Шампионска Лига Азия
вторник, 6 март, 2018
13:00
Бурирам Юнайтед
(Тайланд)
Серезо Осака
(Япония)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.39 |
3.50 |
2.04 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
1.28 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.37 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.39 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.04 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.03.2018 12:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бури Рам (Тайланд), а гостите от Осака (Япония).
Разстоянието между двата града е 3 906.3 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бурирам Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.03.2018 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
3 - 0 |
ПТ Прачуап |
1.28 |
4.74 |
8.05 |
| 25.02.2018 |
Тай Лига 1 |
Чайнат Хорнбил |
0 - 2 |
Бурирам Юнайтед |
6.51 |
4.86 |
1.32 |
| 21.02.2018 |
ШЛ Азия |
Бурирам Юнайтед |
0 - 2 |
Чеджу СК |
3.03 |
3.13 |
2.22 |
| 18.02.2018 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
1 - 0 |
БГ Патум Юнайтед |
1.29 |
5.02 |
7.14 |
| 14.02.2018 |
ШЛ Азия |
Гуанджоу ФК |
1 - 1 |
Бурирам Юнайтед |
1.18 |
6.19 |
11.12 |
| 09.02.2018 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
2 - 1 |
Ратчабури |
1.25 |
5.18 |
8.51 |
| 18.11.2017 |
Тай Лига 1 |
Чонбури |
1 - 2 |
Бурирам Юнайтед |
4.51 |
4.47 |
1.50 |
| 12.11.2017 |
Тай Лига 1 |
Банкок Юнайтед |
1 - 3 |
Бурирам Юнайтед |
1.92 |
3.90 |
3.03 |
| 08.11.2017 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
4 - 0 |
Полис Теро |
1.12 |
7.03 |
12.66 |
| 22.10.2017 |
Тай Лига 1 |
Суфанабури |
0 - 1 |
Бурирам Юнайтед |
7.03 |
5.91 |
1.25 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Серезо Осака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.03.2018 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
3 - 3 |
Консадол Сапоро |
1.63 |
3.63 |
4.89 |
| 25.02.2018 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
1 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
1.72 |
3.43 |
4.60 |
| 21.02.2018 |
ШЛ Азия |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Гуанджоу ФК |
2.12 |
3.25 |
3.13 |
| 14.02.2018 |
ШЛ Азия |
Чеджу СК |
0 - 1 |
Серезо Осака |
2.36 |
3.28 |
2.70 |
| 10.02.2018 |
Суперкупа |
Кавазаки Фронтале |
2 - 3 |
Серезо Осака |
2.11 |
3.43 |
3.03 |
| 01.01.2018 |
Купа на Имп. |
Серезо Осака |
1 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.08 |
3.22 |
3.31 |
| 23.12.2017 |
Купа на Имп. |
Висел Кобе |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.95 |
3.49 |
1.78 |
| 02.12.2017 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 0 |
Серезо Осака |
4.04 |
3.76 |
1.74 |
| 26.11.2017 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
3 - 1 |
Висел Кобе |
1.56 |
4.04 |
4.90 |
| 18.11.2017 |
Джей1 Лига |
Йокохама Ф-Маринос |
1 - 4 |
Серезо Осака |
2.69 |
3.26 |
2.42 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.04.2014 |
ШЛ Азия |
Бурирам Юнайтед |
2 - 2 |
Серезо Осака |
3.53 |
3.30 |
1.88 |
| 18.03.2014 |
ШЛ Азия |
Серезо Осака |
4 - 0 |
Бурирам Юнайтед |
1.38 |
4.26 |
7.06 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Бурирам Юнайтед имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бурирам Юнайтед класиране в Тайланд - Тай Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бурирам Юнайтед |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
12 |
| 2 |
Сукотай |
4 |
4 |
0 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
12 |
| 3 |
Порт Банкок |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 4 |
Након Ратчасима |
4 |
3 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
9 |
| 5 |
Банкок Юнайтед |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 6 |
Муангтонг Юнайтед |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 7 |
Убон УМТ Юнайтед |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 8 |
Самут Пракан Сити |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
6 |
| 9 |
ПТ Прачуап |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 10 |
Суфанабури |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
3 |
0 |
5 |
| 11 |
Нейви |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
2 |
0 |
5 |
| 12 |
Чианграй Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
5 |
| 13 |
БГ Патум Юнайтед |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 14 |
Чонбури |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 15 |
Ратчабури |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 16 |
Полис Теро |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
1 |
| 17 |
Чайнат Хорнбил |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
10 |
-7 |
1 |
| 18 |
Утай Тани |
4 |
0 |
0 |
4 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Серезо Осака класиране в Япония - Джей1 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нагоя Грампус |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 3 |
Вегалта Сендай |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 4 |
Кавазаки Фронтале |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
4 |
| 5 |
Шимизу Ес-Пулс |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 6 |
Шонан Белмар |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Кашима Антлърс |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 8 |
Кашива Рейсол |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 9 |
Серезо Осака |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 10 |
Саган Тошу |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
2 |
| 11 |
В-Варен Нагазаки |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 11 |
Консадол Сапоро |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 13 |
Урава Ред Даймъндс |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Токио |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 15 |
Висел Кобе |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
1 |
| 16 |
Йокохама Ф-Маринос |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 17 |
Гамба Осака |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 18 |
Джубило Ивата |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.39 |
3.50 |
2.04 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
1.28 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.37 |
1.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.39 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.04 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.03.2018 12:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите