Румъния - Група за Изпадане (2016 - 2017)
13:30
Ботошани
Газ Метан Медиаш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ботошани, а гостите от Медиаш. Разстоянието между двата града е 248.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Ботошани, който има капацитет от 12 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Ботошани. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ботошани - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2017 | Група за Изпадане | Поли Тимишоара | 1 - 1 | Ботошани | 2.94 | 3.03 | 2.39 |
| 21.04.2017 | Група за Изпадане | Пандури | 1 - 1 | Ботошани | 3.71 | 3.11 | 1.99 |
| 14.04.2017 | Група за Изпадане | Ботошани | 1 - 1 | Конкордия Кяжна | 1.73 | 3.32 | 4.79 |
| 08.04.2017 | Група за Изпадане | Политехника Яш | 2 - 1 | Ботошани | 2.46 | 3.05 | 2.82 |
| 05.04.2017 | Група за Изпадане | Ботошани | 3 - 0 | Волунтари | 1.86 | 3.25 | 4.11 |
| 31.03.2017 | Група за Изпадане | Ботошани | 2 - 0 | Търгу Муреш | 1.37 | 4.13 | 8.51 |
| 19.03.2017 | Група за Изпадане | Газ Метан Медиаш | 0 - 0 | Ботошани | 2.26 | 3.04 | 3.16 |
| 10.03.2017 | Група за Изпадане | Ботошани | 1 - 2 | Поли Тимишоара | 1.77 | 3.43 | 4.26 |
| 06.03.2017 | Лига I | Астра Гюргево | 3 - 0 | Ботошани | 1.55 | 3.63 | 5.92 |
| 26.02.2017 | Лига I | Ботошани | 3 - 1 | Пандури | 1.32 | 4.33 | 10.39 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Газ Метан Медиаш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Група за Изпадане | Търгу Муреш | 0 - 0 | Газ Метан Медиаш | 3.73 | 3.08 | 2.01 |
| 20.04.2017 | Група за Изпадане | Поли Тимишоара | 1 - 0 | Газ Метан Медиаш | 3.06 | 2.94 | 2.33 |
| 16.04.2017 | Група за Изпадане | Газ Метан Медиаш | 3 - 1 | Пандури | 1.47 | 3.72 | 7.06 |
| 10.04.2017 | Група за Изпадане | Конкордия Кяжна | 1 - 1 | Газ Метан Медиаш | 2.61 | 2.88 | 2.76 |
| 05.04.2017 | Група за Изпадане | Газ Метан Медиаш | 0 - 2 | Политехника Яш | 2.13 | 3.03 | 3.44 |
| 02.04.2017 | Група за Изпадане | Волунтари | 2 - 2 | Газ Метан Медиаш | 2.33 | 2.99 | 3.08 |
| 19.03.2017 | Група за Изпадане | Газ Метан Медиаш | 0 - 0 | Ботошани | 2.26 | 3.04 | 3.16 |
| 13.03.2017 | Група за Изпадане | Газ Метан Медиаш | 2 - 0 | Търгу Муреш | 1.44 | 3.86 | 7.40 |
| 05.03.2017 | Лига I | Университатя Крайова | 1 - 0 | Газ Метан Медиаш | 1.65 | 3.38 | 5.30 |
| 26.02.2017 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 1 - 1 | ФК ФКСБ | 4.87 | 3.29 | 1.72 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Група за Изпадане | Газ Метан Медиаш | 0 - 0 | Ботошани | 2.26 | 3.04 | 3.16 |
| 30.11.2016 | Лига I | Ботошани | 0 - 0 | Газ Метан Медиаш | 2.04 | 3.14 | 3.59 |
| 22.08.2016 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 0 - 0 | Ботошани | 2.75 | 3.03 | 2.51 |
| 21.02.2015 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 1 - 1 | Ботошани | 2.34 | 2.97 | 2.99 |
| 27.07.2014 | Лига I | Ботошани | 0 - 3 | Газ Метан Медиаш | 2.23 | 3.36 | 3.60 |
| 19.12.2013 | Лига I | Ботошани | 2 - 2 | Газ Метан Медиаш | 2.67 | 3.06 | 2.52 |
| 26.07.2013 | Лига I | Газ Метан Медиаш | 1 - 2 | Ботошани | 1.82 | 3.36 | 3.96 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ботошани имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 07.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Политехника Яш | 8 | +6 | 31 |
| 2 | Волунтари | 9 | +2 | 30 |
| 3 | Газ Метан Медиаш | 8 | +1 | 30 |
| 4 | Ботошани | 8 | +3 | 26 |
| 5 | Поли Тимишоара | 9 | +3 | 22 |
| 6 | Конкордия Кяжна | 9 | -4 | 20 |
| 7 | Пандури | 8 | -5 | 17 |
| 8 | Търгу Муреш | 9 | -6 | 13 |
Хронология в първенството
| Ботошани | |
| Газ Метан Медиаш | |
| Домакин | |
| Гост |
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ботошани | Ботошани | Газ Метан Медиаш | Газ Метан Медиаш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Политехника Яш | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Волунтари | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 3 | Газ Метан Медиаш | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Ботошани | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 5 | Поли Тимишоара | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Конкордия Кяжна | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Пандури | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 8 | Търгу Муреш | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Ботошани | Газ Метан Медиаш | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 26 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 7 | 3 |
Форма в шампионата
| Ботошани | Газ Метан Медиаш | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 2 |
2
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
0
3 1 |
Голове в шампионата
| Ботошани | Газ Метан Медиаш | |
|
Вкарани
Получени |
10
7 |
8
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
3 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
