Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 8 август, 2026
21:00
Будучност Подгорица
Дечич Тузи
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Будучност Подгорица
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
2.87 |
3.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.35 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.57 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.56 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Тузи.
Разстоянието между двата града е 10.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Подгорица,
който има капацитет от
11 050 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Подгорица.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.08.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
0 - 1 |
Будучност Подгорица |
1.95 |
3.06 |
3.64 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
ОФК Белград |
0 - 2 |
Будучност Подгорица |
1.59 |
3.65 |
4.74 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Раднички 1923 |
3 - 1 |
Будучност Подгорица |
1.80 |
3.40 |
3.77 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Радник Сурдулица |
3 - 1 |
Будучност Подгорица |
2.06 |
3.30 |
3.04 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Будучност Подгорица |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
1.87 |
3.24 |
3.65 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 1 |
Будучност Подгорица |
2.01 |
3.00 |
3.52 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
2 - 1 |
Бокели Котор |
1.62 |
3.34 |
5.08 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 0 |
Морнар Бар |
2.65 |
2.79 |
2.64 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Йединство Биело Поле |
0 - 0 |
Будучност Подгорица |
3.17 |
3.10 |
2.10 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 1 |
Младост Д. Гор. |
1.66 |
3.32 |
4.59 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Арсенал Тиват |
1.77 |
3.18 |
4.27 |
| 15.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дечич Тузи |
1 - 2 |
Лиепая |
2.63 |
3.27 |
2.50 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Лиепая |
1 - 0 |
Дечич Тузи |
1.68 |
3.46 |
4.84 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дечич Тузи |
4 - 1 |
Арсенал Тиват |
2.08 |
3.08 |
3.25 |
| 17.06.2026 |
Приятелски срещи |
Влазня |
1 - 1 |
Дечич Тузи |
- |
- |
- |
| 28.05.2026 |
Купа Черна Гора |
Дечич Тузи |
0 - 1 |
Морнар Бар |
3.17 |
2.98 |
2.13 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Бокели Котор |
1 - 0 |
Дечич Тузи |
1.65 |
3.37 |
4.86 |
| 20.05.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 2 |
Арсенал Тиват |
2.55 |
2.99 |
2.55 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
3 - 0 |
Дечич Тузи |
1.43 |
3.79 |
6.66 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
2.01 |
3.12 |
3.36 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 0 |
Будучност Подгорица |
3.05 |
2.87 |
2.28 |
| 01.03.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 0 |
Дечич Тузи |
1.65 |
3.27 |
4.82 |
| 14.12.2025 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 0 |
Будучност Подгорица |
3.16 |
3.09 |
2.09 |
| 22.10.2025 |
Купа Черна Гора |
Дечич Тузи |
3 - 2 |
Будучност Подгорица |
2.77 |
3.13 |
2.30 |
| 24.08.2025 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
2 - 0 |
Дечич Тузи |
1.77 |
3.27 |
4.03 |
| 02.04.2025 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 1 |
Будучност Подгорица |
3.86 |
3.28 |
1.79 |
| 01.12.2024 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
3 - 1 |
Дечич Тузи |
1.80 |
3.33 |
3.83 |
| 27.09.2024 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
0 - 2 |
Будучност Подгорица |
2.88 |
2.88 |
2.36 |
| 09.04.2024 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 1 |
Будучност Подгорица |
2.79 |
3.10 |
2.31 |
| 18.02.2024 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
2 - 2 |
Дечич Тузи |
1.93 |
3.21 |
3.53 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 08.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Младост Доня Горица |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Бокели Котор |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 2 |
Будучност Подгорица |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Арсенал Тиват |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 4 |
Морнар Бар |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 6 |
Дечич Тузи |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
Йезеро Плав |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
Отрант-Олимпик Улцин |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 9 |
Петровац |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 9 |
Сутиеска Никшич |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Будучност Подгорица |
|
| Дечич Тузи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Будучност Подгорица |
Дечич Тузи |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
2.87 |
3.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.35 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.57 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.56 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Будучност Подгорица