Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
15:00
Будучност Подгорица
Отрант-Олимпик Улцин
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Улцин. Разстоянието между двата града е 56.9 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Подгорица, който има капацитет от 11 050 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Подгорица. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Първа Лига | Бокели Котор | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 2.76 | 2.88 | 2.46 |
| 27.10.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 2 | Морнар Бар | 2.32 | 3.22 | 2.67 |
| 22.10.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 3 | Арсенал Тиват | 1.42 | 3.91 | 6.40 |
| 18.10.2026 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 2.05 | 2.91 | 3.44 |
| 14.10.2026 | Купа Черна Гора | Бокели Котор | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 3.06 | 2.92 | 2.23 |
| 10.10.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 2.72 | 2.89 | 2.45 |
| 18.09.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 1 | Петровац | 2.18 | 2.94 | 3.15 |
| 14.09.2026 | Първа Лига | Младост Д. Гор. | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 2.69 | 3.00 | 2.45 |
| 10.09.2026 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 0 | Йезеро Плав | 1.92 | 3.08 | 3.73 |
| 05.09.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 2.46 | 2.98 | 2.69 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Отрант-Олимпик Улцин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 3 - 1 | Арсенал Тиват | 1.59 | 3.52 | 4.85 |
| 29.10.2026 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 0 | Отрант-Олимпик | 2.00 | 3.05 | 3.44 |
| 24.10.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 1 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.73 | 3.00 | 2.37 |
| 19.10.2026 | Първа Лига | Петровац | 2 - 3 | Отрант-Олимпик | 2.26 | 2.92 | 2.98 |
| 13.10.2026 | Купа Черна Гора | Отрант-Олимпик | 0 - 3 | Морнар Бар | - | - | - |
| 08.10.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 2 - 2 | Младост Д. Гор. | 1.59 | 3.56 | 4.70 |
| 26.09.2026 | Приятелски срещи | Динамо Сити | 4 - 1 | Отрант-Олимпик | - | - | - |
| 20.09.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 4 - 1 | Йезеро Плав | 1.69 | 3.26 | 4.54 |
| 14.09.2026 | Първа Лига | Морнар Бар | 0 - 1 | Отрант-Олимпик | 1.84 | 3.13 | 3.98 |
| 10.09.2026 | Първа Лига | Бокели Котор | 2 - 1 | Отрант-Олимпик | 2.82 | 2.89 | 2.42 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 2.46 | 2.98 | 2.69 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 0 - 1 | Будучност Подгорица | - | - | - |
| 12.03.2025 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 5 - 1 | Отрант-Олимпик | 1.23 | 4.86 | 9.21 |
| 02.11.2024 | Първа Лига | Отрант-Олимпик | 0 - 3 | Будучност Подгорица | 6.01 | 3.87 | 1.44 |
| 31.08.2024 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 1 | Отрант-Олимпик | 1.42 | 3.99 | 6.04 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 14 | +7 | 25 |
| 2 | Отрант-Олимпик Улцин | 14 | +6 | 24 |
| 3 | Сутиеска Никшич | 14 | +9 | 23 |
| 4 | Морнар Бар | 14 | +5 | 21 |
| 5 | Бокели Котор | 13 | 0 | 19 |
| 6 | Дечич Тузи | 13 | +1 | 18 |
| 7 | Петровац | 13 | -1 | 15 |
| 8 | Йезеро Плав | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Младост Доня Горица | 14 | -12 | 12 |
| 10 | Арсенал Тиват | 13 | -9 | 9 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Будучност Подгорица | |
| Отрант-Олимпик Улцин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Будучност Подгорица | Будучност Подгорица | Отрант-Олимпик Улцин | Отрант-Олимпик Улцин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Будучност Подгорица | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 2 | Отрант-Олимпик Улцин | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Сутиеска Никшич | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 4 | Морнар Бар | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 5 | Бокели Котор | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Дечич Тузи | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Петровац | 4 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 8 | Йезеро Плав | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | ||||
| 9 | Младост Доня Горица | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Арсенал Тиват | 3 - 3 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Будучност Подгорица | Отрант-Олимпик Улцин | |
| Победи | 7 | 7 |
| Равни | 4 | 3 |
| Загуби | 3 | 4 |
| Вкарани Голове | 19 | 24 |
| Получени Голове | 12 | 18 |
| Средно Вкарани | 1.36 | 1.71 |
| Средно Получени | 0.86 | 1.29 |
| Мачове Вкарал | 64% | 79% |
| Мачове Получил | 43% | 79% |
| Гол/Гол | 29% | 64% |
| Над 1.5 | 57% | 86% |
| Над 2.5 | 36% | 64% |
| Над 3.5 | 21% | 36% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 4 |
| Равни | 3 | 0 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани Голове | 13 | 12 |
| Получени Голове | 8 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.86 | 1.71 |
| Средно Получени | 1.14 | 1.43 |
| Мачове Вкарал | 57% | 86% |
| Мачове Получил | 57% | 86% |
| Гол/Гол | 43% | 71% |
| Над 1.5 | 71% | 86% |
| Над 2.5 | 57% | 71% |
| Над 3.5 | 43% | 29% |
Отговорна Игра