Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
събота, 18 юли, 2026
17:00
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.00 |
4.50 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
1.18 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
7.00 |
1.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бречин, а гостите от Стенхаусмюър.
Разстоянието между двата града е 105.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Глейб Парк,
който има капацитет от
3 960 места, от които седящи 1 519.
Снимки от Google карта
стадион Глейб Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Брихин Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Брихин Сити |
0 - 2 |
Ливингстън |
34.03 |
13.56 |
1.04 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Партик Тисъл |
6 - 0 |
Брихин Сити |
1.04 |
12.45 |
26.54 |
| 29.11.2025 |
Купа на Шотландия |
Келти Хартс |
2 - 0 |
Брихин Сити |
1.56 |
4.17 |
4.57 |
| 22.07.2025 |
Купа на Лигата |
Брихин Сити |
0 - 3 |
Коув Рейнджърс |
11.49 |
5.67 |
1.19 |
| 19.07.2025 |
Купа на Лигата |
Спартанс |
2 - 0 |
Брихин Сити |
1.42 |
4.32 |
6.02 |
| 15.07.2025 |
Купа на Лигата |
Куинс парк ФК |
5 - 0 |
Брихин Сити |
1.17 |
6.16 |
11.57 |
| 12.07.2025 |
Купа на Лигата |
Брихин Сити |
0 - 7 |
Фолкърк |
18.37 |
8.41 |
1.09 |
| 05.07.2025 |
Приятелски срещи |
Брихин Сити |
0 - 3 |
Дънди ФК |
8.95 |
6.62 |
1.18 |
| 28.06.2025 |
Приятелски срещи |
Брихин Сити |
0 - 3 |
Дънди Юнайтед |
9.74 |
8.20 |
1.15 |
| 17.01.2025 |
Купа на Шотландия |
Брихин Сити |
1 - 4 |
Хартс |
20.34 |
8.91 |
1.07 |
Общо 10 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 загуби
в последните 6 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Стенхаусмюър |
2 - 0 |
Форфар Атлетик |
1.40 |
4.73 |
6.00 |
| 16.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Стенхаусмюър |
0 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.20 |
3.30 |
2.95 |
| 13.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Алоа Атлетик |
1 - 3 |
Стенхаусмюър |
2.36 |
3.41 |
2.64 |
| 09.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
2.19 |
3.37 |
2.90 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Куин ъф Саут |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.48 |
3.32 |
2.54 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Монтроуз |
0 - 2 |
Стенхаусмюър |
4.36 |
3.84 |
1.63 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.91 |
3.33 |
3.55 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
2 - 0 |
Стенхаусмюър |
3.14 |
3.23 |
2.09 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Инвърнес КТ |
3.63 |
3.37 |
1.86 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
3 - 0 |
Хамилтън |
1.61 |
3.63 |
4.75 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.05.2021 |
Втора Лига |
Брихин Сити |
0 - 1 |
Стенхаусмюър |
3.49 |
3.56 |
1.94 |
| 06.04.2021 |
Втора Лига |
Брихин Сити |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
5.06 |
3.90 |
1.56 |
| 05.12.2020 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 1 |
Брихин Сити |
1.26 |
5.19 |
9.09 |
| 11.01.2020 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
2 - 2 |
Брихин Сити |
1.76 |
3.79 |
3.93 |
| 30.11.2019 |
Втора Лига |
Брихин Сити |
1 - 2 |
Стенхаусмюър |
3.23 |
3.71 |
1.97 |
| 21.09.2019 |
Втора Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Брихин Сити |
1.85 |
3.43 |
3.91 |
| 04.05.2019 |
Първа Лига |
Брихин Сити |
1 - 1 |
Стенхаусмюър |
2.46 |
3.39 |
2.60 |
| 02.03.2019 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 1 |
Брихин Сити |
2.07 |
3.42 |
3.14 |
| 08.12.2018 |
Първа Лига |
Брихин Сити |
1 - 2 |
Стенхаусмюър |
2.23 |
3.35 |
2.93 |
| 04.08.2018 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Брихин Сити |
2.17 |
3.47 |
2.93 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 6 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Брихин Сити имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Брихин Сити класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Стенхаусмюър класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.00 |
4.50 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.25 |
1.18 |
1.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
7.00 |
1.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите