Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Бристъл Роувърс
Родъръм Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.60 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бристъл, а гостите от Родъръм.
Разстоянието между двата града е 235.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мемориъл Стейдиъм,
който има капацитет от
12 100 места, от които седящи 2 500.
Размерите на терена са 101 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мемориъл Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бристъл Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
2 - 0 |
Колчестър |
1.82 |
3.67 |
3.96 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Кроули Таун |
0 - 2 |
Бристъл Роувърс |
3.11 |
3.55 |
2.12 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
5 - 3 |
Нюпорт Каунти |
1.61 |
3.90 |
5.06 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Йорк Сити |
3 - 2 |
Бристъл Роувърс |
2.20 |
3.27 |
3.20 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Бристъл Роувърс |
0 - 1 |
Питърбъро |
2.37 |
3.54 |
2.72 |
| 21.07.2026 |
Приятелски срещи |
Форест Грийн Роувърс |
2 - 2 |
Бристъл Роувърс |
3.00 |
3.44 |
2.05 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бристъл Роувърс |
1 - 2 |
Лестър |
4.60 |
4.33 |
1.53 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Нотс Каунти |
1 - 1 |
Бристъл Роувърс |
1.66 |
4.05 |
4.44 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
4 - 0 |
Челтнъм Таун |
1.74 |
3.64 |
4.40 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
1 - 2 |
Бристъл Роувърс |
2.76 |
3.35 |
2.41 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Родъръм Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Транмиър Роувърс |
2 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
2.28 |
3.33 |
2.98 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
2 - 1 |
Честърфийлд |
2.92 |
3.36 |
2.30 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
1 - 1 |
Йорк Сити |
2.48 |
3.34 |
2.69 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
2 - 1 |
Родъръм Юнайтед |
2.64 |
3.36 |
2.52 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Родъръм Юнайтед |
1 - 4 |
Уест Бромич |
5.73 |
4.29 |
1.50 |
| 04.08.2026 |
Приятелски срещи |
Родъръм Юнайтед |
1 - 1 |
Дарби Каунти |
3.85 |
3.59 |
1.75 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дарлингтън |
0 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
4.01 |
3.79 |
1.67 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Родъръм Юнайтед |
0 - 2 |
Шефилд Юнайтед |
- |
- |
- |
| 21.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олфритън Таун |
0 - 1 |
Родъръм Юнайтед |
5.21 |
4.12 |
1.48 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Уикъмб |
3 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
1.45 |
4.43 |
6.26 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2025 |
Първа Лига |
Бристъл Роувърс |
2 - 3 |
Родъръм Юнайтед |
3.25 |
3.46 |
2.11 |
| 17.08.2024 |
Първа Лига |
Родъръм Юнайтед |
0 - 0 |
Бристъл Роувърс |
2.00 |
3.49 |
3.51 |
| 18.01.2020 |
Първа Лига |
Родъръм Юнайтед |
3 - 0 |
Бристъл Роувърс |
1.39 |
4.82 |
7.84 |
| 28.09.2019 |
Първа Лига |
Бристъл Роувърс |
1 - 0 |
Родъръм Юнайтед |
2.99 |
3.47 |
2.33 |
| 21.04.2018 |
Първа Лига |
Родъръм Юнайтед |
2 - 0 |
Бристъл Роувърс |
1.64 |
3.79 |
5.16 |
| 02.12.2017 |
Първа Лига |
Бристъл Роувърс |
2 - 1 |
Родъръм Юнайтед |
2.49 |
3.46 |
2.65 |
| 19.02.2013 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
1 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
2.85 |
3.33 |
2.32 |
| 26.01.2013 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
1 - 3 |
Бристъл Роувърс |
1.56 |
3.98 |
5.48 |
| 25.02.2012 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
0 - 1 |
Бристъл Роувърс |
1.91 |
3.31 |
3.80 |
| 14.10.2011 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
5 - 2 |
Родъръм Юнайтед |
2.37 |
3.29 |
2.77 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Бристъл Роувърс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бристъл Роувърс |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 2 |
Барнет |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 3 |
Уолсол |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 4 |
Крю Александра |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 5 |
Олдъм |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 6 |
Йорк Сити |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 6 |
Челтнъм Таун |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 8 |
Колчестър |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Суиндън |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 10 |
Транмиър Роувърс |
4 |
1 |
3 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 11 |
Гримсби Таун |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 12 |
Флийтууд Таун |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 13 |
Родъръм Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
4 |
| 15 |
Екзитър |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 16 |
Честърфийлд |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 17 |
Кроули Таун |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 18 |
Нортхямптън Таун |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 19 |
Рочдейл |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 20 |
Салфорд Сити |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 21 |
Джилингам |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 22 |
Шросбъри Таун |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 23 |
Акрингтън Стенли |
4 |
0 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 24 |
Порт Вейл |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Бристъл Роувърс |
|
| Родъръм Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Бристъл Роувърс |
Бристъл Роувърс |
|
Родъръм Юнайтед |
Родъръм Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бристъл Роувърс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Уолсол |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Крю Александра |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Олдъм |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Йорк Сити |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Челтнъм Таун |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Колчестър |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 8 |
Суиндън |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Транмиър Роувърс |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 11 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Флийтууд Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Родъръм Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
5 - 3 |
|
5 - 3 |
|
|
|
|
| 15 |
Екзитър |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Честърфийлд |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 17 |
Кроули Таун |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Рочдейл |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Салфорд Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 21 |
Джилингам |
|
|
|
|
|
|
|
| 22 |
Шросбъри Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 23 |
Акрингтън Стенли |
|
|
|
|
|
|
|
| 24 |
Порт Вейл |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Бристъл Роувърс |
Родъръм Юнайтед |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
11 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.75 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
3.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.66 |
3.60 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака