Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
вторник, 1 септември, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.66 |
3.73 |
1.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.13 |
1.22 |
1.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.54 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.03 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Болу, а гостите от Кечиорен.
Разстоянието между двата града е 134.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Болу Ататюрк,
който има капацитет от
8 881 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Болу Ататюрк.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Болуспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Мугласпор |
2 - 0 |
Болуспор |
1.51 |
3.83 |
5.37 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 3 |
Мардин 1969 Спор |
5.40 |
3.91 |
1.51 |
| 17.08.2026 |
Първа Лига |
Батман Петрол. |
2 - 0 |
Болуспор |
1.59 |
3.83 |
4.71 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 2 |
Маниса ФК |
5.77 |
4.16 |
1.46 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
3 - 1 |
Серикспор |
1.65 |
3.87 |
4.12 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
2 - 0 |
Болуспор |
1.47 |
4.00 |
5.55 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
6 - 0 |
Адана Демирспор |
1.03 |
12.32 |
26.29 |
| 13.04.2026 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
2 - 0 |
Болуспор |
1.24 |
5.22 |
9.05 |
| 09.04.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 2 |
Сивасспор |
2.48 |
3.32 |
2.48 |
| 05.04.2026 |
Първа Лига |
Амед СФК |
6 - 1 |
Болуспор |
1.30 |
4.80 |
7.92 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Кечиоренгуджу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
2 - 2 |
Юмраниеспор |
1.58 |
3.77 |
4.87 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 1 |
Кечиоренгуджу |
2.49 |
3.12 |
2.63 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.19 |
3.27 |
2.91 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
4 - 3 |
Кечиоренгуджу |
1.83 |
3.47 |
3.76 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Чорум |
1 - 0 |
Кечиоренгуджу |
1.61 |
3.76 |
4.58 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
1 - 4 |
Кечиоренгуджу |
4.96 |
4.21 |
1.55 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
2 - 1 |
Маниса ФК |
1.48 |
4.22 |
5.18 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
1 - 0 |
Кечиоренгуджу |
1.56 |
4.08 |
4.47 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
0 - 0 |
Серикспор |
1.30 |
4.93 |
7.41 |
| 08.04.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
0 - 1 |
Кечиоренгуджу |
2.01 |
3.47 |
3.10 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.01.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
5 - 1 |
Болуспор |
2.16 |
3.22 |
2.98 |
| 24.08.2025 |
Първа Лига |
Болуспор |
2 - 1 |
Кечиоренгуджу |
1.99 |
3.34 |
3.24 |
| 09.02.2025 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 1 |
Кечиоренгуджу |
2.02 |
3.15 |
3.35 |
| 31.08.2024 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
1 - 1 |
Болуспор |
2.05 |
3.15 |
3.26 |
| 03.02.2024 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
1 - 2 |
Болуспор |
2.25 |
3.26 |
2.92 |
| 02.09.2023 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 0 |
Кечиоренгуджу |
2.51 |
3.14 |
2.61 |
| 19.03.2023 |
Първа Лига |
Болуспор |
3 - 1 |
Кечиоренгуджу |
2.60 |
3.21 |
2.46 |
| 08.10.2022 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
1 - 1 |
Болуспор |
2.21 |
3.19 |
3.00 |
| 12.02.2022 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 0 |
Кечиоренгуджу |
1.96 |
3.27 |
3.50 |
| 16.09.2021 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
0 - 3 |
Болуспор |
1.82 |
3.43 |
3.84 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Болуспор имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 01.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Батман Петролспор |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 2 |
Кайзериспор |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 3 |
Бурсаспор |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
9 |
| 4 |
Мардин 1969 Спор |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
8 |
| 5 |
Маниса ФК |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 6 |
Саръйер |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 7 |
Фатих Карагюмрук |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Бандърмаспор |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 9 |
Ъгдър |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 10 |
Кечиоренгуджу |
4 |
1 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
5 |
| 11 |
Мугласпор |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
2 |
0 |
5 |
| 12 |
Пендикспор |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
9 |
-2 |
5 |
| 13 |
Ванспор |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 14 |
Юмраниеспор |
4 |
0 |
3 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 15 |
Есенлер Ерокспор |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 16 |
Бодрум |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 17 |
Анталияспор |
4 |
1 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
3 |
| 18 |
Сивасспор |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 19 |
Истанбулспор |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 20 |
Болуспор |
4 |
0 |
0 |
4 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Болуспор |
|
| Кечиоренгуджу |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Болуспор |
Болуспор |
|
Кечиоренгуджу |
Кечиоренгуджу |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Батман Петролспор |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Кайзериспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Бурсаспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Мардин 1969 Спор |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 5 |
Маниса ФК |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 6 |
Саръйер |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Фатих Карагюмрук |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Бандърмаспор |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Ъгдър |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Кечиоренгуджу |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Мугласпор |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Пендикспор |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 13 |
Ванспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 15 |
Есенлер Ерокспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Бодрум |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Анталияспор |
|
|
|
|
|
4 - 3 |
4 - 3 |
| 18 |
Сивасспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Истанбулспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Болуспор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Болуспор |
Кечиоренгуджу |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
10 |
| Получени Голове |
9 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.25 |
2.50 |
| Средно Получени |
2.25 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
25% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
25% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
75% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
4 |
| Получени Голове |
5 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.50 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.66 |
3.73 |
1.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.13 |
1.22 |
1.16 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.54 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.03 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.06 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака