Италия - Италия
18:45
Чезена
Юве Стабия
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.54 | 4.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.23 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.49 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.48 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.83 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.32 | 3.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чезена, а гостите от Кастеламаре ди Стабия. Разстоянието между двата града е 422.9 км. Мачът ще се играе на стадион Дино Мануци, който има капацитет от 23 860 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Дино Мануци. Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Отговорна Игра
Чезена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2024 | Италия | Мантова | 1 - 2 | Чезена | 2.59 | 3.03 | 2.48 |
| 28.04.2024 | Серия С - В | Чезена | 2 - 0 | Перуджа | 1.23 | 4.95 | 10.10 |
| 21.04.2024 | Серия С - В | Торес | 1 - 1 | Чезена | 2.89 | 2.90 | 2.35 |
| 15.04.2024 | Серия С - В | Чезена | 3 - 0 | Реканатезе | 1.27 | 4.72 | 8.38 |
| 07.04.2024 | Серия С - В | Ювентус НД | 1 - 2 | Чезена | 3.38 | 3.14 | 1.98 |
| 30.03.2024 | Серия С - В | Чезена | 1 - 0 | Пескара | 1.31 | 4.63 | 7.69 |
| 24.03.2024 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 1 | Чезена | 4.07 | 3.14 | 1.82 |
| 17.03.2024 | Серия С - В | Вис Пезаро 1898 | 0 - 2 | Чезена | 6.18 | 3.62 | 1.48 |
| 11.03.2024 | Серия С - В | Чезена | 2 - 0 | Губио | 1.42 | 3.73 | 7.22 |
| 05.03.2024 | Серия С - В | Карарезе | 3 - 2 | Чезена | 3.34 | 2.77 | 2.20 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Юве Стабия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2024 | Италия | Юве Стабия | 1 - 4 | Мантова | 1.99 | 3.07 | 3.44 |
| 27.04.2024 | Серия С - С | Юве Стабия | 3 - 2 | Пичерно | 1.84 | 3.09 | 4.00 |
| 21.04.2024 | Серия С - С | Виртус Франкавила | 1 - 1 | Юве Стабия | 3.28 | 2.94 | 2.12 |
| 15.04.2024 | Серия С - С | Юве Стабия | 1 - 1 | Кротоне | 2.00 | 3.01 | 3.52 |
| 08.04.2024 | Серия С - С | Беневенто | 0 - 0 | Юве Стабия | 2.29 | 2.81 | 3.10 |
| 30.03.2024 | Серия С - С | Юве Стабия | 4 - 1 | Месина | 1.38 | 3.86 | 8.10 |
| 23.03.2024 | Серия С - С | Соренто | 1 - 2 | Юве Стабия | 4.93 | 3.25 | 1.65 |
| 17.03.2024 | Серия С - С | Фоджа | 2 - 1 | Юве Стабия | 3.27 | 2.84 | 2.18 |
| 11.03.2024 | Серия С - С | Юве Стабия | 2 - 1 | Таранто | 1.72 | 3.05 | 4.86 |
| 07.03.2024 | Серия С - С | Латина | 1 - 3 | Юве Стабия | 3.72 | 2.87 | 2.03 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2014 | Серия Б | Чезена | 1 - 0 | Юве Стабия | 1.68 | 3.41 | 5.02 |
| 13.10.2013 | Серия Б | Юве Стабия | 0 - 2 | Чезена | 2.25 | 2.99 | 3.24 |
| 04.05.2013 | Серия Б | Чезена | 3 - 1 | Юве Стабия | 2.57 | 2.03 | 4.30 |
| 15.12.2012 | Серия Б | Юве Стабия | 2 - 2 | Чезена | 1.71 | 3.36 | 4.81 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Чезена имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.54 | 4.53 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.15 | 1.23 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.49 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.48 | 1.26 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.83 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.32 | 3.07 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра