Тайланд - Тай Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
14:30
Чианграй Юнайтед
Ратчабури
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.82 |
3.13 |
2.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
1.23 |
1.34 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.02 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
1.87 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чианг Рай, а гостите от Ратчабури.
Разстоянието между двата града е 708.5 км.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чианграй Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Тай Лига 1 |
ПТ Прачуап |
2 - 1 |
Чианграй Юнайтед |
1.71 |
3.33 |
4.19 |
| 19.09.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
0 - 1 |
Сисакет Юнайтед |
1.75 |
3.19 |
4.23 |
| 11.09.2026 |
Тай Лига 1 |
Бурирам Юнайтед |
1 - 1 |
Чианграй Юнайтед |
1.13 |
6.46 |
12.49 |
| 05.09.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 0 |
Чонбури |
2.28 |
3.07 |
2.76 |
| 10.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 0 |
Утай Тани |
2.11 |
3.24 |
2.87 |
| 03.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Ламфун Уориърс |
0 - 0 |
Чианграй Юнайтед |
1.58 |
3.50 |
4.71 |
| 29.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 0 |
Ратчабури |
3.68 |
3.41 |
1.77 |
| 25.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
2 - 0 |
Банкок Юнайтед |
3.48 |
3.37 |
1.83 |
| 11.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 1 |
Сукотай |
1.97 |
3.24 |
3.22 |
| 05.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Муангтонг Юнайтед |
2 - 1 |
Чианграй Юнайтед |
1.80 |
3.36 |
3.59 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Ратчабури - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Азия |
Киото Санга |
1 - 0 |
Ратчабури |
1.37 |
4.59 |
7.14 |
| 09.10.2026 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
6 - 0 |
Сукотай |
1.38 |
4.22 |
6.12 |
| 07.10.2026 |
АСЕАН Чемп |
Ратчабури |
1 - 1 |
Конг Ан Хошимин |
1.56 |
3.86 |
4.91 |
| 20.09.2026 |
Тай Лига 1 |
Районг |
1 - 1 |
Ратчабури |
3.39 |
3.35 |
1.88 |
| 15.09.2026 |
ШЛ Азия |
Ратчабури |
4 - 6 |
Шанхай Порт |
2.69 |
3.40 |
2.38 |
| 11.09.2026 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
1 - 0 |
Банкок Юнайтед |
2.36 |
3.07 |
2.67 |
| 06.09.2026 |
Тай Лига 1 |
Аютая Юнайтед |
2 - 1 |
Ратчабури |
3.41 |
3.17 |
1.94 |
| 10.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Канчанабури П. |
0 - 1 |
Ратчабури |
3.81 |
3.75 |
1.66 |
| 03.05.2026 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
6 - 1 |
Районг |
1.44 |
4.02 |
5.39 |
| 29.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 0 |
Ратчабури |
3.68 |
3.41 |
1.77 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.04.2026 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 0 |
Ратчабури |
3.68 |
3.41 |
1.77 |
| 24.12.2025 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
1 - 2 |
Чианграй Юнайтед |
1.49 |
3.93 |
5.46 |
| 15.04.2025 |
Купа на Лигата |
Чианграй Юнайтед |
1 - 2 |
Ратчабури |
3.47 |
3.21 |
1.94 |
| 02.03.2025 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
0 - 1 |
Ратчабури |
3.38 |
3.03 |
2.05 |
| 20.10.2024 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
1 - 0 |
Чианграй Юнайтед |
1.38 |
4.12 |
6.83 |
| 28.04.2024 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
1 - 0 |
Ратчабури |
3.05 |
3.26 |
2.12 |
| 01.12.2023 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
3 - 0 |
Чианграй Юнайтед |
1.81 |
3.43 |
3.86 |
| 11.03.2023 |
Тай Лига 1 |
Чианграй Юнайтед |
0 - 0 |
Ратчабури |
2.01 |
3.10 |
3.41 |
| 30.11.2022 |
Тай ФА Къп |
Ратчабури |
1 - 1 |
Чианграй Юнайтед |
2.14 |
3.10 |
3.15 |
| 15.10.2022 |
Тай Лига 1 |
Ратчабури |
1 - 1 |
Чианграй Юнайтед |
2.37 |
3.01 |
2.76 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Чианграй Юнайтед имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Тай Лига 1 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бурирам Юнайтед |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 2 |
Утай Тани |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 3 |
Банкок Юнайтед |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 4 |
ПТ Прачуап |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 5 |
Порт Банкок |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 6 |
Аютая Юнайтед |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 7 |
Районг |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 8 |
Ратчабури |
4 |
2 |
1 |
1 |
9 |
3 |
+6 |
7 |
| 9 |
Сисакет Юнайтед |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
6 |
| 10 |
БГ Патум Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 11 |
Чианграй Юнайтед |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 12 |
Патани |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 13 |
Сукотай |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
11 |
-8 |
3 |
| 14 |
Расисалай Юнайтед |
4 |
0 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
1 |
| 15 |
Ламфун Уориърс |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
1 |
| 16 |
Чонбури |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Чианграй Юнайтед |
|
| Ратчабури |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Чианграй Юнайтед |
Чианграй Юнайтед |
|
Ратчабури |
Ратчабури |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бурирам Юнайтед |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Утай Тани |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Банкок Юнайтед |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
ПТ Прачуап |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Порт Банкок |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Аютая Юнайтед |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Районг |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Ратчабури |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Сисакет Юнайтед |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
БГ Патум Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Чианграй Юнайтед |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Патани |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сукотай |
|
|
|
|
6 - 0 |
|
|
| 14 |
Расисалай Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Ламфун Уориърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Чонбури |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Чианграй Юнайтед |
Ратчабури |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
9 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.75 |
2.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.82 |
3.13 |
2.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
1.23 |
1.34 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.02 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.72 |
1.87 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.17 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака