Приятелски Срещи - Клубни (2019 - 2020)
14:30
Будучност Подгорица
(Черна Гора)
Ком Подгорица
(Черна Гора)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.00 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.12 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.42 | 1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2020 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Подгорица. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Подгорица, който има капацитет от 11 050 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Подгорица. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 4 | Будучност Подгорица | 6.25 | 4.14 | 1.44 |
| 11.12.2019 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Рудар Плевля | 1.13 | 6.75 | 15.39 |
| 05.12.2019 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Искра Даниловград | 1.85 | 3.50 | 3.85 |
| 01.12.2019 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 2.28 | 3.11 | 3.02 |
| 27.11.2019 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 7 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.22 | 5.77 | 10.06 |
| 23.11.2019 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Титоград Подг. | 1.24 | 5.34 | 8.70 |
| 06.11.2019 | Купа Черна Гора | Йединство Биело Поле | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 10.58 | 5.26 | 1.27 |
| 02.11.2019 | Първа Лига | Зета Голубовци | 2 - 1 | Будучност Подгорица | 3.40 | 3.25 | 2.04 |
| 26.10.2019 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Петровац | 1.22 | 5.15 | 8.78 |
| 23.10.2019 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 2 - 1 | Рудар Плевля | 1.28 | 5.10 | 8.04 |
Общо 9 победи и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 победи в последните 6 домакинства.
Ком Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2019 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 0 | Зета Голубовци | 3.02 | 2.98 | 2.27 |
| 05.12.2019 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 1 | ФК Подгорица | 2.93 | 3.10 | 2.32 |
| 01.12.2019 | Първа Лига | Рудар Плевля | 3 - 2 | Ком Подгорица | 1.81 | 3.42 | 4.04 |
| 23.11.2019 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 1 | Искра Даниловград | 3.36 | 3.27 | 1.99 |
| 10.11.2019 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 0 | Ком Подгорица | 1.27 | 5.16 | 8.53 |
| 02.11.2019 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 2 | Титоград Подг. | 2.27 | 3.21 | 2.95 |
| 26.10.2019 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 1 - 1 | Ком Подгорица | 2.60 | 3.16 | 2.38 |
| 19.10.2019 | Първа Лига | Ком Подгорица | 2 - 3 | Будучност Подгорица | 4.90 | 3.68 | 1.57 |
| 05.10.2019 | Първа Лига | Петровац | 2 - 1 | Ком Подгорица | 2.23 | 3.20 | 3.51 |
| 28.09.2019 | Първа Лига | Зета Голубовци | 0 - 0 | Ком Подгорица | 1.65 | 3.31 | 5.00 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2019 | Първа Лига | Ком Подгорица | 2 - 3 | Будучност Подгорица | 4.90 | 3.68 | 1.57 |
| 14.08.2019 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 1 | Ком Подгорица | 1.30 | 4.48 | 7.98 |
| 19.05.2018 | Първа Лига | Ком Подгорица | 2 - 3 | Будучност Подгорица | 3.13 | 3.09 | 2.13 |
| 31.03.2018 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Ком Подгорица | 1.39 | 3.95 | 7.33 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 3.98 | 3.17 | 1.82 |
| 22.09.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Ком Подгорица | 1.41 | 4.32 | 5.56 |
| 26.10.2016 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Ком Подгорица | - | - | - |
| 12.12.2009 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 7.52 | 4.34 | 1.31 |
| 19.09.2009 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Ком Подгорица | 1.15 | 5.70 | 11.16 |
| 16.05.2009 | Първа Лига | Ком Подгорица | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 6.54 | 4.17 | 1.36 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.00 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.12 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.42 | 1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2020 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра