Черна Гора - Първа Лига (2016 - 2017)
18:00
Будучност Подгорица
Гарбал Радановичи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.45 | 5.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 4.60 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.85 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.12 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.86 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Радановичи. Разстоянието между двата града е 42.4 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Подгорица, който има капацитет от 11 050 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Подгорица. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Петровац | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 4.33 | 3.33 | 1.74 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 2 | Рудар Плевля | 1.85 | 3.07 | 4.02 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 5.38 | 3.34 | 1.61 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 2 | Бокели Котор | 1.19 | 5.42 | 12.00 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Ловчен Цетине | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 4.72 | 3.37 | 1.66 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.29 | 4.52 | 8.70 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 2.93 | 3.25 | 2.20 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 2 | Сутиеска Никшич | 1.75 | 3.25 | 4.50 |
| 22.02.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.61 | 3.21 | 1.91 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Гарбал Радановичи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа Черна Гора | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Рудар Плевля | 2.58 | 3.05 | 2.47 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 0 | Титоград Подг. | 2.88 | 2.83 | 2.48 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.99 | 3.16 | 3.40 |
| 12.04.2017 | Купа Черна Гора | Рудар Плевля | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 2.20 | 2.97 | 3.09 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Дечич Тузи | 1.69 | 3.19 | 5.06 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.67 | 3.30 | 4.83 |
| 28.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.40 | 4.05 | 7.25 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.70 | 3.15 | 4.74 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 3 - 0 | Дечич Тузи | 2.53 | 3.20 | 2.53 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.90 | 3.40 | 1.83 |
| 02.11.2016 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.41 | 3.87 | 6.81 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.27 | 4.38 | 9.54 |
| 09.04.2016 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 4.47 | 3.29 | 1.69 |
| 26.10.2015 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.42 | 4.07 | 5.89 |
| 21.10.2015 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 4 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.67 | 3.80 | 4.00 |
| 23.09.2015 | Купа Черна Гора | Гарбал Радановичи | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 2.72 | 3.14 | 2.34 |
| 08.08.2015 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 2.87 | 3.33 | 2.15 |
| 11.04.2015 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Гарбал Радановичи | 1.50 | 3.37 | 5.29 |
| 26.11.2014 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Гарбал Радановичи | 1.68 | 3.40 | 4.44 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 27 | +26 | 51 |
| 2 | Титоград Подгорица | 27 | +15 | 47 |
| 3 | Дечич Тузи | 27 | 0 | 45 |
| 4 | Сутиеска Никшич | 27 | +12 | 42 |
| 5 | Зета Голубовци | 27 | +9 | 39 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 27 | +4 | 38 |
| 7 | Петровац | 27 | -7 | 36 |
| 8 | Искра Даниловград | 27 | -9 | 36 |
| 9 | Рудар Плевля | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Ловчен Цетине | 27 | -9 | 28 |
| 11 | Бокели Котор | 27 | -8 | 27 |
| 12 | Йединство Биело Поле | 27 | -36 | 11 |
Хронология в първенството
| Будучност Подгорица | |
| Гарбал Радановичи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Будучност Подгорица | Будучност Подгорица | Гарбал Радановичи | Гарбал Радановичи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | - | - | - | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Титоград Подгорица | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Дечич Тузи | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Сутиеска Никшич | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Зета Голубовци | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 7 | Петровац | 5 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Искра Даниловград | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Рудар Плевля | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Ловчен Цетине | 5 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Бокели Котор | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Йединство Биело Поле | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Будучност Подгорица | Гарбал Радановичи | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 51 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 31 | 12 |
Форма в шампионата
| Будучност Подгорица | Гарбал Радановичи | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
6 6 |
9
11 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
1 2 |
2
6 5 |
Голове в шампионата
| Будучност Подгорица | Гарбал Радановичи | |
|
Вкарани
Получени |
46
20 |
23
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
9 |
8
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.45 | 5.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 4.60 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.85 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.12 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 3.86 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
