Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Чезена
(Италия)
Карпи
(Италия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 4.13 | 5.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.16 | 2.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 3.96 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.14 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.48 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.21 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чезена, а гостите от Карпи. Разстоянието между двата града е 129.8 км.
Отговорна Игра
Чезена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Серия Б | Чезена | 3 - 4 | Падуа | 1.49 | 4.26 | 5.43 |
| 01.05.2026 | Серия Б | Карарезе | 0 - 0 | Чезена | 2.25 | 3.35 | 2.91 |
| 25.04.2026 | Серия Б | Чезена | 0 - 0 | Сампдория | 2.42 | 3.14 | 2.82 |
| 18.04.2026 | Серия Б | Палермо | 2 - 0 | Чезена | 1.53 | 4.04 | 5.33 |
| 11.04.2026 | Серия Б | Юве Стабия | 2 - 0 | Чезена | 2.15 | 3.19 | 3.21 |
| 06.04.2026 | Серия Б | Чезена | 1 - 1 | Судтирол | 2.15 | 3.19 | 3.24 |
| 21.03.2026 | Серия Б | Чезена | 3 - 1 | Катанзаро | 2.39 | 3.37 | 2.68 |
| 17.03.2026 | Серия Б | Мантова | 3 - 0 | Чезена | 2.30 | 3.26 | 2.87 |
| 14.03.2026 | Серия Б | Чезена | 2 - 2 | Фрозиноне | 2.55 | 3.41 | 2.48 |
| 07.03.2026 | Серия Б | Модена | 0 - 0 | Чезена | 1.80 | 3.27 | 4.34 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Карпи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Серия С - В | Гуидония Монт. | 2 - 3 | Карпи | 2.29 | 3.09 | 2.92 |
| 18.04.2026 | Серия С - В | Карпи | 0 - 1 | Форли | 2.55 | 2.89 | 2.74 |
| 12.04.2026 | Серия С - В | Вис Пезаро 1898 | 3 - 0 | Карпи | 2.17 | 3.22 | 3.01 |
| 03.04.2026 | Серия С - В | Карпи | 2 - 0 | Понтедера | 2.20 | 3.14 | 3.02 |
| 21.03.2026 | Серия С - В | Карпи | 1 - 2 | Пинето | 2.42 | 3.18 | 2.66 |
| 14.03.2026 | Серия С - В | Ливорно | 2 - 2 | Карпи | 2.09 | 3.24 | 3.21 |
| 08.03.2026 | Серия С - В | Карпи | 1 - 1 | Торес | 2.45 | 3.12 | 2.65 |
| 04.03.2026 | Серия С - В | Губио | 2 - 1 | Карпи | 1.98 | 3.05 | 3.71 |
| 28.02.2026 | Серия С - В | Асколи | 3 - 0 | Карпи | 1.40 | 4.09 | 6.86 |
| 22.02.2026 | Серия С - В | Карпи | 2 - 1 | Бра | 1.81 | 3.31 | 4.00 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2021 | Серия С - В | Чезена | 3 - 0 | Карпи | 1.82 | 3.33 | 3.92 |
| 24.10.2020 | Серия С - В | Карпи | 2 - 0 | Чезена | 2.18 | 3.13 | 3.13 |
| 22.01.2020 | Серия С - В | Чезена | 0 - 1 | Карпи | 3.04 | 2.97 | 2.31 |
| 25.08.2019 | Серия С - В | Карпи | 4 - 1 | Чезена | 2.05 | 3.14 | 3.37 |
| 10.03.2018 | Серия Б | Чезена | 0 - 0 | Карпи | 2.31 | 2.90 | 3.29 |
| 14.10.2017 | Серия Б | Карпи | 2 - 1 | Чезена | 1.96 | 3.03 | 4.10 |
| 05.02.2017 | Серия Б | Карпи | 1 - 2 | Чезена | 2.20 | 2.93 | 3.48 |
| 09.09.2016 | Серия Б | Чезена | 1 - 0 | Карпи | 2.79 | 2.91 | 2.62 |
| 22.02.2014 | Серия Б | Карпи | 1 - 2 | Чезена | 2.09 | 2.99 | 3.63 |
| 21.09.2013 | Серия Б | Чезена | 4 - 1 | Карпи | 1.89 | 3.21 | 4.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Чезена имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 4.13 | 5.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.16 | 2.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 3.96 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.14 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.48 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.21 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра