Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Бурж-Перона
Клермонт Фут
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.38 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Перона, а гостите от Клермон-Феран. Разстоянието между двата града е 170.2 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Мунисипал Перона, който има капацитет от 4 800 места, от които седящи 1 800. Снимки от Google карта стадион Стад Мунисипал Перона. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Лига 2 | Сошо | 1 - 1 | Бурж-Перона | 1.83 | 3.08 | 4.64 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 4 - 1 | Ред Стар Париж | 2.29 | 2.95 | 3.20 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 3 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.18 | 4.35 |
| 12.11.2016 | Купа на Франция | Фрежус Сент Рафаел | 3 - 1 | Бурж-Перона | 3.24 | 3.23 | 2.05 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Орлеан | 2.38 | 2.93 | 3.07 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Газелек Аячо | 2.97 | 2.87 | 2.49 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Бурж-Перона | 1.88 | 3.16 | 4.13 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 4 | Амиен | 2.34 | 2.89 | 3.18 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Ним | 0 - 0 | Бурж-Перона | 1.87 | 3.27 | 4.05 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Лавал | 2.09 | 2.99 | 3.59 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | Тур | 1.96 | 3.11 | 3.93 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Клермонт Фут | 1.93 | 3.11 | 4.00 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 1 | Газелек Аячо | 2.67 | 2.87 | 2.75 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Ним | 1 - 1 | Клермонт Фут | 1.90 | 3.26 | 3.93 |
| 29.10.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Амиен | 2.43 | 2.92 | 2.98 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Клермонт Фут | 1 - 2 | Олимпик Марсилия | 5.20 | 3.82 | 1.61 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Клермонт Фут | 2.47 | 2.90 | 2.97 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 3 | Льо Авър | 2.55 | 2.94 | 2.81 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Клермонт Фут | 2.43 | 2.83 | 3.11 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | Страсбург | 2.48 | 2.84 | 3.03 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 2 | Клермонт Фут | 2.70 | 3.08 | 2.56 |
| 02.10.2015 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 2 | Бурж-Перона | 2.15 | 3.04 | 3.55 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Бурж-Перона имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига 2 класиране към 09.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 17 | +6 | 31 |
| 2 | Брест | 17 | +4 | 31 |
| 3 | Ланс | 17 | +8 | 29 |
| 4 | Реймс | 17 | +4 | 29 |
| 5 | Амиен | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Льо Авър | 17 | +4 | 26 |
| 7 | Сошо | 17 | +3 | 26 |
| 8 | Страсбург | 17 | +1 | 26 |
| 9 | Шамоа Ниор | 17 | 0 | 24 |
| 10 | Ним | 17 | +3 | 22 |
| 11 | Валансиен | 17 | +2 | 22 |
| 12 | Аячо | 17 | -1 | 21 |
| 13 | Клермонт Фут | 17 | -1 | 21 |
| 14 | Газелек Аячо | 17 | -1 | 21 |
| 15 | Бурж-Перона | 17 | -1 | 20 |
| 16 | Ред Стар Париж | 17 | -7 | 18 |
| 17 | Лавал | 17 | -6 | 14 |
| 18 | Оксер | 17 | -9 | 14 |
| 19 | Тур | 17 | -10 | 14 |
| 20 | Орлеан | 17 | -8 | 10 |
Хронология в първенството
| Бурж-Перона | |
| Клермонт Фут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бурж-Перона | Бурж-Перона | Клермонт Фут | Клермонт Фут | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Троа | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Брест | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Ланс | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Реймс | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Амиен | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Льо Авър | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 7 | Сошо | 1 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 8 | Страсбург | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Шамоа Ниор | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 10 | Ним | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Валансиен | 3 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Аячо | 3 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Клермонт Фут | - | - | - | ||||
| 14 | Газелек Аячо | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
| 15 | Бурж-Перона | - | - | - | ||||
| 16 | Ред Стар Париж | 4 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Лавал | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Оксер | 2 - 4 | 2 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Тур | 0 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 20 | Орлеан | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Бурж-Перона | Клермонт Фут | |
| Позиция | 15 | 13 |
| Точки | 20 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 12 |
| Точки | 13 | 8 |
Форма в шампионата
| Бурж-Перона | Клермонт Фут | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
8 5 |
5
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 2 |
2
2 4 |
Голове в шампионата
| Бурж-Перона | Клермонт Фут | |
|
Вкарани
Получени |
21
22 |
16
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
12 |
7
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.38 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
