Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Бурж-Перона
Валансиен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 2.90 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Перона, а гостите от Валансиен. Разстоянието между двата града е 478.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Мунисипал Перона, който има капацитет от 4 800 места, от които седящи 1 800. Снимки от Google карта стадион Стад Мунисипал Перона. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бурж-Перона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 0 | Бурж-Перона | 1.99 | 3.18 | 3.72 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 3 | Бурж-Перона | 1.72 | 3.26 | 5.07 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 2 - 4 | Троа | 2.77 | 2.93 | 2.59 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Амиен | 2 - 1 | Бурж-Перона | 1.81 | 3.16 | 4.50 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 1 | Ним | 2.69 | 2.95 | 2.65 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Лавал | 2 - 4 | Бурж-Перона | 2.03 | 2.93 | 3.94 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 3 - 2 | Тур | 2.26 | 2.91 | 3.31 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Льо Авър | 3 - 0 | Бурж-Перона | 1.70 | 3.30 | 5.11 |
| 07.02.2017 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Ланс | 3.04 | 2.90 | 2.41 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 2 | Бурж-Перона | 1.99 | 3.03 | 3.94 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Валансиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 0 | Троа | 2.57 | 3.01 | 2.74 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Ним | 1 - 0 | Валансиен | 1.73 | 3.38 | 4.74 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 4 | Тур | 2.56 | 2.88 | 2.85 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Валансиен | 2.05 | 2.99 | 3.75 |
| 06.03.2017 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 1 | Страсбург | 3.04 | 2.93 | 2.39 |
| 25.02.2017 | Лига 2 | Ланс | 2 - 0 | Валансиен | 1.72 | 3.31 | 4.92 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Амиен | 2.73 | 2.92 | 2.64 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Аячо | 3 - 2 | Валансиен | 2.05 | 2.92 | 3.91 |
| 06.02.2017 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 0 | Льо Авър | 2.64 | 2.85 | 2.78 |
| 03.02.2017 | Лига 2 | Лавал | 0 - 0 | Валансиен | 2.38 | 2.88 | 3.11 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 3 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.18 | 4.35 |
| 22.01.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Валансиен | 1.84 | 3.27 | 4.28 |
| 21.08.2015 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 1 | Бурж-Перона | 2.29 | 3.01 | 3.16 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бурж-Перона имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 14.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 32 | +9 | 56 |
| 2 | Ланс | 32 | +13 | 55 |
| 3 | Страсбург | 32 | +10 | 53 |
| 4 | Ним | 32 | +13 | 51 |
| 5 | Реймс | 32 | +8 | 51 |
| 6 | Троа | 32 | +10 | 50 |
| 7 | Амиен | 32 | +9 | 48 |
| 8 | Шамоа Ниор | 32 | -2 | 47 |
| 9 | Льо Авър | 32 | +4 | 44 |
| 10 | Газелек Аячо | 32 | +3 | 44 |
| 11 | Сошо | 32 | -1 | 42 |
| 12 | Бурж-Перона | 32 | -2 | 41 |
| 13 | Клермонт Фут | 32 | +1 | 40 |
| 14 | Аячо | 32 | -10 | 39 |
| 15 | Валансиен | 32 | -4 | 37 |
| 16 | Тур | 32 | -7 | 33 |
| 17 | Оксер | 32 | -14 | 32 |
| 18 | Орлеан | 32 | -10 | 31 |
| 19 | Ред Стар Париж | 32 | -17 | 31 |
| 20 | Лавал | 32 | -13 | 27 |
Хронология в първенството
| Бурж-Перона | |
| Валансиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бурж-Перона | Бурж-Перона | Валансиен | Валансиен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 2 | Ланс | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Страсбург | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 4 | Ним | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Реймс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Троа | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Амиен | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Шамоа Ниор | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Льо Авър | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Газелек Аячо | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Сошо | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 12 | Бурж-Перона | - | - | - | 3 - 3 | |||
| 13 | Клермонт Фут | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 14 | Аячо | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 15 | Валансиен | 3 - 3 | - | - | - | |||
| 16 | Тур | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 17 | Оксер | 2 - 4 | 0 - 2 | 2 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 18 | Орлеан | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 19 | Ред Стар Париж | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 20 | Лавал | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Бурж-Перона | Валансиен | |
| Позиция | 12 | 15 |
| Точки | 41 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 17 |
| Точки | 24 | 13 |
Форма в шампионата
| Бурж-Перона | Валансиен | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
11 11 |
8
13 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 4 |
2
7 7 |
Голове в шампионата
| Бурж-Перона | Валансиен | |
|
Вкарани
Получени |
43
45 |
38
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
22 |
17
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 2.90 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
