Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
17:00
Бромли
Макълсфийлд Таун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.29 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бромли, а гостите от Макълсфийлд. Разстоянието между двата града е 252.4 км. Мачът ще се играе на стадион Хайес Лейн, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 1 300. Снимки от Google карта стадион Хайес Лейн. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бромли - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2017 | Нац. Лига | Ийстли | 4 - 4 | Бромли | 2.37 | 3.27 | 2.72 |
| 02.12.2017 | Нац. Лига | Бромли | 2 - 2 | Доувър Атлетик | 2.91 | 3.29 | 2.24 |
| 28.11.2017 | Нац. Лига | Бромли | 0 - 2 | Алдършот Таун | 2.87 | 3.27 | 2.28 |
| 25.11.2017 | Нац. Лига | Бароу | 0 - 3 | Бромли | 1.88 | 3.41 | 3.79 |
| 18.11.2017 | Нац. Лига | Бромли | 1 - 1 | Честър | 1.95 | 3.33 | 3.56 |
| 11.11.2017 | Нац. Лига | Гайзли | 0 - 1 | Бромли | 2.11 | 3.30 | 3.18 |
| 04.11.2017 | ФА Къп | Рочдейл | 4 - 0 | Бромли | 1.34 | 4.78 | 7.70 |
| 28.10.2017 | Нац. Лига | Боръм Ууд | 2 - 2 | Бромли | 1.79 | 3.48 | 4.07 |
| 24.10.2017 | Нац. Лига | Бромли | 2 - 3 | Мейдънхед Юнайтед | 2.46 | 3.26 | 2.61 |
| 21.10.2017 | Нац. Лига | Бромли | 2 - 0 | Уокинг | 1.96 | 3.41 | 3.48 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Макълсфийлд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 4 - 1 | Рексъм | 2.05 | 3.08 | 3.61 |
| 02.12.2017 | Нац. Лига | Хартлипул | 1 - 2 | Макълсфийлд Таун | 2.62 | 3.08 | 2.59 |
| 25.11.2017 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | Макълсфийлд Таун | 2.54 | 3.17 | 2.64 |
| 21.11.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 2 | Транмиър Роувърс | 2.77 | 3.15 | 2.42 |
| 18.11.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 0 - 0 | Боръм Ууд | 2.20 | 3.14 | 3.14 |
| 11.11.2017 | Нац. Лига | Бароу | 0 - 2 | Макълсфийлд Таун | 2.29 | 3.19 | 2.94 |
| 04.11.2017 | ФА Къп | Форест Грийн Роувърс | 1 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.08 | 3.33 | 3.35 |
| 28.10.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 1 - 2 | Ийстли | 1.85 | 3.43 | 3.85 |
| 24.10.2017 | Нац. Лига | Дагенъм и Редбридж | 1 - 0 | Макълсфийлд Таун | 1.92 | 3.42 | 3.59 |
| 21.10.2017 | Нац. Лига | Лейтън Ориент | 0 - 1 | Макълсфийлд Таун | 2.30 | 3.32 | 2.78 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 0 - 0 | Бромли | 1.98 | 3.29 | 3.52 |
| 17.12.2016 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 1 - 2 | Бромли | 1.73 | 3.53 | 4.27 |
| 10.09.2016 | Нац. Лига | Бромли | 0 - 1 | Макълсфийлд Таун | 2.72 | 3.34 | 2.34 |
| 21.11.2015 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 0 | Бромли | 1.86 | 3.52 | 3.63 |
| 12.09.2015 | Нац. Лига | Бромли | 1 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.33 | 3.31 | 2.73 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Бромли имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Национална Лига класиране към 23.12.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 24 | +7 | 44 |
| 2 | Сътън Юнайтед | 24 | +5 | 42 |
| 3 | Рексъм | 24 | +5 | 42 |
| 4 | Доувър Атлетик | 24 | +16 | 41 |
| 5 | Дагенъм и Редбридж | 23 | +13 | 40 |
| 6 | Алдършот Таун | 24 | +12 | 40 |
| 7 | Боръм Ууд | 23 | +12 | 38 |
| 8 | Бромли | 24 | +8 | 37 |
| 9 | Транмиър Роувърс | 23 | +10 | 34 |
| 10 | Ебсфлийт Юнайтед | 23 | +9 | 34 |
| 11 | Мейдстоун Юнайтед | 22 | -2 | 34 |
| 12 | Уокинг | 22 | -1 | 33 |
| 13 | Мейдънхед Юнайтед | 24 | -2 | 31 |
| 14 | Хартлипул | 24 | -4 | 31 |
| 15 | Гейтсхед | 23 | +6 | 30 |
| 16 | Халифакс Таун | 24 | -7 | 29 |
| 17 | Файлд | 21 | +4 | 28 |
| 18 | Ийстли | 24 | -5 | 26 |
| 19 | Бароу | 24 | -4 | 25 |
| 20 | Лейтън Ориент | 24 | -10 | 24 |
| 21 | Честър | 23 | -14 | 21 |
| 22 | Торки Юнайтед | 25 | -16 | 19 |
| 23 | Гайзли | 22 | -21 | 17 |
| 24 | Солихъл Муурс | 24 | -21 | 16 |
Хронология в първенството
| Бромли | |
| Макълсфийлд Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бромли | Бромли | Макълсфийлд Таун | Макълсфийлд Таун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Рексъм | 2 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 4 | Доувър Атлетик | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | |||
| 5 | Дагенъм и Редбридж | 5 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Алдършот Таун | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Боръм Ууд | 2 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Бромли | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 9 | Транмиър Роувърс | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Ебсфлийт Юнайтед | 1 - 0 | ||||||
| 11 | Мейдстоун Юнайтед | 0 - 2 | 1 - 4 | |||||
| 12 | Уокинг | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | ||||
| 13 | Мейдънхед Юнайтед | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Хартлипул | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 15 | Гейтсхед | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Халифакс Таун | 2 - 1 | ||||||
| 17 | Файлд | 2 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 18 | Ийстли | 0 - 0 | 4 - 4 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
| 19 | Бароу | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 20 | Лейтън Ориент | 6 - 1 | 6 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 21 | Честър | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 22 | Торки Юнайтед | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 23 | Гайзли | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 24 | Солихъл Муурс | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Бромли | Макълсфийлд Таун | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 37 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 18 | 25 |
Форма в шампионата
| Бромли | Макълсфийлд Таун | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
7 7 |
13
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 4 |
8
1 3 |
Голове в шампионата
| Бромли | Макълсфийлд Таун | |
|
Вкарани
Получени |
39
31 |
30
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
12 |
14
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.29 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.34 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
