Сингапур - Висша Лига (2018)
15:15
Бруней ДПММ
Гейланг Интернешънъл
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 4.00 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.22 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бандар Сери Бегаван (Бруней), а гостите от Бедок (Сингапур). Разстоянието между двата града е 1 286.4 км. Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бруней ДПММ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Висша Лига | Джуронг | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 1.86 | 3.23 | 3.72 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 4 - 2 | Лайън С. Сейлърс | 3.99 | 3.98 | 1.62 |
| 18.11.2017 | Висша Лига | Йънг Лайънс | 1 - 2 | Бруней ДПММ | 3.54 | 3.85 | 1.75 |
| 03.11.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 0 - 5 | Тампайнс Роувърс | 5.03 | 4.47 | 1.44 |
| 27.10.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 4 - 1 | Бруней ДПММ | 1.84 | 3.68 | 3.31 |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 2 | Уориърс ФК | 3.49 | 3.70 | 1.80 |
| 16.10.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 4 | Балестиер Халса | 1.80 | 3.49 | 3.69 |
| 07.10.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 7 - 1 | Йънг Лайънс | 1.35 | 4.65 | 6.11 |
| 23.09.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 2 | Бруней ДПММ | 1.68 | 3.87 | 3.80 |
| 19.09.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 4 | Хоуганг Юнайтед | 3.04 | 3.58 | 1.96 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Гейланг Интернешънъл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 0 - 1 | Балестиер Халса | 1.89 | 3.47 | 3.35 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 3 - 1 | Гейланг Интернешънъл | 1.40 | 4.44 | 5.70 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | Уориърс ФК | 2.74 | 3.69 | 2.09 |
| 17.11.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 2 - 7 | Джуронг | 5.85 | 4.50 | 1.38 |
| 04.11.2017 | Висша Лига | Лайън С. Сейлърс | 2 - 1 | Гейланг Интернешънъл | 1.51 | 3.97 | 4.99 |
| 27.10.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 4 - 1 | Бруней ДПММ | 1.84 | 3.68 | 3.31 |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Йънг Лайънс | 0 - 4 | Гейланг Интернешънъл | 6.23 | 4.35 | 1.38 |
| 15.10.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 2 - 3 | Тампайнс Роувърс | 4.10 | 3.88 | 1.63 |
| 23.09.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 3 | Лайън С. Сейлърс | 3.95 | 4.00 | 1.63 |
| 15.09.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 2 | Гейланг Интернешънъл | 1.64 | 3.74 | 4.28 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 4 - 1 | Бруней ДПММ | 1.84 | 3.68 | 3.31 |
| 24.07.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 0 - 1 | Гейланг Интернешънъл | 2.40 | 3.50 | 2.46 |
| 14.07.2017 | Купа на Лигата | Бруней ДПММ | 3 - 3 | Гейланг Интернешънъл | 2.29 | 3.33 | 2.62 |
| 20.04.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 2.77 | 3.26 | 2.25 |
| 11.08.2016 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | Бруней ДПММ | 2.57 | 3.42 | 2.33 |
| 30.04.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 2 | Гейланг Интернешънъл | 1.78 | 3.59 | 3.65 |
| 20.02.2016 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | Бруней ДПММ | 3.80 | 3.42 | 1.79 |
| 03.11.2015 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 2 - 1 | Бруней ДПММ | 6.32 | 4.09 | 1.42 |
| 05.08.2015 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 1 | Гейланг Интернешънъл | 1.49 | 3.74 | 5.57 |
| 02.07.2015 | Купа на Лигата | Гейланг Интернешънъл | 4 - 2 | Бруней ДПММ | 3.00 | 3.59 | 1.98 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бруней ДПММ имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Йънг Лайънс | 3 | +1 | 6 |
| 3 | Балестиер Халса | 4 | 0 | 6 |
| 4 | Тампайнс Роувърс | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Лайън Сити Сейлърс | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Бруней ДПММ | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Уориърс ФК | 3 | -1 | 2 |
| 8 | Хоуганг Юнайтед | 2 | -2 | 1 |
| 9 | Гейланг Интернешънъл | 3 | -3 | 1 |
Хронология в първенството
| Бруней ДПММ | |
| Гейланг Интернешънъл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бруней ДПММ | Бруней ДПММ | Гейланг Интернешънъл | Гейланг Интернешънъл | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джуронг | 2 - 0 | ||||||
| 2 | Йънг Лайънс | |||||||
| 3 | Балестиер Халса | 0 - 1 | ||||||
| 4 | Тампайнс Роувърс | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 5 | Лайън Сити Сейлърс | 4 - 2 | 4 - 2 | |||||
| 6 | Бруней ДПММ | - | - | - | ||||
| 7 | Уориърс ФК | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Хоуганг Юнайтед | |||||||
| 9 | Гейланг Интернешънъл | - | - | - | ||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Бруней ДПММ | Гейланг Интернешънъл | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Бруней ДПММ | Гейланг Интернешънъл | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Бруней ДПММ | Гейланг Интернешънъл | |
|
Вкарани
Получени |
4
4 |
2
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
2 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 4.00 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.22 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.67 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
