Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
18:00
Борац Баня Лука
Радник Биелина
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Борац Баня Лука
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
4.91 |
9.76 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.12 |
3.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
6.61 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.93 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.12 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баня Лука, а гостите от Биелина.
Разстоянието между двата града е 160.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Баня Лука,
който има капацитет от
9 730 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Баня Лука.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Борац Баня Лука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
2 - 4 |
Борац Баня Лука |
5.75 |
3.63 |
1.46 |
| 25.10.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
2 - 0 |
Слога Добой |
1.16 |
5.73 |
11.81 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Борац Баня Лука |
2 - 0 |
КуПС Куопио |
1.79 |
3.57 |
4.34 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
Панатинайкос |
2 - 1 |
Борац Баня Лука |
1.19 |
6.46 |
13.18 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
2 - 0 |
БСК Баня Лука |
1.07 |
8.55 |
24.42 |
| 27.09.2026 |
Приятелски срещи |
Борац Баня Лука |
1 - 1 |
Войводина |
- |
- |
- |
| 26.09.2026 |
Приятелски срещи |
Борац Баня Лука |
0 - 3 |
Радник Биелина |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
2 - 3 |
Борац Баня Лука |
5.32 |
3.57 |
1.52 |
| 16.09.2026 |
Висша Лига |
Слога Добой |
1 - 2 |
Борац Баня Лука |
7.98 |
3.91 |
1.35 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
1 - 0 |
Жрински Мостар |
1.93 |
3.06 |
3.53 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Радник Биелина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
2 - 0 |
Широки Брег |
1.81 |
3.15 |
3.90 |
| 27.10.2026 |
Купа БиХ |
Звезда 09 Б. |
0 - 1 |
Радник Биелина |
4.08 |
3.72 |
1.65 |
| 23.10.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
1 - 0 |
Радник Биелина |
1.18 |
5.34 |
10.74 |
| 17.10.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
1 - 1 |
ФК Сараево |
3.57 |
3.07 |
1.91 |
| 11.10.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
3 - 1 |
Железничар Сараево |
2.13 |
2.97 |
3.11 |
| 27.09.2026 |
Приятелски срещи |
Радник Биелина |
0 - 1 |
Жрински Мостар |
- |
- |
- |
| 26.09.2026 |
Приятелски срещи |
Борац Баня Лука |
0 - 3 |
Радник Биелина |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
БСК Баня Лука |
4 - 4 |
Радник Биелина |
2.36 |
2.99 |
2.80 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
3 - 2 |
Радник Биелина |
2.10 |
2.97 |
3.16 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
1 - 2 |
Слога Добой |
2.39 |
2.83 |
2.95 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.09.2026 |
Приятелски срещи |
Борац Баня Лука |
0 - 3 |
Радник Биелина |
- |
- |
- |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
2 - 2 |
Борац Баня Лука |
7.66 |
4.21 |
1.32 |
| 22.05.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
0 - 0 |
Борац Баня Лука |
4.23 |
3.06 |
1.76 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
1 - 0 |
Радник Биелина |
1.13 |
5.64 |
14.64 |
| 03.12.2025 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
0 - 1 |
Борац Баня Лука |
7.24 |
3.98 |
1.37 |
| 20.09.2025 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
5 - 1 |
Радник Биелина |
1.15 |
5.99 |
12.80 |
| 18.05.2025 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
1 - 0 |
Борац Баня Лука |
2.68 |
3.50 |
2.65 |
| 01.03.2025 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
0 - 1 |
Борац Баня Лука |
6.82 |
3.98 |
1.40 |
| 29.09.2024 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
2 - 0 |
Радник Биелина |
1.26 |
4.62 |
9.19 |
| 23.04.2022 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
1 - 0 |
Радник Биелина |
1.30 |
4.45 |
8.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Борац Баня Лука имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Жрински Мостар |
12 |
11 |
0 |
1 |
31 |
7 |
+24 |
33 |
| 2 |
Борац Баня Лука |
11 |
9 |
1 |
1 |
23 |
9 |
+14 |
28 |
| 3 |
ФК Сараево |
12 |
5 |
4 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
19 |
| 4 |
Широки Брег |
12 |
3 |
5 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
14 |
| 5 |
Железничар Сараево |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
13 |
| 6 |
БСК Баня Лука |
12 |
3 |
4 |
5 |
17 |
20 |
-3 |
13 |
| 7 |
Радник Биелина |
12 |
2 |
5 |
5 |
18 |
22 |
-4 |
11 |
| 8 |
Вележ Мостар |
11 |
3 |
2 |
6 |
9 |
17 |
-8 |
11 |
| 9 |
Челик Зеница |
12 |
2 |
4 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
10 |
| 10 |
Слога Добой |
12 |
2 |
3 |
7 |
7 |
18 |
-11 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Борац Баня Лука |
|
| Радник Биелина |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Борац Баня Лука |
Борац Баня Лука |
|
Радник Биелина |
Радник Биелина |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Жрински Мостар |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 5 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Борац Баня Лука |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
ФК Сараево |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Широки Брег |
|
2 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Железничар Сараево |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 6 |
БСК Баня Лука |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 4 |
4 - 4 |
| 7 |
Радник Биелина |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Вележ Мостар |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Челик Зеница |
2 - 0 |
2 - 4 |
2 - 0 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Слога Добой |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Борац Баня Лука |
Радник Биелина |
| Победи |
9 |
2 |
| Равни |
1 |
5 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
23 |
18 |
| Получени Голове |
9 |
22 |
| Средно Вкарани |
2.09 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.82 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
91% |
83% |
| Мачове Получил |
55% |
83% |
| Гол/Гол |
45% |
75% |
| Над 1.5 |
82% |
83% |
| Над 2.5 |
45% |
58% |
| Над 3.5 |
36% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
0 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
12 |
8 |
| Получени Голове |
1 |
11 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.17 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
17% |
83% |
| Гол/Гол |
17% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
17% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
4.91 |
9.76 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.12 |
3.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
6.61 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.93 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.41 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.12 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Борац Баня Лука
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака