Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
15:00
Брегалница Щип
Вардар Скопие
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Щип, а гостите от Скопие. Разстоянието между двата града е 69.6 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Щип, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Щип. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Брегалница Щип - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Първа Лига | Тиквеш Кавад. | 3 - 0 | Брегалница Щип | 1.38 | 4.15 | 6.95 |
| 23.09.2026 | Първа Лига | Брегалница Щип | 1 - 0 | Скопие | 1.61 | 3.62 | 4.62 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Силекс Кратово | 2 - 2 | Брегалница Щип | 1.29 | 4.78 | 8.13 |
| 04.09.2026 | Първа Лига | Брегалница Щип | 0 - 1 | Шк. Арачиново | 1.93 | 3.27 | 3.46 |
| 28.08.2026 | Първа Лига | Струга Трим-Лум | 4 - 0 | Брегалница Щип | 1.39 | 4.31 | 6.00 |
| 21.08.2026 | Първа Лига | Брегалница Щип | 3 - 0 | Башк. Куманово | 1.32 | 4.79 | 6.98 |
| 16.08.2026 | Първа Лига | Шкендия Тетово | 4 - 1 | Брегалница Щип | 1.17 | 5.76 | 12.97 |
| 08.08.2026 | Първа Лига | Брегалница Щип | 4 - 0 | Арсими Чегране | 2.35 | 3.19 | 2.66 |
| 25.07.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Брегалница Щип | 1.15 | 6.27 | 12.92 |
| 21.10.2025 | Купа на Сев. Мак. | Работнички Скопие | 1 - 1 | Брегалница Щип | 2.05 | 3.40 | 3.16 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Вардар Скопие - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Първа Лига | Скопие | 1 - 2 | Вардар Скопие | 8.81 | 4.58 | 1.29 |
| 19.09.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Шк. Арачиново | 1.23 | 5.19 | 9.76 |
| 12.09.2026 | Първа Лига | Башк. Куманово | 3 - 3 | Вардар Скопие | 14.81 | 6.96 | 1.12 |
| 07.09.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Арсими Чегране | 1.26 | 4.93 | 8.58 |
| 31.08.2026 | Първа Лига | Тиквеш Кавад. | 1 - 1 | Вардар Скопие | 3.61 | 3.48 | 1.83 |
| 24.08.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 4 - 1 | Силекс Кратово | 1.70 | 3.26 | 4.60 |
| 16.08.2026 | Първа Лига | Струга Трим-Лум | 1 - 0 | Вардар Скопие | 2.61 | 2.96 | 2.51 |
| 09.08.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 0 - 2 | Шкендия Тетово | 2.00 | 3.35 | 3.28 |
| 28.07.2026 | ЛК Квалификации | Рига ФК | 1 - 2 | Вардар Скопие | 1.30 | 5.24 | 8.16 |
| 25.07.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Брегалница Щип | 1.15 | 6.27 | 12.92 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Брегалница Щип | 1.15 | 6.27 | 12.92 |
| 01.05.2024 | Първа Лига | Брегалница Щип | 0 - 3 | Вардар Скопие | 2.00 | 3.13 | 3.70 |
| 25.02.2024 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Брегалница Щип | 2.18 | 3.17 | 3.00 |
| 01.10.2023 | Първа Лига | Брегалница Щип | 0 - 0 | Вардар Скопие | 1.65 | 3.53 | 4.67 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Брегалница Щип | 3 - 3 | Вардар Скопие | 7.68 | 4.07 | 1.36 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Вардар Скопие | 2 - 0 | Брегалница Щип | 1.12 | 7.00 | 12.75 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Брегалница Щип | 0 - 1 | Вардар Скопие | 15.35 | 5.25 | 1.18 |
| 27.08.2016 | Първа Лига | Вардар Скопие | 5 - 1 | Брегалница Щип | 1.17 | 5.73 | 13.16 |
| 20.04.2016 | Група за Титлата | Вардар Скопие | 2 - 1 | Брегалница Щип | - | - | - |
| 08.03.2016 | Първа Лига | Вардар Скопие | 4 - 0 | Брегалница Щип | 1.06 | 9.03 | 18.09 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Брегалница Щип имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шкендия Тетово | 9 | +12 | 20 |
| 2 | Струга Трим-Лум | 9 | +13 | 17 |
| 3 | Вардар Скопие | 9 | +7 | 17 |
| 4 | Тиквеш Кавадарци | 9 | +13 | 16 |
| 5 | Шкендия Арачиново | 9 | -3 | 14 |
| 6 | Силекс Кратово | 9 | +3 | 10 |
| 7 | Брегалница Щип | 9 | -5 | 10 |
| 8 | Арсими Чегране | 9 | -13 | 9 |
| 9 | Башкими Куманово | 9 | -17 | 7 |
| 10 | Скопие | 9 | -10 | 3 |
Хронология в първенството
| Брегалница Щип | |
| Вардар Скопие | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Брегалница Щип | Брегалница Щип | Вардар Скопие | Вардар Скопие | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Шкендия Тетово | 4 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Струга Трим-Лум | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Вардар Скопие | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Тиквеш Кавадарци | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Шкендия Арачиново | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 6 | Силекс Кратово | 2 - 2 | 4 - 1 | |||||
| 7 | Брегалница Щип | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 8 | Арсими Чегране | 4 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Башкими Куманово | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 10 | Скопие | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Брегалница Щип | Вардар Скопие | |
| Победи | 3 | 5 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 5 | 2 |
| Вкарани Голове | 11 | 16 |
| Получени Голове | 16 | 9 |
| Средно Вкарани | 1.22 | 1.78 |
| Средно Получени | 1.78 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 56% | 78% |
| Мачове Получил | 67% | 67% |
| Гол/Гол | 22% | 44% |
| Над 1.5 | 78% | 89% |
| Над 2.5 | 67% | 33% |
| Над 3.5 | 44% | 22% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 1 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 8 | 6 |
| Получени Голове | 1 | 6 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 1.50 |
| Средно Получени | 0.25 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 75% | 75% |
| Мачове Получил | 25% | 100% |
| Гол/Гол | 0% | 75% |
| Над 1.5 | 50% | 75% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 25% | 25% |
