.01.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Ескишехирспор | 3.11 | 3.08 | 2.25 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 3 - 2 | Балъкесирспор | 1.75 | 3.43 | 4.26 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 3 - 0 | Алтънорду | 1.46 | 4.00 | 6.18 |
| 23.12.2016 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 0 - 1 | Ескишехирспор | 3.33 | 3.19 | 2.08 |
| 18.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 3 | Денизлиспор | 1.44 | 4.11 | 6.47 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 6.09 | 3.76 | 1.50 |
| 02.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 6 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.15 | 6.38 | 12.00 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 1 | Болуспор | 2.20 | 3.16 | 3.13 |
| 21.01.2016 | Купа на Турция | Болуспор | 0 - 2 | Ескишехирспор | 2.27 | 3.19 | 2.81 |
| 15.12.2015 | Купа на Турция | Ескишехирспор | 2 - 0 | Болуспор | 1.67 | 3.62 | 4.25 |
| 18.05.2008 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 0 | Болуспор | 2.39 | 3.18 | 2.69 |
| 11.05.2008 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 1 | Болуспор | 2.61 | 3.44 | 2.27 |
| 16.12.2007 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 1 | Ескишехирспор | 2.39 | 3.13 | 2.59 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Болуспор имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 22 | +12 | 43 |
| 2 | Сивасспор | 22 | +13 | 41 |
| 3 | Гьозтепе | 22 | +11 | 40 |
| 4 | Гиресунспор | 22 | +11 | 39 |
| 5 | Ескишехирспор | 22 | +10 | 37 |
| 6 | Балъкесирспор | 21 | +15 | 31 |
| 7 | Болуспор | 22 | -6 | 31 |
| 8 | Юмраниеспор | 21 | +3 | 30 |
| 9 | Алтънорду | 22 | -3 | 28 |
| 10 | Денизлиспор | 22 | +3 | 27 |
| 11 | Адана Демирспор | 22 | +2 | 26 |
| 12 | Шанлъурфаспор | 22 | -5 | 23 |
| 13 | Газиантеп ФК | 22 | -8 | 22 |
| 14 | Бандърмаспор | 22 | -9 | 21 |
| 15 | Манисаспор | 22 | -6 | 20 |
| 16 | Елязъгспор | 22 | -3 | 19 |
| 17 | Самсунспор | 22 | -15 | 18 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 22 | -25 | 16 |
Хронология в първенството
| Болуспор | |
| Ескишехирспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Болуспор | Болуспор | Ескишехирспор | Ескишехирспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 1 - 5 | 1 - 5 | 2 - 0 | ||||
| 2 | Сивасспор | 4 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Гьозтепе | 1 - 0 | 3 - 0* | 3 - 0* | ||||
| 4 | Гиресунспор | 1 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 5 | Ескишехирспор | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Балъкесирспор | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 7 | Болуспор | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Юмраниеспор | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Алтънорду | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | ||||
| 10 | Денизлиспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 11 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Шанлъурфаспор | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Газиантеп ФК | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Бандърмаспор | 1 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 15 | Манисаспор | 2 - 2 | 1 - 5 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 16 | Елязъгспор | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Самсунспор | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 6 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Болуспор | Ескишехирспор | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 31 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 18 | 16 |
Форма в шампионата
| Болуспор | Ескишехирспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 9 |
11
7 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
0 4 |
4
4 2 |
Голове в шампионата
| Болуспор | Ескишехирспор | |
|
Вкарани
Получени |
32
38 |
37
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
17 |
12
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.20 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
