Черна Гора - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 18 септември, 2026
20:00
Будучност Подгорица
Петровац
4 - 1
(0 - 0, 4 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Будучност Подгорица
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.18 |
2.94 |
3.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.58 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.24 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.53 |
1.45 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.58 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.68 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Петровац.
Разстоянието между двата града е 37.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Подгорица,
който има капацитет от
11 050 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Подгорица.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.09.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
0 - 2 |
Будучност Подгорица |
2.69 |
3.00 |
2.45 |
| 10.09.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.92 |
3.08 |
3.73 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Отрант-Олимпик |
2 - 0 |
Будучност Подгорица |
2.46 |
2.98 |
2.69 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 0 |
Бокели Котор |
1.92 |
3.02 |
3.68 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Морнар Бар |
2 - 1 |
Будучност Подгорица |
1.89 |
3.10 |
3.78 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Арсенал Тиват |
0 - 0 |
Будучност Подгорица |
3.15 |
2.81 |
2.27 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
0 - 2 |
Дечич Тузи |
2.15 |
2.87 |
3.36 |
| 03.08.2026 |
Първа Лига |
Сутиеска Никшич |
0 - 1 |
Будучност Подгорица |
1.95 |
3.06 |
3.64 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
ОФК Белград |
0 - 2 |
Будучност Подгорица |
1.59 |
3.65 |
4.74 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Раднички 1923 |
3 - 1 |
Будучност Подгорица |
1.80 |
3.40 |
3.77 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Петровац - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.09.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 2 |
Арсенал Тиват |
1.66 |
3.22 |
5.01 |
| 09.09.2026 |
Първа Лига |
Дечич Тузи |
1 - 1 |
Петровац |
2.29 |
2.78 |
3.18 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 0 |
Сутиеска Никшич |
2.52 |
2.85 |
2.72 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 1 |
Морнар Бар |
2.71 |
2.90 |
2.49 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Младост Д. Гор. |
0 - 0 |
Петровац |
3.37 |
3.00 |
2.04 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 0 |
Йезеро Плав |
1.83 |
3.04 |
4.16 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Отрант-Олимпик |
0 - 0 |
Петровац |
2.67 |
2.84 |
2.58 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
0 - 1 |
Бокели Котор |
1.79 |
3.08 |
4.33 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Жалгирис Вилнюс |
2 - 1 |
Петровац |
1.40 |
4.44 |
6.94 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Петровац |
1 - 3 |
Жалгирис Вилнюс |
3.19 |
3.28 |
2.14 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.05.2026 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 1 |
Будучност Подгорица |
2.01 |
3.00 |
3.52 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
1 - 0 |
Петровац |
1.92 |
3.02 |
3.71 |
| 06.12.2025 |
Първа Лига |
Петровац |
2 - 1 |
Будучност Подгорица |
3.12 |
2.98 |
2.16 |
| 27.09.2025 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
1 - 1 |
Петровац |
2.02 |
3.24 |
3.21 |
| 06.04.2025 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 3 |
Будучност Подгорица |
4.14 |
3.33 |
1.71 |
| 07.12.2024 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
3 - 1 |
Петровац |
1.54 |
3.61 |
5.27 |
| 27.11.2024 |
Първа Лига |
Петровац |
1 - 4 |
Будучност Подгорица |
3.87 |
3.23 |
1.82 |
| 06.08.2024 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
2 - 1 |
Петровац |
- |
- |
- |
| 25.05.2024 |
Първа Лига |
Петровац |
3 - 1 |
Будучност Подгорица |
6.77 |
4.14 |
1.41 |
| 30.03.2024 |
Първа Лига |
Будучност Подгорица |
2 - 0 |
Петровац |
1.61 |
3.59 |
4.77 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дечич Тузи |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
14 |
| 2 |
Отрант-Олимпик Улцин |
8 |
4 |
1 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 3 |
Морнар Бар |
8 |
3 |
3 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 4 |
Бокели Котор |
8 |
3 |
3 |
2 |
5 |
5 |
0 |
12 |
| 5 |
Сутиеска Никшич |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 6 |
Будучност Подгорица |
8 |
3 |
2 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
11 |
| 7 |
Младост Доня Горица |
8 |
3 |
1 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
10 |
| 8 |
Йезеро Плав |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
9 |
| 9 |
Петровац |
8 |
1 |
5 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 10 |
Арсенал Тиват |
8 |
1 |
4 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Будучност Подгорица |
|
| Петровац |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Будучност Подгорица |
Будучност Подгорица |
|
Петровац |
Петровац |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дечич Тузи |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Отрант-Олимпик Улцин |
|
2 - 0 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Морнар Бар |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Бокели Котор |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Сутиеска Никшич |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Будучност Подгорица |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Младост Доня Горица |
|
0 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Йезеро Плав |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
| 9 |
Петровац |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Арсенал Тиват |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Будучност Подгорица |
Петровац |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
5 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
0.75 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.62 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
38% |
50% |
| Гол/Гол |
12% |
38% |
| Над 1.5 |
62% |
50% |
| Над 2.5 |
25% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.33 |
| Средно Получени |
0.67 |
0.33 |
| Мачове Вкарал |
33% |
33% |
| Мачове Получил |
33% |
33% |
| Гол/Гол |
0% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
33% |
| Над 2.5 |
33% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.18 |
2.94 |
3.15 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.58 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.24 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.53 |
1.45 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.51 |
2.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.58 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.68 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Будучност Подгорица