Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
неделя, 9 август, 2026
15:30
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
5.08 |
7.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.11 |
3.26 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
6.39 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.77 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.71 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.70 |
2.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Братвог, а гостите от Лисефьорден.
Разстоянието между двата града е 271.3 км.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Братвог - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
1 - 1 |
Братвог |
3.11 |
3.56 |
1.97 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
3 - 5 |
Мьондален |
1.88 |
3.59 |
3.32 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 1 |
Братвог |
4.27 |
4.09 |
1.59 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
1 - 2 |
Йерв Гримстад |
2.13 |
3.46 |
2.86 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
0 - 1 |
Братвог |
1.91 |
3.58 |
3.20 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
1 - 0 |
Братвог |
4.17 |
3.70 |
1.66 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Нутоден |
1.49 |
4.04 |
5.12 |
| 14.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
2 - 6 |
Братвог |
2.29 |
3.54 |
2.52 |
| 10.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Арендал |
1.45 |
4.35 |
5.27 |
| 02.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Квик Халден |
0 - 2 |
Братвог |
2.75 |
3.68 |
2.10 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Лисеклостер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
0 - 3 |
Бярг |
4.03 |
4.05 |
1.64 |
| 26.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 2 |
Лисеклостер |
1.23 |
5.61 |
8.28 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 1 |
Братвог |
4.27 |
4.09 |
1.59 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 3 |
Лисеклостер |
1.79 |
3.50 |
3.77 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
0 - 2 |
Нутоден |
3.23 |
3.59 |
1.90 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Квик Халден |
4 - 0 |
Лисеклостер |
1.86 |
3.57 |
3.36 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 1 |
Арендал |
2.64 |
3.52 |
2.22 |
| 14.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Трефф |
4 - 0 |
Лисеклостер |
1.77 |
3.69 |
3.52 |
| 09.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 2 |
Порс Футбол |
1.74 |
3.68 |
3.76 |
| 02.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
2 - 2 |
Лисеклостер |
1.49 |
4.26 |
4.81 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 1 |
Братвог |
4.27 |
4.09 |
1.59 |
| 21.09.2025 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
2 - 0 |
Лисеклостер |
1.78 |
3.79 |
3.50 |
| 04.05.2025 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
1 - 2 |
Братвог |
2.14 |
3.69 |
2.63 |
| 07.07.2024 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
3 - 3 |
Лисеклостер |
1.93 |
3.70 |
3.02 |
| 16.06.2024 |
Д2 Група 1 |
Лисеклостер |
4 - 3 |
Братвог |
2.03 |
3.79 |
2.72 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Братвог имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
15 |
11 |
2 |
2 |
32 |
15 |
+17 |
35 |
| 2 |
Мьондален |
15 |
9 |
2 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
29 |
| 3 |
Нутоден |
15 |
8 |
3 |
4 |
22 |
11 |
+11 |
27 |
| 4 |
Квик Халден |
15 |
8 |
3 |
4 |
27 |
19 |
+8 |
27 |
| 5 |
Братвог |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
15 |
+11 |
26 |
| 6 |
Бярг |
15 |
8 |
1 |
6 |
26 |
23 |
+3 |
25 |
| 7 |
Сотра |
15 |
7 |
3 |
5 |
30 |
15 |
+15 |
24 |
| 8 |
Трефф |
14 |
6 |
4 |
4 |
27 |
23 |
+4 |
22 |
| 9 |
Порс Футбол |
15 |
5 |
4 |
6 |
17 |
20 |
-3 |
19 |
| 10 |
Арендал |
15 |
4 |
5 |
6 |
20 |
24 |
-4 |
17 |
| 11 |
Лисеклостер |
14 |
3 |
5 |
6 |
17 |
28 |
-11 |
14 |
| 12 |
Сандвикен Берген |
15 |
4 |
2 |
9 |
21 |
33 |
-12 |
14 |
| 13 |
Видар |
15 |
1 |
3 |
11 |
13 |
41 |
-28 |
6 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
14 |
1 |
1 |
12 |
16 |
36 |
-20 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Братвог |
|
| Лисеклостер |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Братвог |
Братвог |
|
Лисеклостер |
Лисеклостер |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Мьондален |
3 - 5 |
|
3 - 5 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Нутоден |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Квик Халден |
|
0 - 2 |
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Братвог |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Бярг |
|
2 - 6 |
|
|
0 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Сотра |
|
0 - 1 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Трефф |
|
2 - 0 |
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 9 |
Порс Футбол |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 10 |
Арендал |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 11 |
Лисеклостер |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Сандвикен Берген |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Видар |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Братвог |
Лисеклостер |
| Победи |
8 |
3 |
| Равни |
2 |
5 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
26 |
17 |
| Получени Голове |
15 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.86 |
1.21 |
| Средно Получени |
1.07 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
86% |
71% |
| Мачове Получил |
57% |
100% |
| Гол/Гол |
43% |
71% |
| Над 1.5 |
86% |
100% |
| Над 2.5 |
36% |
71% |
| Над 3.5 |
14% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
13 |
10 |
| Получени Голове |
8 |
17 |
| Средно Вкарани |
2.17 |
1.43 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.43 |
| Мачове Вкарал |
100% |
71% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
71% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
100% |
| Над 3.5 |
17% |
71% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
5.08 |
7.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.11 |
3.26 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
6.39 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.77 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.71 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.70 |
2.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.68 |
2.03 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач