Англия - Първа Лига (2026 - 2027)
вторник, 20 октомври, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.10 |
4.00 |
1.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
1.22 |
1.22 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бромли, а гостите от Лестър.
Разстоянието между двата града е 158.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хайес Лейн,
който има капацитет от
5 000 места, от които седящи 1 300.
Снимки от Google карта
стадион Хайес Лейн.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бромли - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Стокпорт |
1 - 0 |
Бромли |
1.23 |
6.28 |
10.11 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Мансфийлд Таун |
2 - 1 |
Бромли |
1.78 |
3.77 |
4.09 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Кроули Таун |
4 - 0 |
Бромли |
2.95 |
3.71 |
2.03 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Бромли |
2 - 1 |
Хъдърсфийлд |
5.63 |
4.22 |
1.52 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Блекпул |
2 - 2 |
Бромли |
1.72 |
3.80 |
4.38 |
| 07.09.2026 |
Първа Лига |
Бромли |
0 - 2 |
Уимбълдън |
2.45 |
3.28 |
2.78 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Бромли |
0 - 5 |
Лейтън Ориент |
2.53 |
3.36 |
2.64 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Шефилд Уензди |
7 - 2 |
Бромли |
1.83 |
3.62 |
4.05 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Бромли |
1 - 1 |
Кембридж Юнайтед |
2.59 |
3.26 |
2.63 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Барнзли |
0 - 1 |
Бромли |
2.12 |
3.44 |
3.25 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Лестър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
2 - 1 |
Донкастър |
1.86 |
3.87 |
3.65 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
1 - 3 |
Питърбъро |
1.54 |
4.67 |
4.86 |
| 06.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Стивънидж |
2 - 1 |
Лестър |
2.87 |
3.49 |
2.14 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Барнзли |
1 - 1 |
Лестър |
3.11 |
3.81 |
2.06 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Стокпорт |
3 - 4 |
Лестър |
1.83 |
3.87 |
3.76 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
0 - 4 |
Оксфорд Юнайтед |
1.70 |
3.89 |
4.46 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
2 - 0 |
Плимут |
1.92 |
3.72 |
3.55 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Милтън Кийнс Донс |
0 - 0 |
Лестър |
2.49 |
3.54 |
2.59 |
| 25.08.2026 |
Купа на Лигата |
Ипсуич |
3 - 1 |
Лестър |
1.50 |
4.34 |
5.83 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Лестър |
1 - 2 |
Бъртън Албион |
1.52 |
4.26 |
5.49 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Първа Лига класиране към 20.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Брадфорд Сити |
10 |
6 |
2 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
20 |
| 2 |
Стокпорт |
10 |
6 |
1 |
3 |
21 |
11 |
+10 |
19 |
| 3 |
Хъдърсфийлд |
10 |
5 |
4 |
1 |
18 |
9 |
+9 |
19 |
| 4 |
Плимут |
11 |
6 |
1 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
19 |
| 5 |
Кембридж Юнайтед |
10 |
5 |
4 |
1 |
16 |
12 |
+4 |
19 |
| 6 |
Шефилд Уензди |
9 |
5 |
3 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
18 |
| 7 |
Рединг |
10 |
4 |
3 |
3 |
22 |
12 |
+10 |
15 |
| 8 |
Оксфорд Юнайтед |
8 |
4 |
3 |
1 |
16 |
9 |
+7 |
15 |
| 9 |
Лейтън Ориент |
10 |
4 |
2 |
4 |
15 |
11 |
+4 |
14 |
| 10 |
Бъртън Албион |
11 |
3 |
4 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
13 |
| 11 |
Уикъмб |
10 |
3 |
4 |
3 |
16 |
20 |
-4 |
13 |
| 12 |
Стивънидж |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
12 |
| 13 |
Мансфийлд Таун |
9 |
3 |
3 |
3 |
13 |
15 |
-2 |
12 |
| 14 |
Лестър |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
12 |
| 15 |
Уимбълдън |
10 |
3 |
3 |
4 |
7 |
15 |
-8 |
12 |
| 16 |
Лутън Таун |
9 |
3 |
2 |
4 |
17 |
17 |
0 |
11 |
| 17 |
Донкастър |
9 |
2 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
9 |
| 18 |
Милтън Кийнс Донс |
9 |
1 |
6 |
2 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 19 |
Питърбъро |
10 |
2 |
3 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
9 |
| 20 |
Блекпул |
9 |
2 |
2 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
8 |
| 21 |
Барнзли |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 22 |
Бромли |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
21 |
-12 |
8 |
| 23 |
Нотс Каунти |
9 |
1 |
4 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
7 |
| 24 |
Уигън |
9 |
2 |
1 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Бромли |
|
| Лестър |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Бромли |
Бромли |
|
Лестър |
Лестър |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Брадфорд Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Стокпорт |
|
1 - 0 |
|
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 3 |
Хъдърсфийлд |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Плимут |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
Кембридж Юнайтед |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 6 |
Шефилд Уензди |
|
7 - 2 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Рединг |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Оксфорд Юнайтед |
|
|
|
|
0 - 4 |
|
|
| 9 |
Лейтън Ориент |
0 - 5 |
|
0 - 5 |
|
|
|
|
| 10 |
Бъртън Албион |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 11 |
Уикъмб |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Стивънидж |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Мансфийлд Таун |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Лестър |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Уимбълдън |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Лутън Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Донкастър |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 18 |
Милтън Кийнс Донс |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 19 |
Питърбъро |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 20 |
Блекпул |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 21 |
Барнзли |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 22 |
Бромли |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 23 |
Нотс Каунти |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 24 |
Уигън |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Бромли |
Лестър |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
5 |
3 |
| Вкарани Голове |
9 |
12 |
| Получени Голове |
21 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.33 |
| Средно Получени |
2.33 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
67% |
78% |
| Мачове Получил |
89% |
78% |
| Гол/Гол |
56% |
67% |
| Над 1.5 |
78% |
89% |
| Над 2.5 |
56% |
56% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
6 |
| Получени Голове |
9 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.25 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
75% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.10 |
4.00 |
1.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
1.22 |
1.22 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака