Индия - Супер Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.15 |
2.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.25 |
1.32 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.66 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.15 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.74 |
1.91 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ченай, а гостите от Бенгалуру.
Разстоянието между двата града е 285.2 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ченайин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Супер Лига |
НортИйст Юнайтед |
4 - 1 |
Ченайин |
1.89 |
3.37 |
3.47 |
| 06.05.2026 |
Супер Лига |
Пенджаб |
1 - 0 |
Ченайин |
1.45 |
3.95 |
5.84 |
| 25.04.2026 |
Супер Лига |
Джамшедпур |
4 - 1 |
Ченайин |
1.65 |
3.44 |
4.64 |
| 21.04.2026 |
Супер Лига |
Ченайин |
0 - 0 |
Мохамедан Калкута |
1.35 |
4.60 |
6.61 |
| 17.04.2026 |
Супер Лига |
Ченайин |
1 - 0 |
Спортинг Делхи |
1.97 |
3.26 |
3.39 |
| 11.04.2026 |
Супер Лига |
Ченайин |
1 - 3 |
Ийст Бенгал Калкута |
3.83 |
3.50 |
1.77 |
| 07.04.2026 |
Супер Лига |
Ченайин |
1 - 2 |
Интер Каши |
1.83 |
3.25 |
3.87 |
| 22.03.2026 |
Супер Лига |
Ченайин |
1 - 1 |
Гоа |
2.77 |
3.10 |
2.33 |
| 07.03.2026 |
Супер Лига |
Керала Бластърс |
0 - 1 |
Ченайин |
2.22 |
3.19 |
2.86 |
| 01.03.2026 |
Супер Лига |
Одиша |
1 - 1 |
Ченайин |
3.56 |
3.32 |
1.88 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Бенгалуру - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Супер Лига |
Джамшедпур |
0 - 1 |
Бенгалуру |
2.15 |
3.16 |
3.04 |
| 04.05.2026 |
Супер Лига |
Одиша |
1 - 1 |
Бенгалуру |
3.98 |
3.52 |
1.74 |
| 25.04.2026 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
0 - 0 |
Мумбай Сити |
2.18 |
3.07 |
3.04 |
| 16.04.2026 |
Супер Лига |
Ийст Бенгал Калкута |
3 - 3 |
Бенгалуру |
1.60 |
3.65 |
4.71 |
| 11.04.2026 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
1 - 2 |
Керала Бластърс |
1.83 |
3.22 |
3.86 |
| 04.04.2026 |
Супер Лига |
Гоа |
0 - 2 |
Бенгалуру |
2.00 |
3.07 |
3.48 |
| 22.03.2026 |
Супер Лига |
Интер Каши |
1 - 3 |
Бенгалуру |
2.91 |
3.00 |
2.29 |
| 14.03.2026 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
0 - 0 |
Мохун Баган |
6.30 |
3.95 |
1.43 |
| 07.03.2026 |
Супер Лига |
Мохамедан Калкута |
1 - 2 |
Бенгалуру |
7.74 |
4.39 |
1.33 |
| 27.02.2026 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
0 - 2 |
Пенджаб |
2.24 |
3.15 |
2.91 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2025 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
1 - 0 |
Ченайин |
1.75 |
3.66 |
3.74 |
| 28.12.2024 |
Супер Лига |
Ченайин |
2 - 4 |
Бенгалуру |
2.38 |
3.44 |
2.53 |
| 07.02.2024 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
1 - 0 |
Ченайин |
1.85 |
3.51 |
3.82 |
| 13.12.2023 |
Супер Лига |
Ченайин |
2 - 0 |
Бенгалуру |
2.43 |
3.26 |
2.67 |
| 28.01.2023 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
3 - 1 |
Ченайин |
2.27 |
3.27 |
2.82 |
| 14.10.2022 |
Супер Лига |
Ченайин |
1 - 1 |
Бенгалуру |
3.19 |
3.33 |
2.06 |
| 26.01.2022 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
3 - 0 |
Ченайин |
1.77 |
3.61 |
3.98 |
| 30.12.2021 |
Супер Лига |
Ченайин |
2 - 4 |
Бенгалуру |
2.64 |
3.15 |
2.56 |
| 05.02.2021 |
Супер Лига |
Бенгалуру |
0 - 0 |
Ченайин |
2.39 |
3.06 |
2.90 |
| 04.12.2020 |
Супер Лига |
Ченайин |
0 - 1 |
Бенгалуру |
2.49 |
3.03 |
2.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ченайин имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ийст Бенгал Калкута |
11 |
6 |
4 |
1 |
27 |
9 |
+18 |
22 |
| 2 |
Мохун Баган |
11 |
6 |
4 |
1 |
20 |
7 |
+13 |
22 |
| 3 |
Джамшедпур |
12 |
6 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
21 |
| 4 |
Бенгалуру |
12 |
5 |
5 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
20 |
| 5 |
Гоа |
12 |
5 |
5 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 6 |
Пенджаб |
11 |
5 |
4 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 7 |
Мумбай Сити |
11 |
5 |
4 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
19 |
| 8 |
Керала Бластърс |
12 |
4 |
2 |
6 |
13 |
16 |
-3 |
14 |
| 9 |
НортИйст Юнайтед |
12 |
3 |
4 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
13 |
| 10 |
Интер Каши |
11 |
3 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
12 |
| 11 |
Спортинг Делхи |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
10 |
| 12 |
Одиша |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 13 |
Ченайин |
12 |
2 |
3 |
7 |
8 |
19 |
-11 |
9 |
| 14 |
Мохамедан Калкута |
11 |
0 |
3 |
8 |
7 |
26 |
-19 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ченайин |
|
| Бенгалуру |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ченайин |
Ченайин |
|
Бенгалуру |
Бенгалуру |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ийст Бенгал Калкута |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 2 |
Мохун Баган |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Джамшедпур |
|
4 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Бенгалуру |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Гоа |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Пенджаб |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Мумбай Сити |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Керала Бластърс |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 9 |
НортИйст Юнайтед |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Интер Каши |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Спортинг Делхи |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Одиша |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Ченайин |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Мохамедан Калкута |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ченайин |
Бенгалуру |
| Победи |
2 |
5 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
7 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
16 |
| Получени Голове |
19 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.58 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
67% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
58% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
58% |
75% |
| Над 2.5 |
33% |
33% |
| Над 3.5 |
25% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
12 |
| Получени Голове |
6 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
60% |
67% |
| Гол/Гол |
60% |
67% |
| Над 1.5 |
60% |
83% |
| Над 2.5 |
40% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.15 |
2.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.25 |
1.32 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.66 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.15 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.74 |
1.91 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака