Черна Гора - Първа Лига (2025 - 2026)
21:00
Будучност Подгорица
Морнар Бар
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Бар. Разстоянието между двата града е 41.0 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Подгорица, който има капацитет от 11 050 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Подгорица. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Първа Лига | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 3.17 | 3.10 | 2.10 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Младост Д. Гор. | 1.66 | 3.32 | 4.59 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 3.05 | 2.87 | 2.28 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 2 | Арсенал Тиват | 1.63 | 3.37 | 4.86 |
| 12.04.2026 | Първа Лига | Сутиеска Никшич | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 2.16 | 3.03 | 3.04 |
| 08.04.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Йезеро Плав | 1.49 | 3.65 | 5.50 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Петровац | 1.92 | 3.02 | 3.71 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Бокели Котор | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 4.60 | 3.28 | 1.68 |
| 15.03.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 3 - 0 | Будучност Подгорица | 2.81 | 3.00 | 2.34 |
| 11.03.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 2 | Йединство Биело Поле | 1.45 | 3.64 | 6.67 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Морнар Бар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 0 | Бокели Котор | 1.21 | 4.68 | 14.46 |
| 06.05.2026 | Купа Черна Гора | Йезеро Плав | 1 - 2 | Морнар Бар | 3.50 | 3.07 | 1.96 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 3 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.42 | 3.87 | 6.61 |
| 26.04.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 1 - 2 | Морнар Бар | 4.12 | 3.20 | 1.75 |
| 22.04.2026 | Купа Черна Гора | Морнар Бар | 1 - 0 | Йезеро Плав | - | - | - |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 0 | Дечич Тузи | 1.77 | 3.16 | 4.29 |
| 12.04.2026 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 0 - 1 | Морнар Бар | 3.24 | 2.97 | 2.12 |
| 08.04.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 2 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.35 | 2.98 | 2.71 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 2 - 0 | Йезеро Плав | 1.63 | 3.48 | 4.63 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Петровац | 0 - 2 | Морнар Бар | 2.16 | 2.90 | 3.25 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 3 - 0 | Будучност Подгорица | 2.81 | 3.00 | 2.34 |
| 22.11.2025 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 2 - 0 | Морнар Бар | 1.69 | 3.35 | 4.44 |
| 17.09.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 4.26 | 3.50 | 1.69 |
| 04.05.2025 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Морнар Бар | 1.27 | 4.83 | 8.20 |
| 08.03.2025 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 4.56 | 3.32 | 1.65 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Морнар Бар | 1.34 | 4.15 | 7.74 |
| 25.08.2024 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 3.44 | 3.35 | 1.90 |
| 19.06.2024 | Приятелски срещи | Будучност Подгорица | 4 - 2 | Морнар Бар | - | - | - |
| 18.05.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Морнар Бар | - | - | - |
| 17.03.2024 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 0 | Будучност Подгорица | 3.72 | 3.06 | 1.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 16.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 33 | +23 | 66 |
| 2 | Морнар Бар | 33 | +20 | 64 |
| 3 | Дечич Тузи | 33 | +3 | 51 |
| 4 | Петровац | 33 | +7 | 46 |
| 5 | Будучност Подгорица | 33 | 0 | 43 |
| 6 | Арсенал Тиват | 33 | -5 | 43 |
| 7 | Младост Доня Горица | 33 | -7 | 42 |
| 8 | Йезеро Плав | 33 | -6 | 40 |
| 9 | Бокели Котор | 33 | -13 | 30 |
| 10 | Йединство Биело Поле | 33 | -22 | 29 |
Хронология в първенството
| Будучност Подгорица | |
| Морнар Бар | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Будучност Подгорица | Будучност Подгорица | Морнар Бар | Морнар Бар | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Морнар Бар | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 3 | Дечич Тузи | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Петровац | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Будучност Подгорица | - | - | - | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Арсенал Тиват | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Младост Доня Горица | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Йезеро Плав | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Бокели Котор | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Йединство Биело Поле | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 4 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Будучност Подгорица | Морнар Бар | |
| Победи | 12 | 19 |
| Равни | 7 | 7 |
| Загуби | 14 | 7 |
| Вкарани Голове | 33 | 48 |
| Получени Голове | 33 | 28 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.45 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.85 |
| Мачове Вкарал | 55% | 82% |
| Мачове Получил | 70% | 58% |
| Гол/Гол | 33% | 48% |
| Над 1.5 | 61% | 70% |
| Над 2.5 | 24% | 55% |
| Над 3.5 | 12% | 15% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 7 | 8 |
| Равни | 4 | 2 |
| Загуби | 5 | 6 |
| Вкарани Голове | 19 | 18 |
| Получени Голове | 14 | 17 |
| Средно Вкарани | 1.19 | 1.12 |
| Средно Получени | 0.88 | 1.06 |
| Мачове Вкарал | 62% | 75% |
| Мачове Получил | 69% | 69% |
| Гол/Гол | 38% | 50% |
| Над 1.5 | 62% | 69% |
| Над 2.5 | 19% | 50% |
| Над 3.5 | 12% | 6% |
