Словения - Първа Лига (2025 - 2026)
18:30
Браво Любляна
Мура
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.52 | 4.48 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.24 | 2.06 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 3.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.81 | 1.86 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.07.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Любляна, а гостите от Мурска Собота. Разстоянието между двата града е 144.5 км. Мачът ще се играе на стадион Стожице, който има капацитет от 16 038 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стожице. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Браво Любляна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2025 | Първа Лига | Копер | 2 - 1 | Браво Любляна | 2.02 | 3.33 | 3.19 |
| 06.07.2025 | Приятелски срещи | Браво Любляна | 0 - 1 | Кривбас Кривой Рог | 3.09 | 3.68 | 2.19 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Браво Любляна | 1 - 4 | Динамо Загреб | 4.57 | 4.00 | 1.56 |
| 24.05.2025 | Първа Лига | Браво Любляна | 0 - 0 | Олимпия Любляна | 4.14 | 3.62 | 1.69 |
| 18.05.2025 | Първа Лига | Домжале | 2 - 2 | Браво Любляна | 3.06 | 3.36 | 2.05 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Браво Любляна | 4 - 0 | Радомлие | 1.59 | 3.60 | 4.78 |
| 02.05.2025 | Първа Лига | Нафта Лендава | 0 - 1 | Браво Любляна | 2.92 | 3.26 | 2.14 |
| 28.04.2025 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 1 | Мура | 1.87 | 3.27 | 3.64 |
| 23.04.2025 | Купа на Словения | Копер | 3 - 0 | Браво Любляна | 2.34 | 2.93 | 2.87 |
| 19.04.2025 | Първа Лига | Копер | 1 - 0 | Браво Любляна | 2.29 | 3.13 | 2.83 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Мура - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2025 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 1 - 0 | Мура | 1.28 | 4.92 | 7.92 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 2 - 2 | Мура | 1.30 | 5.14 | 7.51 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Мура | 0 - 2 | Ружомберок | 2.11 | 3.43 | 2.94 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Мура | 1 - 2 | МТК Будапеща | - | - | - |
| 25.06.2025 | Приятелски срещи | Мура | 1 - 2 | Будучност Подгорица | - | - | - |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Мура | 1 - 3 | Копер | 3.21 | 3.42 | 1.97 |
| 17.05.2025 | Първа Лига | Приморие Айдовшчина | 2 - 0 | Мура | 2.45 | 3.15 | 2.61 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Мура | 1 - 1 | Олимпия Любляна | 5.90 | 4.04 | 1.43 |
| 03.05.2025 | Първа Лига | Радомлие | 2 - 0 | Мура | 2.42 | 3.10 | 2.64 |
| 28.04.2025 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 1 | Мура | 1.87 | 3.27 | 3.64 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2025 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 1 | Мура | 1.87 | 3.27 | 3.64 |
| 02.03.2025 | Първа Лига | Мура | 1 - 1 | Браво Любляна | 3.10 | 3.13 | 2.14 |
| 03.11.2024 | Първа Лига | Браво Любляна | 2 - 1 | Мура | 1.84 | 3.29 | 3.86 |
| 17.08.2024 | Първа Лига | Мура | 2 - 3 | Браво Любляна | 2.38 | 3.08 | 2.75 |
| 12.05.2024 | Първа Лига | Браво Любляна | 1 - 1 | Мура | 2.00 | 3.24 | 3.41 |
| 13.03.2024 | Първа Лига | Мура | 1 - 2 | Браво Любляна | 2.77 | 2.92 | 2.49 |
| 03.12.2023 | Първа Лига | Браво Любляна | 2 - 0 | Мура | 2.24 | 3.13 | 3.03 |
| 16.09.2023 | Първа Лига | Мура | 1 - 1 | Браво Любляна | 2.17 | 3.20 | 3.17 |
| 29.04.2023 | Първа Лига | Мура | 0 - 1 | Браво Любляна | 2.21 | 3.13 | 3.06 |
| 25.02.2023 | Първа Лига | Браво Любляна | 0 - 0 | Мура | 2.58 | 3.05 | 2.57 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Браво Любляна имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 26.07.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Приморие Айдовшчина | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Алуминий Кидричево | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Копер | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Целие | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Олимпия Любляна | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Домжале | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Браво Любляна | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Марибор | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Радомлие | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Мура | 1 | -1 | 0 |
Хронология в първенството
| Браво Любляна | |
| Мура | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Браво Любляна | Браво Любляна | Мура | Мура | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Приморие Айдовшчина | |||||||
| 2 | Алуминий Кидричево | |||||||
| 2 | Копер | 2 - 1 | ||||||
| 2 | Целие | |||||||
| 5 | Олимпия Любляна | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 6 | Домжале | |||||||
| 7 | Браво Любляна | - | - | - | ||||
| 7 | Марибор | |||||||
| 7 | Радомлие | |||||||
| 10 | Мура | - | - | - | ||||
*** Домжале - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Браво Любляна | Мура | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Браво Любляна | Мура | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Браво Любляна | Мура | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
0
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.52 | 4.48 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.24 | 2.06 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 3.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.81 | 1.86 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.07.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
