Черна Гора - Първа Лига (2017 - 2018)
14:30
Будучност Подгорица
Титоград Подгорица
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.05 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.32 | 1.72 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.02.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Подгорица. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 2.3 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Подгорица, който има капацитет от 11 050 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Подгорица. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Будучност Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Първа Лига | Зета Голубовци | 1 - 1 | Будучност Подгорица | 2.58 | 2.76 | 2.72 |
| 11.02.2018 | Приятелски срещи | Будучност Подгорица | 0 - 3 | Амкар Перм | - | - | - |
| 05.02.2018 | Приятелски срещи | Будучност Подгорица | 0 - 0 | Ростов | - | - | - |
| 10.12.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 1 | Искра Даниловград | 1.32 | 4.27 | 8.17 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 3 - 1 | Сутиеска Никшич | 2.32 | 2.91 | 2.96 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Ком Подгорица | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 3.98 | 3.17 | 1.82 |
| 25.11.2017 | Първа Лига | Петровац | 0 - 0 | Будучност Подгорица | 4.19 | 3.38 | 1.72 |
| 22.11.2017 | Купа Черна Гора | Сутиеска Никшич | 0 - 1 | Будучност Подгорица | 2.20 | 3.13 | 2.95 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 4 - 1 | Дечич Тузи | 1.27 | 4.52 | 8.87 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 3.66 | 3.00 | 1.95 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Титоград Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 0 | Дечич Тузи | 1.25 | 4.84 | 8.78 |
| 09.12.2017 | Първа Лига | Рудар Плевля | 2 - 0 | Титоград Подг. | 2.71 | 3.10 | 2.33 |
| 06.12.2017 | Първа Лига | Гарбал Радановичи | 0 - 2 | Титоград Подг. | 2.91 | 2.94 | 2.30 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 5 - 0 | Петровац | 1.51 | 3.57 | 5.92 |
| 28.11.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 1 | Зета Голубовци | - | - | - |
| 22.11.2017 | Купа Черна Гора | Титоград Подг. | 3 - 0 | Морнар Бар | 1.24 | 4.93 | 9.05 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Искра Даниловград | 0 - 1 | Титоград Подг. | 3.06 | 3.02 | 2.19 |
| 04.11.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 0 - 2 | Сутиеска Никшич | 2.48 | 3.02 | 2.61 |
| 01.11.2017 | Купа Черна Гора | Морнар Бар | 0 - 2 | Титоград Подг. | 6.04 | 3.54 | 1.50 |
| 28.10.2017 | Първа Лига | Ком Подгорица | 2 - 1 | Титоград Подг. | 3.68 | 3.65 | 1.74 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Първа Лига | Титоград Подг. | 3 - 3 | Будучност Подгорица | 2.22 | 2.77 | 3.25 |
| 16.08.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Титоград Подг. | 2.32 | 3.00 | 2.82 |
| 20.05.2017 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 3 | Титоград Подг. *** | 1.79 | 3.11 | 4.26 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 2.39 | 3.00 | 2.73 |
| 28.08.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 0 | Титоград Подг. | 2.11 | 3.14 | 3.14 |
| 14.05.2016 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 2 | Титоград Подг. | - | - | - |
| 06.12.2015 | Първа Лига | Титоград Подг. | 2 - 0 | Будучност Подгорица | 1.89 | 3.29 | 3.52 |
| 12.09.2015 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 1 - 3 | Титоград Подг. | 2.23 | 3.13 | 2.90 |
| 09.05.2015 | Първа Лига | Титоград Подг. | 1 - 2 | Будучност Подгорица | 2.23 | 2.96 | 3.01 |
| 06.12.2014 | Първа Лига | Будучност Подгорица | 0 - 0 | Титоград Подг. | 2.05 | 3.51 | 2.88 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Будучност Подгорица имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Първа Лига класиране към 28.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сутиеска Никшич | 20 | +24 | 48 |
| 2 | Будучност Подгорица | 20 | +12 | 36 |
| 3 | Зета Голубовци | 20 | +7 | 29 |
| 4 | Титоград Подгорица | 20 | +3 | 27 |
| 5 | Искра Даниловград | 20 | -2 | 26 |
| 6 | Гарбал Радановичи | 20 | -5 | 25 |
| 7 | Рудар Плевля | 20 | +1 | 23 |
| 8 | Ком Подгорица | 20 | -9 | 23 |
| 9 | Петровац | 20 | -13 | 18 |
| 10 | Дечич Тузи | 20 | -18 | 15 |
Хронология в първенството
| Будучност Подгорица | |
| Титоград Подгорица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Будучност Подгорица | Будучност Подгорица | Титоград Подгорица | Титоград Подгорица | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сутиеска Никшич | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Будучност Подгорица | - | - | - | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Зета Голубовци | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Титоград Подгорица | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Искра Даниловград | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Гарбал Радановичи | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Рудар Плевля | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Ком Подгорица | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Петровац | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Дечич Тузи | 4 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Будучност Подгорица | Титоград Подгорица | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 36 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 25 | 11 |
Форма в шампионата
| Будучност Подгорица | Титоград Подгорица | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 4 |
7
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 1 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Будучност Подгорица | Титоград Подгорица | |
|
Вкарани
Получени |
26
14 |
24
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
5 |
7
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.05 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.32 | 1.72 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.02.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
