Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
05:06
Чивас Гуадалахара
Депортиво Толука
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.40 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сапопан, а гостите от Толука. Разстоянието между двата града е 419.9 км. Мачът ще се играе на стадион Акрон, който има капацитет от 49 813 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Акрон. Мачът ще се играе в 21:06 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2017 | Лига МХ | Хагуарес де Чиапас | 4 - 3 | Чивас Гуадалахара | 3.57 | 3.22 | 2.00 |
| 22.02.2017 | Копа Мексико | Атланте | 1 - 3 | Чивас Гуадалахара | 2.82 | 3.15 | 2.31 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 0 | Америка Мексико | 2.09 | 3.13 | 3.41 |
| 16.02.2017 | Копа Мексико | Чивас Гуадалахара | 1 - 0 | Венадос | 1.20 | 5.47 | 11.32 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Атлас Гуадалахара | 1 - 2 | Чивас Гуадалахара | 2.95 | 2.90 | 2.45 |
| 06.02.2017 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | Сантос Лагуна | 1.71 | 3.35 | 4.77 |
| 02.02.2017 | Копа Мексико | Венадос | 0 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.51 | 3.13 | 2.57 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Керетаро | 0 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.80 | 3.05 | 2.46 |
| 25.01.2017 | Копа Мексико | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | Атланте | 1.56 | 3.51 | 5.88 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 0 - 1 | Тихуана | 1.77 | 3.35 | 4.40 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2017 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 3 - 1 | Селая | 1.65 | 3.62 | 4.48 |
| 26.02.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 3 | Пуебла | 1.71 | 3.40 | 4.68 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Атлетико Морелия | 1 - 2 | Депортиво Толука | 2.93 | 3.17 | 2.31 |
| 15.02.2017 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 1 - 1 | Веракрус | 1.56 | 3.68 | 5.23 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 0 | Веракрус | 1.52 | 3.88 | 5.66 |
| 05.02.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 1 | Депортиво Толука | 1.74 | 3.39 | 4.60 |
| 01.02.2017 | Копа Мексико | Веракрус | 0 - 1 | Депортиво Толука | 2.91 | 3.23 | 2.21 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Депортиво Толука | 1.82 | 3.57 | 3.84 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 0 - 1 | Хагуарес де Чиапас | 1.39 | 4.38 | 6.85 |
| 18.01.2017 | Копа Мексико | Селая | 0 - 2 | Депортиво Толука | 3.20 | 3.50 | 2.05 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2016 | Лига МХ | Депортиво Толука | 2 - 1 | Чивас Гуадалахара | 2.29 | 3.12 | 2.96 |
| 07.02.2016 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.33 | 3.16 | 2.90 |
| 29.10.2015 | Копа Мексико | Чивас Гуадалахара | 1 - 0 | Депортиво Толука | 2.66 | 3.10 | 2.52 |
| 16.08.2015 | Лига МХ | Депортиво Толука | 3 - 1 | Чивас Гуадалахара | 1.80 | 3.33 | 4.15 |
| 23.03.2015 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 0 | Депортиво Толука | 2.26 | 3.04 | 3.09 |
| 03.10.2014 | Лига МХ | Депортиво Толука | 3 - 1 | Чивас Гуадалахара | 1.68 | 3.47 | 4.61 |
| 23.02.2014 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 0 | Чивас Гуадалахара | 1.75 | 3.37 | 4.41 |
| 02.09.2013 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 0 - 0 | Депортиво Толука | 2.39 | 3.12 | 2.81 |
| 07.01.2013 | Лига МХ | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | Депортиво Толука | 2.53 | 3.09 | 2.69 |
| 18.11.2012 | ПД Аперт. Плейоф | Депортиво Толука | 3 - 1 | Чивас Гуадалахара | 1.72 | 3.40 | 4.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Чивас Гуадалахара имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пачука | 9 | +4 | 17 |
| 2 | Тихуана | 9 | +6 | 16 |
| 3 | Депортиво Толука | 8 | +4 | 16 |
| 4 | Чивас Гуадалахара | 8 | +2 | 14 |
| 5 | Атлас Гуадалахара | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Монтерей | 8 | +2 | 13 |
| 7 | Сантос Лагуна | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Керетаро | 8 | +3 | 12 |
| 9 | Хагуарес де Чиапас | 8 | -2 | 12 |
| 10 | Пумас УНАМ Мексико | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Америка Мексико | 8 | -1 | 10 |
| 12 | Пуебла | 8 | -2 | 9 |
| 13 | Атлетико Морелия | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Веракрус | 8 | -3 | 9 |
| 15 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 8 | 0 | 8 |
| 16 | Некакса Агуаскалиентес | 8 | -5 | 8 |
| 17 | Крус Асул | 8 | -4 | 6 |
| 18 | Леон | 8 | -7 | 5 |
Хронология в първенството
| Чивас Гуадалахара | |
| Депортиво Толука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Чивас Гуадалахара | Чивас Гуадалахара | Депортиво Толука | Депортиво Толука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пачука | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Тихуана | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Депортиво Толука | - | - | - | ||||
| 4 | Чивас Гуадалахара | - | - | - | ||||
| 5 | Атлас Гуадалахара | 1 - 2 | 4 - 1 | |||||
| 5 | Монтерей | 2 - 2 | ||||||
| 7 | Сантос Лагуна | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 8 | Керетаро | 0 - 1 | ||||||
| 9 | Хагуарес де Чиапас | 4 - 3 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Америка Мексико | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Пуебла | 1 - 3 | ||||||
| 13 | Атлетико Морелия | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 14 | Веракрус | 1 - 0 | ||||||
| 15 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 16 | Некакса Агуаскалиентес | |||||||
| 17 | Крус Асул | |||||||
| 18 | Леон | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Чивас Гуадалахара | Депортиво Толука | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 14 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 1 |
| Точки | 7 | 7 |
Форма в шампионата
| Чивас Гуадалахара | Депортиво Толука | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 2 |
5
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Чивас Гуадалахара | Депортиво Толука | |
|
Вкарани
Получени |
12
10 |
11
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
3 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.40 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.33 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
