България - Група за Изпадане (2025 - 2026)
четвъртък, 14 май, 2026
17:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
3.53 |
4.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.26 |
2.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.35 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.14 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
1.97 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.30 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.81 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Враца, а гостите от Монтана.
Разстоянието между двата града е 35.4 км.
Треньорът на домакините е Тодор Симов (Бъл), а на гостите Атанас Атанасов (Бъл).
Мачът ще се играе на стадион
Христо Ботев Враца,
който има капацитет от
32 000 места, от които седящи 8 000.
Снимки от Google карта
стадион Христо Ботев Враца.
Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ботев Враца - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ботев Враца |
1 - 1 |
Септември София |
2.00 |
3.37 |
3.43 |
| 05.05.2026 |
Група за Изпадане |
Локомотив София |
2 - 2 |
Ботев Враца |
2.00 |
3.17 |
3.62 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ботев Враца |
2 - 1 |
Спартак Варна |
1.70 |
3.64 |
4.35 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Славия |
1 - 1 |
Ботев Враца |
2.53 |
3.22 |
2.59 |
| 14.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Ботев Враца |
3 - 2 |
Локомотив София |
2.91 |
3.26 |
2.28 |
| 10.04.2026 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА 1948 София |
1 - 0 |
Ботев Враца |
1.60 |
3.64 |
5.21 |
| 06.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Септември София |
0 - 0 |
Ботев Враца |
3.04 |
3.05 |
2.33 |
| 22.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Ботев Враца |
1 - 2 |
Локомотив Пловдив |
2.24 |
2.99 |
3.21 |
| 14.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Ботев Пловдив |
1 - 3 |
Ботев Враца |
1.73 |
3.41 |
4.60 |
| 07.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Ботев Враца |
1 - 0 |
Арда Кърджали |
3.23 |
2.88 |
2.29 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Монтана - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Монтана |
2 - 2 |
Локомотив София |
3.53 |
3.49 |
1.94 |
| 05.05.2026 |
Група за Изпадане |
Берое |
2 - 2 |
Монтана |
1.89 |
3.21 |
3.94 |
| 01.05.2026 |
Група за Изпадане |
Септември София |
1 - 1 |
Монтана |
1.68 |
3.39 |
4.87 |
| 27.04.2026 |
Група за Изпадане |
Монтана |
1 - 0 |
Добруджа Добрич |
3.00 |
2.96 |
2.36 |
| 16.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 0 |
Славия |
3.86 |
3.41 |
1.84 |
| 08.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 1 |
ЦСКА София |
10.21 |
4.89 |
1.27 |
| 04.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Арда Кърджали |
2 - 1 |
Монтана |
1.43 |
3.91 |
7.57 |
| 22.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 1 |
Берое |
1.94 |
3.19 |
3.81 |
| 15.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Черно море |
1 - 0 |
Монтана |
1.38 |
4.17 |
8.18 |
| 09.03.2026 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 3 |
Лудогорец Разград |
13.64 |
6.16 |
1.18 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.12.2025 |
Първа ПФЛ |
Ботев Враца |
0 - 0 |
Монтана |
1.74 |
3.26 |
4.87 |
| 08.08.2025 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 0 |
Ботев Враца |
2.87 |
3.06 |
2.44 |
| 25.01.2025 |
Приятелски срещи |
Ботев Враца |
1 - 1 |
Монтана |
- |
- |
- |
| 19.01.2024 |
Приятелски срещи |
Ботев Враца |
2 - 3 |
Монтана |
- |
- |
- |
| 18.01.2023 |
Приятелски срещи |
Монтана |
0 - 1 |
Ботев Враца |
- |
- |
- |
| 21.05.2021 |
Група за Изпадане |
Монтана |
1 - 1 |
Ботев Враца |
3.36 |
3.05 |
2.14 |
| 10.05.2021 |
Група за Изпадане |
Ботев Враца |
1 - 0 |
Монтана |
1.82 |
3.24 |
4.26 |
| 09.03.2021 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 1 |
Ботев Враца |
2.08 |
3.21 |
3.27 |
| 25.09.2020 |
Първа ПФЛ |
Ботев Враца |
2 - 0 |
Монтана |
2.42 |
3.14 |
2.77 |
| 19.05.2018 |
Втора ПФЛ |
Ботев Враца |
2 - 1 |
Монтана |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ботев Враца имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 14.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ботев Враца |
34 |
10 |
14 |
10 |
30 |
31 |
-1 |
44 |
| 2 |
Локомотив София |
34 |
10 |
13 |
11 |
48 |
44 |
+4 |
43 |
| 3 |
Славия |
34 |
11 |
10 |
13 |
40 |
40 |
0 |
43 |
| 4 |
Берое |
34 |
7 |
12 |
15 |
27 |
47 |
-20 |
33 |
| 5 |
Спартак Варна |
34 |
6 |
13 |
15 |
30 |
56 |
-26 |
31 |
| 6 |
Септември София |
34 |
7 |
8 |
19 |
29 |
63 |
-34 |
29 |
| 7 |
Добруджа Добрич |
34 |
7 |
6 |
21 |
24 |
49 |
-25 |
27 |
| 8 |
Монтана |
34 |
4 |
11 |
19 |
21 |
50 |
-29 |
23 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ботев Враца |
|
| Монтана |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ботев Враца |
Ботев Враца |
|
Монтана |
Монтана |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ботев Враца |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Локомотив София |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
Славия |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Берое |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Спартак Варна |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 6 |
Септември София |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Добруджа Добрич |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Монтана |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ботев Враца |
Монтана |
| Победи |
10 |
4 |
| Равни |
14 |
11 |
| Загуби |
10 |
19 |
| Вкарани Голове |
30 |
21 |
| Получени Голове |
31 |
50 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
0.62 |
| Средно Получени |
0.91 |
1.47 |
| Мачове Вкарал |
56% |
53% |
| Мачове Получил |
59% |
74% |
| Гол/Гол |
38% |
41% |
| Над 1.5 |
56% |
56% |
| Над 2.5 |
29% |
41% |
| Над 3.5 |
15% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
1 |
| Равни |
7 |
5 |
| Загуби |
4 |
11 |
| Вкарани Голове |
15 |
9 |
| Получени Голове |
12 |
28 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
0.53 |
| Средно Получени |
0.71 |
1.65 |
| Мачове Вкарал |
59% |
47% |
| Мачове Получил |
53% |
82% |
| Гол/Гол |
41% |
41% |
| Над 1.5 |
47% |
59% |
| Над 2.5 |
29% |
47% |
| Над 3.5 |
6% |
18% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
3.53 |
4.69 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.26 |
2.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.28 |
3.35 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.14 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
1.97 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.30 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.81 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака