Англия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Честърфийлд
Стивънидж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.39 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.33 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Честърфийлд, а гостите от Стивънидж. Разстоянието между двата града е 170.8 км. Мачът ще се играе на стадион Проакт Стейдиъм, който има капацитет от 10 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Проакт Стейдиъм. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Честърфийлд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Втора Лига | Йоувил | 1 - 2 | Честърфийлд | 2.10 | 3.36 | 3.34 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Честърфийлд | 2 - 0 | Лутън Таун | 5.27 | 3.96 | 1.58 |
| 06.01.2018 | Втора Лига | Акрингтън Стенли | 4 - 0 | Честърфийлд | 1.69 | 3.71 | 4.69 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Ковънтри | 1 - 0 | Честърфийлд | 1.67 | 3.62 | 5.04 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 0 | Колчестър | 3.01 | 3.32 | 2.26 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Честърфийлд | 0 - 2 | Крю Александра | 2.29 | 3.32 | 2.95 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 5 - 1 | Честърфийлд | 2.29 | 3.34 | 2.96 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Уикъмб | 1 - 0 | Честърфийлд | 1.74 | 3.67 | 4.39 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Честърфийлд | 2 - 1 | Барнет | 2.31 | 3.30 | 2.97 |
| 05.12.2017 | ЕФЛ Трофи | Флийтууд Таун | 2 - 0 | Честърфийлд | 1.52 | 3.87 | 5.55 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Стивънидж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Карлайл | 2.49 | 3.25 | 2.73 |
| 16.01.2018 | ФА Къп | Рединг | 3 - 0 | Стивънидж | 1.55 | 3.90 | 6.10 |
| 13.01.2018 | Втора Лига | Моркамб | 1 - 1 | Стивънидж | 2.52 | 3.23 | 2.73 |
| 06.01.2018 | ФА Къп | Стивънидж | 0 - 0 | Рединг | 3.66 | 3.52 | 1.97 |
| 01.01.2018 | Втора Лига | Стивънидж | 4 - 1 | Челтнъм Таун | 2.65 | 3.32 | 2.53 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Кроули Таун | 1 - 0 | Стивънидж | 2.45 | 3.23 | 2.80 |
| 26.12.2017 | Втора Лига | Линкълн Сити | 3 - 0 | Стивънидж | 1.73 | 3.63 | 4.60 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 5 - 1 | Честърфийлд | 2.29 | 3.34 | 2.96 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Екзитър | 2 - 1 | Стивънидж | 1.88 | 3.52 | 3.84 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Уикъмб | 3.18 | 3.42 | 2.14 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стивънидж | 5 - 1 | Честърфийлд | 2.29 | 3.34 | 2.96 |
| 10.03.2012 | Първа Лига | Стивънидж | 2 - 2 | Честърфийлд | 1.63 | 3.55 | 5.24 |
| 13.08.2011 | Първа Лига | Честърфийлд | 1 - 1 | Стивънидж | 2.22 | 3.21 | 3.04 |
| 15.01.2011 | Втора Лига | Честърфийлд | 1 - 0 | Стивънидж | 1.95 | 3.35 | 3.52 |
| 30.10.2010 | Втора Лига | Стивънидж | 0 - 0 | Честърфийлд | 2.20 | 3.25 | 2.93 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Честърфийлд имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 27.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лутън Таун | 28 | +36 | 57 |
| 2 | Нотс Каунти | 29 | +16 | 51 |
| 3 | Акрингтън Стенли | 27 | +15 | 49 |
| 4 | Уикъмб | 28 | +14 | 49 |
| 5 | Екзитър | 27 | +5 | 48 |
| 6 | Ковънтри | 28 | +11 | 47 |
| 7 | Мансфийлд Таун | 28 | +10 | 47 |
| 8 | Нюпорт Каунти | 29 | +7 | 46 |
| 9 | Линкълн Сити | 28 | +11 | 45 |
| 10 | Суиндън | 27 | +3 | 44 |
| 11 | Колчестър | 29 | +3 | 42 |
| 12 | Кроули Таун | 29 | -4 | 39 |
| 13 | Карлайл | 28 | +1 | 38 |
| 14 | Кембридж Юнайтед | 28 | -9 | 38 |
| 15 | Стивънидж | 28 | -3 | 35 |
| 16 | Гримсби Таун | 29 | -11 | 35 |
| 17 | Челтнъм Таун | 29 | -5 | 34 |
| 18 | Порт Вейл | 29 | -7 | 32 |
| 19 | Моркамб | 29 | -11 | 30 |
| 20 | Крю Александра | 28 | -14 | 29 |
| 21 | Йоувил | 28 | -12 | 28 |
| 22 | Честърфийлд | 29 | -22 | 27 |
| 23 | Форест Грийн Роувърс | 28 | -19 | 26 |
| 24 | Барнет | 28 | -15 | 21 |
Хронология в първенството
| Честърфийлд | |
| Стивънидж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Честърфийлд | Честърфийлд | Стивънидж | Стивънидж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лутън Таун | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 7 - 1 | 7 - 1 | ||
| 2 | Нотс Каунти | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 3 | Акрингтън Стенли | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | |||
| 4 | Уикъмб | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 5 | Екзитър | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Ковънтри | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
| 7 | Мансфийлд Таун | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Нюпорт Каунти | 4 - 1 | 3 - 3 | |||||
| 9 | Линкълн Сити | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 10 | Суиндън | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 11 | Колчестър | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 12 | Кроули Таун | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Карлайл | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 14 | Кембридж Юнайтед | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Стивънидж | 5 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Гримсби Таун | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 1 | ||||
| 17 | Челтнъм Таун | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Порт Вейл | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 19 | Моркамб | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 20 | Крю Александра | 0 - 2 | 5 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 21 | Йоувил | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 22 | Честърфийлд | - | - | - | 5 - 1 | |||
| 23 | Форест Грийн Роувърс | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 24 | Барнет | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Честърфийлд | Стивънидж | |
| Позиция | 22 | 15 |
| Точки | 27 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 18 |
| Точки | 18 | 11 |
Форма в шампионата
| Честърфийлд | Стивънидж | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 16 |
9
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
3
2 9 |
Голове в шампионата
| Честърфийлд | Стивънидж | |
|
Вкарани
Получени |
30
52 |
37
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
19 |
10
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 3.39 | 2.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.33 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
