Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 19 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
4.20 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.20 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бурса, а гостите от Пендик.
Разстоянието между двата града е 76.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бурса,
който има капацитет от
43 761 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Бурса.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бурсаспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.10.2026 |
Първа Лига |
Мугласпор |
0 - 3 |
Бурсаспор |
4.83 |
3.70 |
1.60 |
| 11.10.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
1 - 2 |
Мардин 1969 Спор |
1.65 |
3.62 |
4.54 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Батман Петрол. |
1 - 2 |
Бурсаспор |
3.03 |
3.25 |
2.15 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
2 - 2 |
Есенлер Ерок. |
1.75 |
3.61 |
3.92 |
| 07.09.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
1 - 2 |
Бурсаспор |
4.13 |
3.72 |
1.68 |
| 03.09.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
4 - 0 |
Истанбулспор |
1.38 |
4.41 |
6.54 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Кайзериспор |
1 - 2 |
Бурсаспор |
2.36 |
3.15 |
2.75 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Фатих Карагюмрук |
2 - 1 |
Бурсаспор |
3.16 |
3.27 |
2.07 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
1 - 0 |
Ъгдър |
1.69 |
3.55 |
4.38 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
0 - 2 |
Бурсаспор |
3.85 |
3.60 |
1.77 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Пендикспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 2 |
Ванспор |
1.64 |
3.68 |
4.56 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.33 |
3.27 |
2.71 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Пендикспор |
3 - 3 |
Галатасарай |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Бодрум |
1.92 |
3.26 |
3.63 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 1 |
Пендикспор |
6.99 |
4.53 |
1.35 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 0 |
Юмраниеспор |
1.72 |
3.46 |
4.27 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 0 |
Пендикспор |
2.20 |
3.24 |
2.96 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
2.04 |
3.22 |
3.30 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
2 - 3 |
Пендикспор |
2.20 |
3.30 |
2.90 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.19 |
3.27 |
2.91 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
ТФФ Първа Лига класиране към 19.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кайзериспор |
11 |
8 |
2 |
1 |
24 |
7 |
+17 |
26 |
| 2 |
Ъгдър |
11 |
7 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
23 |
| 3 |
Бурсаспор |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
22 |
| 4 |
Батман Петролспор |
11 |
6 |
2 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
20 |
| 5 |
Мардин 1969 Спор |
10 |
5 |
3 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 6 |
Анталияспор |
11 |
6 |
0 |
5 |
17 |
17 |
0 |
18 |
| 7 |
Кечиоренгуджу |
10 |
4 |
5 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
17 |
| 8 |
Саръйер |
11 |
4 |
4 |
3 |
14 |
15 |
-1 |
16 |
| 9 |
Бандърмаспор |
11 |
3 |
5 |
3 |
16 |
8 |
+8 |
14 |
| 10 |
Бодрум |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
14 |
| 11 |
Сивасспор |
11 |
2 |
7 |
2 |
15 |
14 |
+1 |
13 |
| 12 |
Фатих Карагюмрук |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 13 |
Мугласпор |
10 |
2 |
6 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
12 |
| 14 |
Маниса ФК |
10 |
2 |
4 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
10 |
| 15 |
Юмраниеспор |
10 |
2 |
4 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
10 |
| 16 |
Пендикспор |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 17 |
Есенлер Ерокспор |
10 |
1 |
6 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 18 |
Ванспор |
11 |
2 |
3 |
6 |
10 |
22 |
-12 |
9 |
| 19 |
Истанбулспор |
11 |
1 |
2 |
8 |
9 |
26 |
-17 |
5 |
| 20 |
Болуспор |
10 |
0 |
1 |
9 |
3 |
22 |
-19 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Бурсаспор |
|
| Пендикспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Бурсаспор |
Бурсаспор |
|
Пендикспор |
Пендикспор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кайзериспор |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Ъгдър |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 3 |
Бурсаспор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Батман Петролспор |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
Мардин 1969 Спор |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 6 |
Анталияспор |
|
|
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Кечиоренгуджу |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 8 |
Саръйер |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Бандърмаспор |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Бодрум |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 11 |
Сивасспор |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 12 |
Фатих Карагюмрук |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Мугласпор |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Маниса ФК |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Пендикспор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 17 |
Есенлер Ерокспор |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 18 |
Ванспор |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 19 |
Истанбулспор |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 20 |
Болуспор |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Бурсаспор |
Пендикспор |
| Победи |
7 |
2 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
20 |
12 |
| Получени Голове |
9 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.20 |
| Средно Получени |
0.90 |
1.90 |
| Мачове Вкарал |
100% |
90% |
| Мачове Получил |
60% |
90% |
| Гол/Гол |
60% |
80% |
| Над 1.5 |
90% |
90% |
| Над 2.5 |
80% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
4 |
13 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.60 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
80% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
60% |
| Над 3.5 |
50% |
60% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
4.20 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.20 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.13 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака