Франция - Лига 3 (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
15:45
Бурж-Перона
Льо Пюи Фут 43 Оверн
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Льо Пюи Фут 43 Оверн
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.42 |
3.33 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.74 |
1.26 |
1.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.58 |
1.43 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.44 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.84 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Перона, а гостите от Льо Пюи ан Веле.
Разстоянието между двата града е 163.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад Мунисипал Перона,
който има капацитет от
4 800 места, от които седящи 1 800.
Снимки от Google карта
стадион Стад Мунисипал Перона.
Мачът ще се играе в 14:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Лига 3 |
Ла Рош сюр Йон |
2 - 0 |
Бурж-Перона |
1.65 |
3.49 |
4.48 |
| 17.10.2026 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
0 - 1 |
Фльори 91 |
3.36 |
3.25 |
1.97 |
| 03.10.2026 |
Лига 3 |
Руан |
2 - 0 |
Бурж-Перона |
1.43 |
3.99 |
6.32 |
| 26.09.2026 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
1 - 1 |
Конкарно |
3.44 |
3.16 |
1.99 |
| 19.09.2026 |
Лига 3 |
Париж 13 Атл. |
1 - 1 |
Бурж-Перона |
2.10 |
3.05 |
3.27 |
| 12.09.2026 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
0 - 1 |
Бастия |
3.17 |
3.23 |
2.06 |
| 05.09.2026 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
0 - 2 |
Каен |
3.34 |
3.33 |
1.96 |
| 29.08.2026 |
Лига 3 |
Обан Еър Бел |
2 - 0 |
Бурж-Перона |
2.26 |
3.05 |
2.93 |
| 20.08.2026 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
0 - 2 |
Тионв. Лузитанос |
2.81 |
3.16 |
2.26 |
| 14.08.2026 |
Лига 3 |
Валансиен |
2 - 0 |
Бурж-Перона |
1.88 |
3.25 |
3.69 |
Общо 2 равенства и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Льо Пюи Фут 43 Оверн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
2 - 2 |
Каен |
2.09 |
3.38 |
2.94 |
| 17.10.2026 |
Лига 3 |
Обан Еър Бел |
0 - 1 |
Льо Пюи Фут |
3.19 |
3.23 |
2.04 |
| 03.10.2026 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
1 - 0 |
Тионв. Лузитанос |
1.97 |
3.35 |
3.27 |
| 26.09.2026 |
Лига 3 |
Валансиен |
2 - 1 |
Льо Пюи Фут |
2.20 |
3.22 |
2.88 |
| 19.09.2026 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
4 - 1 |
Вилфранш-Б. |
1.82 |
3.37 |
3.76 |
| 12.09.2026 |
Лига 3 |
Кювили-Руан |
2 - 1 |
Льо Пюи Фут |
2.55 |
3.09 |
2.51 |
| 05.09.2026 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
1 - 1 |
Орлеан |
2.21 |
3.17 |
2.90 |
| 29.08.2026 |
Лига 3 |
Кан |
2 - 0 |
Льо Пюи Фут |
2.13 |
3.11 |
3.09 |
| 20.08.2026 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
1 - 0 |
Амиен |
2.22 |
3.10 |
2.94 |
| 14.08.2026 |
Лига 3 |
Версай 78 |
1 - 0 |
Льо Пюи Фут |
2.09 |
3.22 |
3.06 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.02.2026 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
1 - 0 |
Льо Пюи Фут |
3.99 |
3.15 |
1.84 |
| 29.08.2025 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
1 - 1 |
Бурж-Перона |
2.10 |
2.98 |
3.31 |
| 23.07.2025 |
Приятелски срещи |
Льо Пюи Фут |
1 - 3 |
Бурж-Перона |
- |
- |
- |
| 14.04.2023 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
2 - 0 |
Льо Пюи Фут |
2.08 |
3.09 |
3.23 |
| 25.11.2022 |
Лига 3 |
Льо Пюи Фут |
0 - 2 |
Бурж-Перона |
3.45 |
3.13 |
2.00 |
| 15.07.2022 |
Приятелски срещи |
Бурж-Перона |
1 - 1 |
Льо Пюи Фут |
- |
- |
- |
| 22.11.2019 |
Лига 3 |
Бурж-Перона |
4 - 0 |
Льо Пюи Фут |
1.78 |
3.38 |
4.36 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Бурж-Перона имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Лига 3 класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ла Рош сюр Йон |
11 |
7 |
3 |
1 |
18 |
10 |
+8 |
24 |
| 2 |
Руан |
11 |
7 |
2 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
23 |
| 3 |
Версай 78 |
11 |
7 |
1 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
22 |
| 4 |
Каен |
11 |
6 |
1 |
4 |
21 |
15 |
+6 |
19 |
| 5 |
Кан |
11 |
4 |
6 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
18 |
| 6 |
Амиен |
11 |
4 |
5 |
2 |
14 |
5 |
+9 |
17 |
| 7 |
Конкарно |
11 |
4 |
5 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
17 |
| 7 |
Льо Пюи Фут 43 Оверн |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
11 |
+3 |
17 |
| 9 |
Фльори 91 |
11 |
4 |
4 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
16 |
| 10 |
Париж 13 Атлетико |
11 |
4 |
4 |
3 |
11 |
11 |
0 |
16 |
| 11 |
Бастия |
11 |
4 |
3 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
15 |
| 12 |
Тионвил Лузитанос |
11 |
3 |
4 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
13 |
| 13 |
Кювили-Руан |
11 |
3 |
4 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
13 |
| 14 |
Орлеан |
12 |
2 |
5 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 15 |
Валансиен |
12 |
2 |
4 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
10 |
| 16 |
Вилфранш-Божоле |
11 |
2 |
2 |
7 |
10 |
24 |
-14 |
8 |
| 17 |
Обан Еър Бел |
11 |
2 |
1 |
8 |
6 |
17 |
-11 |
7 |
| 18 |
Бурж-Перона |
11 |
1 |
2 |
8 |
5 |
18 |
-13 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Бурж-Перона |
|
| Льо Пюи Фут 43 Оверн |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Бурж-Перона |
Бурж-Перона |
|
Льо Пюи Фут 43 Оверн |
Льо Пюи Фут 43 Оверн |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ла Рош сюр Йон |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Руан |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Версай 78 |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Каен |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
Кан |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Амиен |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Конкарно |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Льо Пюи Фут 43 Оверн |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Фльори 91 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Париж 13 Атлетико |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Бастия |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Тионвил Лузитанос |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Кювили-Руан |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Орлеан |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 15 |
Валансиен |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 16 |
Вилфранш-Божоле |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
4 - 1 |
|
|
| 17 |
Обан Еър Бел |
|
2 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 18 |
Бурж-Перона |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Бурж-Перона |
Льо Пюи Фут 43 Оверн |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
8 |
4 |
| Вкарани Голове |
5 |
14 |
| Получени Голове |
18 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.45 |
1.27 |
| Средно Получени |
1.64 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
27% |
82% |
| Мачове Получил |
100% |
64% |
| Гол/Гол |
27% |
45% |
| Над 1.5 |
82% |
64% |
| Над 2.5 |
9% |
36% |
| Над 3.5 |
9% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
9 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
0.83 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
67% |
| Над 2.5 |
17% |
33% |
| Над 3.5 |
17% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.42 |
3.33 |
1.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.74 |
1.26 |
1.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.58 |
1.43 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.44 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.84 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Льо Пюи Фут 43 Оверн
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака