Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
неделя, 19 юли, 2026
04:07
Чивас Гуадалахара
Депортиво Толука
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 67% за Чивас Гуадалахара
2 33% за Депортиво Толука
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.50 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.07.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сапопан, а гостите от Толука.
Разстоянието между двата града е 419.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Акрон,
който има капацитет от
49 813 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Акрон.
Мачът ще се играе в 19:07 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Чивас Гуадалахара - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Корекаминос УАТ |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Чивас Гуадалахара |
1 - 2 |
Крус Асул |
2.16 |
3.35 |
3.08 |
| 14.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Крус Асул |
2 - 2 |
Чивас Гуадалахара |
2.08 |
3.33 |
3.28 |
| 10.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Чивас Гуадалахара |
2 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
2.16 |
3.32 |
3.11 |
| 03.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
3 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.01 |
3.25 |
3.54 |
| 26.04.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 0 |
Тихуана |
1.36 |
4.85 |
6.93 |
| 23.04.2026 |
Лига МХ |
Некакса Агуаскалиентес |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
5.00 |
4.19 |
1.55 |
| 19.04.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
5 - 0 |
Пуебла |
1.29 |
5.19 |
8.85 |
| 12.04.2026 |
Лига МХ |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
4 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
2.46 |
3.33 |
2.65 |
| 06.04.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
2 - 2 |
Пумас УНАМ Мексико |
1.47 |
4.39 |
5.65 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Депортиво Толука - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Атланте |
3 - 3 |
Депортиво Толука |
- |
- |
- |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кафеталерос |
1 - 0 |
Депортиво Толука |
7.81 |
4.86 |
1.30 |
| 31.05.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Депортиво Толука |
0 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1.90 |
3.46 |
3.68 |
| 11.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Пачука |
2 - 0 |
Депортиво Толука |
3.07 |
3.53 |
2.08 |
| 07.05.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Депортиво Толука |
4 - 0 |
Лос Анджелис ФК |
1.43 |
4.56 |
5.70 |
| 04.05.2026 |
ПД Клаус. Плейоф |
Депортиво Толука |
0 - 1 |
Пачука |
1.79 |
3.74 |
3.89 |
| 30.04.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Лос Анджелис ФК |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
2.16 |
3.38 |
3.03 |
| 26.04.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
4 - 1 |
Леон |
1.53 |
4.30 |
4.97 |
| 23.04.2026 |
Лига МХ |
Масатлан |
4 - 3 |
Депортиво Толука |
6.37 |
4.85 |
1.39 |
| 19.04.2026 |
Лига МХ |
Америка Мексико |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
2.65 |
3.26 |
2.49 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
2.05 |
3.24 |
3.49 |
| 21.09.2025 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 3 |
Депортиво Толука |
2.68 |
3.35 |
2.44 |
| 16.02.2025 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
1.71 |
3.75 |
4.39 |
| 07.07.2024 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 0 |
Депортиво Толука |
2.23 |
3.42 |
3.00 |
| 12.05.2024 |
ПД Клаус. Плейоф |
Депортиво Толука |
0 - 0 |
Чивас Гуадалахара |
1.89 |
3.63 |
3.61 |
| 09.05.2024 |
ПД Клаус. Плейоф |
Чивас Гуадалахара |
1 - 0 |
Депортиво Толука |
2.32 |
3.36 |
2.81 |
| 31.01.2024 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
3 - 2 |
Депортиво Толука |
2.03 |
3.42 |
3.33 |
| 02.10.2023 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
1 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
1.94 |
3.49 |
3.60 |
| 26.03.2023 |
Приятелски срещи |
Чивас Гуадалахара |
2 - 2 |
Депортиво Толука |
- |
- |
- |
| 22.01.2023 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
1 - 2 |
Депортиво Толука |
2.05 |
3.32 |
3.45 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Чивас Гуадалахара имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 19.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тихуана |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
Атлас Гуадалахара |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 2 |
Крус Асул |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 4 |
Некакса Агуаскалиентес |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Пуебла |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Атлетико Сан Луис |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 6 |
Леон |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 8 |
Атланте |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 9 |
Хуарес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 10 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 11 |
Америка Мексико |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Депортиво Толука |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Керетаро |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Монтерей |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Пачука |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Пумас УНАМ Мексико |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Сантос Лагуна |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Чивас Гуадалахара |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Чивас Гуадалахара |
Депортиво Толука |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.50 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.07.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 67% за Чивас Гуадалахара
2 33% за Депортиво Толука