Бразилия - Серия А (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
00:00
Ботафого RJ
Чапекоензе SC
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
4.75 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.18 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рио де Жанейро, а гостите от Чапеко.
Разстоянието между двата града е 1 056.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Жоао Хавеланж,
който има капацитет от
46 931 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Жоао Хавеланж.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ботафого RJ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Серия А |
Коритиба PR |
1 - 1 |
Ботафого RJ |
2.59 |
3.49 |
2.51 |
| 08.10.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
1 - 2 |
Васко да Гама RJ |
2.84 |
3.43 |
2.33 |
| 19.09.2026 |
Серия А |
Мирасол SP |
2 - 0 |
Ботафого RJ |
2.04 |
3.55 |
3.36 |
| 17.09.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
3 - 2 |
Гремио RS |
1.70 |
3.81 |
4.49 |
| 13.09.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
1 - 1 |
Брагантино SP |
2.29 |
3.42 |
2.91 |
| 07.09.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
0 - 0 |
Палмейрас SP |
3.38 |
3.45 |
2.06 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Фламенго RJ |
3 - 0 |
Ботафого RJ |
1.37 |
4.81 |
7.55 |
| 25.08.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
2 - 3 |
Атлетико PR |
2.31 |
3.19 |
3.07 |
| 21.08.2026 |
Копа Судамерикана |
Ботафого RJ |
1 - 0 |
Сиенсиано |
1.11 |
9.03 |
16.10 |
| 17.08.2026 |
Серия А |
Витория Салвадор BA |
1 - 0 |
Ботафого RJ |
2.27 |
3.26 |
3.08 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Чапекоензе SC - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
1 - 4 |
Атлетико PR |
3.69 |
3.52 |
1.93 |
| 08.10.2026 |
Серия А |
Витория Салвадор BA |
4 - 0 |
Чапекоензе SC |
1.55 |
4.00 |
5.65 |
| 19.09.2026 |
Серия А |
Атлетико MG |
1 - 1 |
Чапекоензе SC |
1.34 |
4.78 |
8.29 |
| 12.09.2026 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
1 - 2 |
Интернасионал RS |
3.17 |
3.37 |
2.18 |
| 07.09.2026 |
Серия А |
Коринтианс SP |
1 - 2 |
Чапекоензе SC |
1.43 |
4.29 |
7.06 |
| 31.08.2026 |
Серия А |
Гремио RS |
3 - 1 |
Чапекоензе SC |
1.53 |
4.04 |
5.92 |
| 24.08.2026 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
1 - 0 |
Сао Пауло SP |
3.68 |
3.27 |
2.03 |
| 16.08.2026 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
3 - 3 |
Баия BA |
3.53 |
3.41 |
2.02 |
| 09.08.2026 |
Серия А |
Коритиба PR |
2 - 1 |
Чапекоензе SC |
1.64 |
3.70 |
5.27 |
| 06.08.2026 |
Купа на Бразилия |
Крузейро MG |
2 - 0 |
Чапекоензе SC |
1.30 |
4.66 |
9.06 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.05.2026 |
Купа на Бразилия |
Чапекоензе SC |
2 - 0 |
Ботафого RJ |
3.64 |
3.20 |
1.96 |
| 21.04.2026 |
Купа на Бразилия |
Ботафого RJ |
1 - 0 |
Чапекоензе SC |
1.34 |
4.40 |
8.24 |
| 19.04.2026 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
1 - 4 |
Ботафого RJ |
3.09 |
3.33 |
2.23 |
| 28.11.2019 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
0 - 1 |
Ботафого RJ |
2.31 |
3.07 |
3.20 |
| 27.08.2019 |
Серия А |
Ботафого RJ |
0 - 0 |
Чапекоензе SC |
1.72 |
3.35 |
5.01 |
| 15.11.2018 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
0 - 1 |
Ботафого RJ |
2.32 |
2.99 |
3.18 |
| 27.07.2018 |
Серия А |
Ботафого RJ |
1 - 0 |
Чапекоензе SC |
1.96 |
3.23 |
3.88 |
| 12.10.2017 |
Серия А |
Ботафого RJ |
2 - 1 |
Чапекоензе SC |
1.78 |
3.32 |
4.36 |
| 18.06.2017 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
0 - 2 |
Ботафого RJ |
1.84 |
3.25 |
4.15 |
| 16.11.2016 |
Серия А |
Ботафого RJ |
0 - 2 |
Чапекоензе SC |
1.60 |
3.53 |
5.48 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ботафого RJ имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия А класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фламенго RJ |
30 |
19 |
7 |
4 |
58 |
25 |
+33 |
64 |
| 2 |
Палмейрас SP |
30 |
18 |
9 |
3 |
52 |
22 |
+30 |
63 |
| 3 |
Атлетико PR |
30 |
15 |
8 |
7 |
49 |
35 |
+14 |
53 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
30 |
14 |
9 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
51 |
| 5 |
Баия BA |
30 |
13 |
10 |
7 |
44 |
36 |
+8 |
49 |
| 6 |
Крузейро MG |
30 |
14 |
6 |
10 |
46 |
44 |
+2 |
48 |
| 7 |
Атлетико MG |
30 |
13 |
8 |
9 |
41 |
35 |
+6 |
47 |
| 8 |
Сантос SP |
30 |
11 |
9 |
10 |
46 |
45 |
+1 |
42 |
| 9 |
Брагантино SP |
30 |
11 |
7 |
12 |
38 |
35 |
+3 |
40 |
| 10 |
Сао Пауло SP |
30 |
11 |
6 |
13 |
35 |
35 |
0 |
39 |
| 11 |
Коритиба PR |
30 |
10 |
9 |
11 |
38 |
48 |
-10 |
39 |
| 12 |
Витория Салвадор BA |
30 |
10 |
6 |
14 |
33 |
44 |
-11 |
36 |
| 13 |
Ботафого RJ |
30 |
9 |
9 |
12 |
43 |
48 |
-5 |
36 |
| 14 |
Васко да Гама RJ |
29 |
9 |
8 |
12 |
36 |
42 |
-6 |
35 |
| 15 |
Мирасол SP |
30 |
8 |
9 |
13 |
34 |
44 |
-10 |
33 |
| 16 |
Коринтианс SP |
30 |
8 |
8 |
14 |
31 |
38 |
-7 |
32 |
| 17 |
Интернасионал RS |
30 |
7 |
11 |
12 |
33 |
38 |
-5 |
32 |
| 18 |
Гремио RS |
30 |
7 |
10 |
13 |
32 |
40 |
-8 |
31 |
| 19 |
Ремо PA |
30 |
5 |
10 |
15 |
33 |
48 |
-15 |
25 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
29 |
3 |
9 |
17 |
30 |
61 |
-31 |
18 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ботафого RJ |
|
| Чапекоензе SC |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ботафого RJ |
Ботафого RJ |
|
Чапекоензе SC |
Чапекоензе SC |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Фламенго RJ |
0 - 3 |
3 - 0 |
0 - 3 |
|
0 - 4 |
|
|
| 2 |
Палмейрас SP |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Атлетико PR |
2 - 3 |
4 - 1 |
2 - 3 |
|
1 - 4 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Баия BA |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Крузейро MG |
4 - 0 |
0 - 1 |
4 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Атлетико MG |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 4 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Сантос SP |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
4 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Брагантино SP |
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 10 |
Сао Пауло SP |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Коритиба PR |
2 - 2 |
1 - 1 |
2 - 2 |
|
3 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Витория Салвадор BA |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 13 |
Ботафого RJ |
- |
- |
- |
|
1 - 4 |
|
|
| 14 |
Васко да Гама RJ |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Мирасол SP |
3 - 2 |
2 - 0 |
3 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Коринтианс SP |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
Интернасионал RS |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 18 |
Гремио RS |
3 - 2 |
5 - 3 |
3 - 2 |
|
1 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 19 |
Ремо PA |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 3 |
|
|
| 20 |
Чапекоензе SC |
|
1 - 4 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ботафого RJ |
Чапекоензе SC |
| Победи |
9 |
3 |
| Равни |
9 |
9 |
| Загуби |
12 |
17 |
| Вкарани Голове |
43 |
30 |
| Получени Голове |
48 |
61 |
| Средно Вкарани |
1.43 |
1.03 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.10 |
| Мачове Вкарал |
77% |
69% |
| Мачове Получил |
87% |
93% |
| Гол/Гол |
70% |
66% |
| Над 1.5 |
83% |
90% |
| Над 2.5 |
63% |
59% |
| Над 3.5 |
33% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
1 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
4 |
10 |
| Вкарани Голове |
25 |
11 |
| Получени Голове |
22 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
0.73 |
| Средно Получени |
1.47 |
1.87 |
| Мачове Вкарал |
80% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
73% |
60% |
| Над 1.5 |
87% |
93% |
| Над 2.5 |
73% |
47% |
| Над 3.5 |
47% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
4.75 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.18 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака