Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
вторник, 20 октомври, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
4.00 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Честърфийлд, а гостите от Колчестър.
Разстоянието между двата града е 217.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Проакт Стейдиъм,
който има капацитет от
10 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Проакт Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Честърфийлд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Порт Вейл |
1 - 0 |
Честърфийлд |
2.72 |
3.40 |
2.42 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Кроули Таун |
2 - 2 |
Честърфийлд |
4.75 |
4.18 |
1.60 |
| 03.10.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
4 - 2 |
Транмиър Роувърс |
1.67 |
4.00 |
4.50 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Челтнъм Таун |
2 - 1 |
Честърфийлд |
3.05 |
3.63 |
2.12 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Честърфийлд |
1 - 1 |
Порт Вейл |
2.03 |
3.56 |
3.05 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
2 - 0 |
Йорк Сити |
2.40 |
3.52 |
2.68 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Олдъм |
1 - 2 |
Честърфийлд |
2.11 |
3.42 |
3.26 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
3 - 3 |
Барнет |
2.13 |
3.53 |
3.10 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
1 - 1 |
Джилингам |
1.56 |
3.90 |
5.63 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Родъръм Юнайтед |
2 - 1 |
Честърфийлд |
2.92 |
3.36 |
2.30 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Колчестър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
0 - 0 |
Екзитър |
2.12 |
3.36 |
3.29 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
1 - 0 |
Колчестър |
2.63 |
3.42 |
2.49 |
| 03.10.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Колчестър |
1 - 1 |
Лутън Таун |
4.83 |
4.13 |
1.53 |
| 26.09.2026 |
Втора Лига |
Шросбъри Таун |
2 - 2 |
Колчестър |
2.40 |
3.27 |
2.84 |
| 22.09.2026 |
ЕФЛ Трофи |
Питърбъро |
3 - 1 |
Колчестър |
1.75 |
3.81 |
3.75 |
| 19.09.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 1 |
Челтнъм Таун |
1.94 |
3.57 |
3.60 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 1 |
Крю Александра |
2.08 |
3.59 |
3.16 |
| 05.09.2026 |
Втора Лига |
Суиндън |
3 - 1 |
Колчестър |
2.51 |
3.43 |
2.60 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Бристъл Роувърс |
2 - 0 |
Колчестър |
1.82 |
3.67 |
3.96 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 0 |
Рочдейл |
2.05 |
3.39 |
3.41 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.03.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
3 - 0 |
Колчестър |
2.17 |
3.33 |
3.18 |
| 04.10.2025 |
Втора Лига |
Колчестър |
6 - 2 |
Честърфийлд |
3.09 |
3.33 |
2.22 |
| 04.03.2025 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 0 |
Честърфийлд |
2.02 |
3.27 |
3.68 |
| 22.10.2024 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
1 - 1 |
Колчестър |
1.87 |
3.53 |
3.99 |
| 30.12.2017 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
0 - 0 |
Колчестър |
3.01 |
3.32 |
2.26 |
| 12.09.2017 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 1 |
Честърфийлд |
1.95 |
3.53 |
3.55 |
| 05.11.2016 |
ФА Къп |
Колчестър |
1 - 2 |
Честърфийлд |
2.32 |
3.37 |
2.99 |
| 16.02.2016 |
Първа Лига |
Колчестър |
1 - 1 |
Честърфийлд |
2.35 |
3.35 |
2.80 |
| 12.09.2015 |
Първа Лига |
Честърфийлд |
3 - 3 |
Колчестър |
1.66 |
3.71 |
4.70 |
| 14.04.2015 |
Първа Лига |
Честърфийлд |
6 - 0 |
Колчестър |
1.56 |
3.82 |
5.49 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Честърфийлд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 20.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Салфорд Сити |
11 |
7 |
1 |
3 |
17 |
11 |
+6 |
22 |
| 2 |
Барнет |
9 |
6 |
3 |
0 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 3 |
Крю Александра |
11 |
5 |
6 |
0 |
15 |
9 |
+6 |
21 |
| 4 |
Йорк Сити |
10 |
4 |
4 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
16 |
| 5 |
Уолсол |
10 |
3 |
7 |
0 |
13 |
7 |
+6 |
16 |
| 6 |
Джилингам |
11 |
4 |
4 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
16 |
| 7 |
Честърфийлд |
11 |
4 |
3 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
15 |
| 8 |
Челтнъм Таун |
11 |
4 |
3 |
4 |
17 |
20 |
-3 |
15 |
| 9 |
Бристъл Роувърс |
11 |
5 |
0 |
6 |
15 |
18 |
-3 |
15 |
| 10 |
Акрингтън Стенли |
11 |
3 |
5 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
14 |
| 11 |
Нюпорт Каунти |
11 |
3 |
5 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
14 |
| 12 |
Флийтууд Таун |
11 |
3 |
5 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
14 |
| 13 |
Рочдейл |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
14 |
| 14 |
Шросбъри Таун |
11 |
4 |
2 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
14 |
| 15 |
Гримсби Таун |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 16 |
Екзитър |
11 |
3 |
4 |
4 |
6 |
6 |
0 |
13 |
| 17 |
Транмиър Роувърс |
11 |
2 |
6 |
3 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
| 18 |
Суиндън |
11 |
3 |
3 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
12 |
| 19 |
Олдъм |
10 |
3 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 20 |
Колчестър |
10 |
2 |
5 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 21 |
Порт Вейл |
9 |
3 |
2 |
4 |
5 |
9 |
-4 |
11 |
| 22 |
Нортхямптън Таун |
9 |
2 |
4 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 23 |
Родъръм Юнайтед |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
10 |
| 24 |
Кроули Таун |
9 |
1 |
2 |
6 |
9 |
17 |
-8 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Честърфийлд |
|
| Колчестър |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Честърфийлд |
Честърфийлд |
|
Колчестър |
Колчестър |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Салфорд Сити |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Барнет |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
| 3 |
Крю Александра |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Йорк Сити |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Уолсол |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Джилингам |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Честърфийлд |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Челтнъм Таун |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Бристъл Роувърс |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Акрингтън Стенли |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 11 |
Нюпорт Каунти |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Флийтууд Таун |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 13 |
Рочдейл |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 14 |
Шросбъри Таун |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 15 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Екзитър |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 17 |
Транмиър Роувърс |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 18 |
Суиндън |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 19 |
Олдъм |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 20 |
Колчестър |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 21 |
Порт Вейл |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 22 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 23 |
Родъръм Юнайтед |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 24 |
Кроули Таун |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Честърфийлд |
Колчестър |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
17 |
10 |
| Получени Голове |
15 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.55 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.36 |
1.30 |
| Мачове Вкарал |
82% |
70% |
| Мачове Получил |
82% |
80% |
| Гол/Гол |
64% |
60% |
| Над 1.5 |
73% |
70% |
| Над 2.5 |
55% |
40% |
| Над 3.5 |
27% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
5 |
| Получени Голове |
7 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.40 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
40% |
60% |
| Над 3.5 |
40% |
60% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
4.00 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака