Приятелски Срещи - Клубни
15:30
Браво Любляна
(Словения)
Хартберг
(Австрия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.46 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 1.25 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.58 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.28 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.59 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.32 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2025 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Любляна (Словения), а гостите от Хартберг (Австрия). Разстоянието между двата града е 176.7 км.
Отговорна Игра
Браво Любляна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.01.2025 | Приятелски срещи | Кайзерслаутерн | 4 - 0 | Браво Любляна | 1.58 | 4.19 | 4.49 |
| 07.12.2024 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 3.70 | 3.10 | 1.96 |
| 04.12.2024 | Първа Лига | Браво Любляна | 0 - 0 | Радомлие | 1.74 | 3.34 | 4.30 |
| 29.11.2024 | Първа Лига | Домжале | 2 - 3 | Браво Любляна | 4.18 | 3.14 | 1.81 |
| 09.11.2024 | Първа Лига | Нафта Лендава | 0 - 1 | Браво Любляна | 4.20 | 3.41 | 1.73 |
| 03.11.2024 | Първа Лига | Браво Любляна | 2 - 1 | Мура | 1.84 | 3.29 | 3.86 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Копер | 3 - 2 | Браво Любляна | 2.27 | 2.98 | 3.00 |
| 20.10.2024 | Първа Лига | Браво Любляна | 0 - 1 | Марибор | 2.85 | 3.08 | 2.30 |
| 11.10.2024 | Приятелски срещи | Истра 1961 | 1 - 0 | Браво Любляна | - | - | - |
| 06.10.2024 | Първа Лига | Приморие Айдовшчина | 1 - 0 | Браво Любляна | 3.95 | 3.35 | 1.82 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Хартберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2024 | Бундеслига | Грацер АК | 0 - 3 | Хартберг | 2.58 | 3.28 | 2.56 |
| 04.12.2024 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 4 - 0 | Хартберг | 1.40 | 4.71 | 6.55 |
| 30.11.2024 | Бундеслига | Хартберг | 1 - 1 | Ред Бул Залцбург | 4.22 | 3.95 | 1.69 |
| 24.11.2024 | Бундеслига | Аустрия Виена | 1 - 0 | Хартберг | 1.89 | 3.61 | 3.62 |
| 15.11.2024 | Приятелски срещи | Хартберг | 1 - 2 | Фърст Виена | 1.60 | 4.10 | 4.05 |
| 09.11.2024 | Бундеслига | Хартберг | 1 - 2 | Щурм Грац | 3.36 | 3.54 | 1.99 |
| 02.11.2024 | Бундеслига | ЛАСК Линц | 1 - 1 | Хартберг | 1.97 | 3.49 | 3.52 |
| 29.10.2024 | Купа на Австрия | Аустрия Лустенау | 0 - 3 | Хартберг | 4.03 | 3.58 | 1.75 |
| 26.10.2024 | Бундеслига | Хартберг | 2 - 1 | Блау-Вайс Линц | 2.09 | 3.40 | 3.22 |
| 20.10.2024 | Бундеслига | Рапид Виена | 2 - 1 | Хартберг | 1.50 | 4.43 | 5.23 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2024 | Приятелски срещи | Хартберг | 0 - 1 | Браво Любляна | 1.63 | 4.11 | 4.23 |
| 27.01.2023 | Приятелски срещи | Хартберг | 2 - 1 | Браво Любляна | 1.62 | 4.00 | 4.27 |
| 11.11.2021 | Приятелски срещи | Хартберг | 1 - 1 | Браво Любляна | 1.68 | 4.02 | 3.91 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Хартберг.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.46 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 1.25 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.58 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.28 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.59 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.45 | 2.52 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.32 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.01.2025 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра