Бразилия - Купа на Бразилия (2018)
четвъртък, 8 февруари, 2018
01:45
01:45
Бруске SC
Сеара CE
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Бруске SC
X 0% за равен
2 100% за Сеара CE
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 3.00 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.02.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бруске, а гостите от Форталеза. Разстоянието между двата града е 2 823.9 км. Мачът ще се играе в 21:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бруске SC - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Катаринензе | Бруске SC | 2 - 3 | Авай SC | 2.49 | 3.24 | 2.51 |
| 02.03.2017 | Купа на Бразилия | Бруске SC | 0 - 0 | Коринтианс SP | 7.33 | 4.21 | 1.40 |
| 16.02.2017 | Купа на Бразилия | Бруске SC | 2 - 1 | Ремо PA | 2.00 | 3.20 | 3.51 |
| 05.02.2017 | Катаринензе | Метрополитано SC | 2 - 0 | Бруске SC | 2.00 | 3.40 | 3.16 |
| 17.03.2016 | Катаринензе | Бруске SC | 1 - 0 | Метрополитано SC | 1.69 | 3.41 | 4.39 |
| 06.03.2016 | Катаринензе | Бруске SC | 2 - 1 | Фигуерензе SC | 2.70 | 3.10 | 2.43 |
| 07.02.2016 | Катаринензе | Метрополитано SC | 2 - 2 | Бруске SC | 1.89 | 3.23 | 3.71 |
| 27.03.2014 | Катаринензе | Авай SC | 3 - 1 | Бруске SC | 1.70 | 3.40 | 4.33 |
| 23.03.2014 | Катаринензе | Чапекоензе SC | 2 - 0 | Бруске SC | 1.70 | 3.50 | 4.20 |
| 20.03.2014 | Катаринензе | Бруске SC | 1 - 2 | Чапекоензе SC | 2.25 | 3.00 | 2.95 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Сеара CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 0 - 2 | Сеара CE | 2.48 | 3.10 | 2.62 |
| 20.01.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 5 - 2 | Гуарани де Жуазейро CE | 1.68 | 3.87 | 3.93 |
| 25.11.2017 | Серия Б | Сеара CE | 1 - 0 | АВС RN | 1.37 | 4.00 | 8.12 |
| 18.11.2017 | Серия Б | Крисиума SC | 1 - 1 | Сеара CE | 2.94 | 2.98 | 2.38 |
| 15.11.2017 | Серия Б | Сеара CE | 2 - 0 | Пайсанду PA | 1.54 | 3.53 | 6.16 |
| 11.11.2017 | Серия Б | Гояс GO | 0 - 0 | Сеара CE | 2.40 | 2.94 | 2.93 |
| 08.11.2017 | Серия Б | Сеара CE | 2 - 2 | Гуарани SP | 1.62 | 3.43 | 5.29 |
| 03.11.2017 | Серия Б | Жувентуд RS | 1 - 0 | Сеара CE | 2.61 | 2.92 | 2.69 |
| 28.10.2017 | Серия Б | Интернасионал RS | 0 - 1 | Сеара CE | 1.35 | 4.00 | 8.79 |
| 21.10.2017 | Серия Б | Сеара CE | 2 - 2 | Фигуерензе SC | 1.65 | 3.37 | 5.08 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Бруске SC класиране в Серия C - Група Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сао Бенто SP | 18 | +10 | 31 |
| 2 | Тупи MG | 18 | +3 | 28 |
| 3 | Томбензе MG | 18 | +2 | 26 |
| 4 | Волта Редонда RJ | 18 | +7 | 25 |
| 5 | Жойнвил SC | 18 | +5 | 25 |
| 6 | Ботафого SP | 18 | +5 | 25 |
| 7 | Ипиранга RS | 18 | +2 | 23 |
| 8 | Брагантино SP | 18 | -3 | 21 |
| 9 | Макае RJ | 18 | -12 | 19 |
| 10 | Моги Мирим SP | 18 | -19 | 13 |
Сеара CE класиране в Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка MG | 38 | +21 | 73 |
| 2 | Интернасионал RS | 38 | +28 | 71 |
| 3 | Сеара CE | 38 | +14 | 67 |
| 4 | Парана Клуб PR | 38 | +21 | 64 |
| 5 | Лондрина PR | 38 | +10 | 62 |
| 6 | Оесте SP | 38 | +12 | 59 |
| 7 | Вила Нова GO | 38 | +8 | 58 |
| 8 | Бразил де Пелотас RS | 38 | -7 | 51 |
| 9 | Жувентуд RS | 38 | -3 | 51 |
| 10 | Боа MG | 38 | -2 | 50 |
| 11 | Пайсанду PA | 38 | 0 | 48 |
| 12 | Фигуерензе SC | 38 | -5 | 48 |
| 13 | Крисиума SC | 38 | -5 | 48 |
| 14 | Гояс GO | 38 | -11 | 45 |
| 15 | КР Бразил AL | 38 | -15 | 45 |
| 16 | Гуарани SP | 38 | -10 | 44 |
| 17 | Лувердензе MT | 38 | -2 | 44 |
| 18 | Санта Круз PE | 38 | -11 | 37 |
| 19 | АВС RN | 38 | -21 | 34 |
| 20 | Наутико PE | 38 | -22 | 32 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.87 | 3.00 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.02.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Бруске SC
X 0% за равен
2 100% за Сеара CE
Общо гласували: 1
