Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 14 август, 2026
21:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
3.11 |
3.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.26 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.49 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
3.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Зеница, а гостите от Широки Брег.
Разстоянието между двата града е 94.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Билино Поле,
който има капацитет от
13 632 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Билино Поле.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Челик Зеница - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
2 - 1 |
Челик Зеница |
1.25 |
4.49 |
9.79 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Челик Зеница |
3 - 1 |
БСК Баня Лука |
- |
- |
- |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Челик Зеница |
4 - 0 |
Звезда 09 Б. |
1.61 |
3.82 |
4.39 |
| 11.02.2026 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 1 |
ФК Сараево |
- |
- |
- |
| 29.10.2025 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
1 - 0 |
Посуше |
2.56 |
3.21 |
2.37 |
| 09.02.2025 |
Купа БиХ |
Борац Баня Лука |
3 - 0 |
Челик Зеница |
1.04 |
9.80 |
27.50 |
| 02.03.2024 |
Приятелски срещи |
Челик Зеница |
4 - 0 |
Будучност Бановици |
- |
- |
- |
| 02.11.2023 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 6 |
Жрински Мостар |
10.01 |
4.84 |
1.25 |
| 19.02.2023 |
Купа БиХ |
Челик Зеница |
0 - 0 |
Радник Биелина |
2.46 |
3.16 |
2.47 |
| 11.02.2023 |
Приятелски срещи |
Грацер АК |
2 - 2 |
Челик Зеница |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 7 домакинства.
Широки Брег - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 0 |
Слога Добой |
2.15 |
2.93 |
3.10 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Широки Брег |
0 - 2 |
Жрински Мостар |
5.42 |
3.62 |
1.52 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
4 - 0 |
Радник Биелина |
2.17 |
2.90 |
3.02 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Железничар Сараево |
2 - 2 |
Широки Брег |
1.56 |
3.41 |
5.10 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
ФК Сараево |
2 - 2 |
Широки Брег |
1.30 |
4.29 |
7.67 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 1 |
Борац Баня Лука |
4.33 |
3.34 |
1.66 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Слога Добой |
2 - 0 |
Широки Брег |
1.55 |
3.44 |
5.11 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
2 - 1 |
Жрински Мостар |
4.27 |
3.21 |
1.69 |
| 21.04.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
3 - 0 |
Широки Брег |
1.59 |
3.22 |
5.00 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 1 |
Рудар Приедор |
1.80 |
3.06 |
3.92 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.10.2019 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
2 - 0 |
Широки Брег |
2.34 |
3.18 |
2.68 |
| 22.07.2019 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 1 |
Челик Зеница |
1.33 |
4.24 |
8.06 |
| 25.05.2019 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 1 |
Широки Брег |
- |
- |
- |
| 21.10.2018 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 1 |
Широки Брег |
2.52 |
3.24 |
2.44 |
| 05.08.2018 |
Висша Лига |
Широки Брег |
6 - 0 |
Челик Зеница |
1.35 |
4.47 |
6.63 |
| 04.11.2017 |
Висша Лига |
Челик Зеница |
1 - 4 |
Широки Брег |
4.50 |
3.55 |
1.64 |
| 04.08.2017 |
Висша Лига |
Широки Брег |
4 - 0 |
Челик Зеница |
1.25 |
4.69 |
10.11 |
| 27.05.2017 |
Група за Изпадане |
Широки Брег |
1 - 1 |
Челик Зеница |
2.60 |
3.23 |
2.40 |
| 22.04.2017 |
Група за Изпадане |
Челик Зеница |
1 - 0 |
Широки Брег |
1.51 |
3.34 |
6.54 |
| 20.11.2016 |
Висша Лига |
Широки Брег |
1 - 0 |
Челик Зеница |
1.23 |
5.40 |
8.72 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Челик Зеница имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 14.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Борац Баня Лука |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
Железничар Сараево |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Жрински Мостар |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Радник Биелина |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
Слога Добой |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
ФК Сараево |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
Широки Брег |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
БСК Баня Лука |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 8 |
Челик Зеница |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Вележ Мостар |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Челик Зеница |
|
| Широки Брег |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Челик Зеница |
Широки Брег |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
2 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
3.11 |
3.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.26 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.49 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
3.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.86 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите