Румъния - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
18:30
Чиксереда Миеркуря Чук
Ботошани
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Чиксереда Миеркуря Чук
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.10 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Миеркуря Чук, а гостите от Ботошани.
Разстоянието между двата града е 167.9 км.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чиксереда Миеркуря Чук - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
1 - 0 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.98 |
3.23 |
3.57 |
| 01.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ч. Миеркуря Чук |
1 - 0 |
ФК ФКСБ |
5.68 |
4.18 |
1.47 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Херманщат |
0 - 0 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.70 |
3.55 |
4.46 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ч. Миеркуря Чук |
3 - 2 |
Униреа Слобозия |
1.91 |
3.29 |
3.77 |
| 13.04.2026 |
Група за Изпадане |
Металоглобус Б. |
0 - 1 |
Ч. Миеркуря Чук |
3.18 |
3.17 |
2.16 |
| 06.04.2026 |
Група за Изпадане |
Петролул Плоещ |
2 - 0 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.91 |
3.21 |
3.85 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сепси Сфънту |
1 - 1 |
Ч. Миеркуря Чук |
2.28 |
3.38 |
2.59 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Ч. Миеркуря Чук |
1 - 1 |
Фарул Констанца |
2.59 |
3.18 |
2.54 |
| 14.03.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
2 - 3 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.76 |
3.37 |
4.28 |
| 06.03.2026 |
Лига I |
Ч. Миеркуря Чук |
1 - 0 |
Фарул Констанца |
2.84 |
3.28 |
2.29 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Ботошани - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
1 - 1 |
Петролул Плоещ |
2.14 |
3.11 |
3.23 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Фарул Констанца |
1 - 1 |
Ботошани |
2.20 |
3.43 |
2.86 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
1 - 1 |
Оцелул Галац |
1.80 |
3.37 |
4.12 |
| 20.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
3 - 2 |
Металоглобус Б. |
1.38 |
4.47 |
6.90 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
3 - 1 |
Ботошани |
2.16 |
3.25 |
3.07 |
| 03.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
3 - 2 |
ФК ФКСБ |
4.05 |
3.71 |
1.73 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
Херманщат |
3 - 0 |
Ботошани |
2.40 |
3.05 |
2.84 |
| 16.03.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
3 - 2 |
Униреа Слобозия |
1.56 |
3.76 |
5.28 |
| 07.03.2026 |
Лига I |
Ботошани |
0 - 1 |
Петролул Плоещ |
1.95 |
3.20 |
3.72 |
| 27.02.2026 |
Лига I |
Херманщат |
3 - 1 |
Ботошани |
3.00 |
3.02 |
2.31 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.01.2026 |
Лига I |
Ч. Миеркуря Чук |
1 - 0 |
Ботошани |
4.51 |
3.36 |
1.74 |
| 23.08.2025 |
Лига I |
Ботошани |
3 - 1 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.61 |
3.59 |
5.21 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Чиксереда Миеркуря Чук имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК ФКСБ |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
37 |
| 2 |
УТА Арад |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
36 |
| 3 |
Ботошани |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
15 |
-2 |
33 |
| 4 |
Оцелул Галац |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
32 |
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
30 |
| 6 |
Фарул Констанца |
8 |
1 |
3 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 7 |
Петролул Плоещ |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 8 |
Херманщат |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
22 |
| 9 |
Униреа Слобозия |
8 |
2 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
22 |
| 10 |
Металоглобус Букурещ |
8 |
1 |
4 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Чиксереда Миеркуря Чук |
|
| Ботошани |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Чиксереда Миеркуря Чук |
Чиксереда Миеркуря Чук |
|
Ботошани |
Ботошани |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК ФКСБ |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
3 - 2 |
|
|
| 2 |
УТА Арад |
|
1 - 0 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Ботошани |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Оцелул Галац |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Фарул Констанца |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Петролул Плоещ |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Херманщат |
|
0 - 0 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Униреа Слобозия |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
| 10 |
Металоглобус Букурещ |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Чиксереда Миеркуря Чук |
Ботошани |
| Победи |
12 |
14 |
| Равни |
10 |
12 |
| Загуби |
16 |
12 |
| Вкарани Голове |
39 |
50 |
| Получени Голове |
66 |
44 |
| Средно Вкарани |
1.03 |
1.32 |
| Средно Получени |
1.74 |
1.16 |
| Мачове Вкарал |
71% |
71% |
| Мачове Получил |
76% |
68% |
| Гол/Гол |
53% |
53% |
| Над 1.5 |
76% |
74% |
| Над 2.5 |
50% |
45% |
| Над 3.5 |
34% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
4 |
| Равни |
7 |
5 |
| Загуби |
3 |
9 |
| Вкарани Голове |
25 |
15 |
| Получени Голове |
21 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.39 |
0.83 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
89% |
61% |
| Мачове Получил |
78% |
61% |
| Гол/Гол |
67% |
39% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
44% |
39% |
| Над 3.5 |
22% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.10 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Чиксереда Миеркуря Чук
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака